0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Punto (176) 1.7 TD hatchback 69  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Punto (176) 1.7 TD hatchback 69  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Punto (176) 1.7 TD hatchback 69 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Punto (176) 1.7 TD hatchback 69 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Preţ: 0,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C3073-WK842-W7182-CU3138-b

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Punto (176) 1.7 TD hatchback 1994/01-1999/09 51KW 69CP 1698cmc, Cod Motor 176 A3.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C3073
filtru combustibil WK842
Filtru ulei W7182
Filtru polen Mann CU 3138

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM CITROEN[=>]1444N5
FIAT[=>]76331391
FIAT[=>]71736121
FIAT[=>]7633139
FORD[=>]900X9601ALA
FORD[=>]5025078
VALEO[=>]585061
BOSCH[=>]1457433710
BOSCH[=>]S3259
BOSCH[=>]1457433259
BOSCH[=>]14574337104N1
PURFLUX[=>]A275
MAHLE FILTER[=>]LX480
CHAMPION[=>]U579
PUROLATOR[=>]A28968
FRAM[=>]CA5267
CHAMP[=>]AP156
HENGST FILTER[=>]E557L
DELPHI[=>]AF0247
TECNOCAR[=>]A443
MAGNETI MARELLI[=>]71760157
MAPCO[=>]60573
SOFIMA[=>]S3440A
P.B.R.[=>]AI5088
CLEAN FILTERS[=>]MA663
COOPERS[=>]AG1300
CROSLAND[=>]8114
LAUTRETTE[=>]FA1861
LAUTRETTE[=>]ELP3531
ALCO FILTER[=>]MD9108
FILTRON[=>]AP078
FILTRAK[=>]C958
UNICO FILTER[=>]AE2936
ARMAFILT[=>]P29815936
UFI[=>]3096000
MOTORCRAFT[=>]EFA542
ACDelco[=>]PC648
ACDelco[=>]PC642
ACDelco[=>]PC2403E
SCT Germany[=>]SB547
ASAS[=>]HF8187
FIL FILTER[=>]HP2102
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7113
MOTAQUIP[=>]VFA721
MISFAT[=>]P960
VM[=>]4531045
VM[=>]35310043A
TEREX[=>]5411656301
CITROEN[=>]1906C6
FIAT[=>]1909142
FIAT[=>]9941058
FIAT[=>]4753103
FORD[=>]1502255
FORD[=>]715F9150ABA
FORD[=>]5025097
HANOMAG HENSCHEL[=>]114924144
HANOMAG HENSCHEL[=>]860114924144
IVECO[=>]9941058
IVECO[=>]1909142
IVECO[=>]2133943
IVECO[=>]42522674
OPEL[=>]90486908
OPEL[=>]813024
PEUGEOT[=>]1906C6
SCANIA[=>]343144
VAUXHALL[=>]9975216
VAUXHALL[=>]90486908
VAUXHALL[=>]813024
VOLVO[=>]8385932
VOLVO[=>]860874
VOLVO[=>]8608747
VOLVO[=>]2800784
VOLVO[=>]838593
VOLVO[=>]243464
VOLVO[=>]2434645
VOLVO[=>]434061
STEYR[=>]407080074
STEYR[=>]61500080043
STEYR[=>]132000080722
STEYR[=>]4070874
STEYR[=>]407080076
BOMAG[=>]05713595
CASE IH[=>]3132438
CASE IH[=>]3136428
CASE IH[=>]3218794R91
CASE IH[=>]3132438R91
CASE IH[=>]3132428
CASE IH[=>]3132428R2
CASE IH[=>]3132428R1
CASE IH[=>]3131428R1
MASSEY FERGUSON[=>]2862362M1
MASSEY FERGUSON[=>]2862362
O & K[=>]916778
CLAAS[=>]0013029241
CLAAS[=>]0013029240
CLAAS[=>]01809390
CLAAS[=>]0001809390
DEUTZ-FAHR[=>]1174482
DEUTZ-FAHR[=>]1174391
DEUTZ-FAHR[=>]01183356
DEUTZ-FAHR[=>]01174482
DEUTZ-FAHR[=>]2133943
FENDT[=>]F180201060030
GENERAL MOTORS[=>]9975216
GENERAL MOTORS[=>]90486908
GENERAL MOTORS[=>]6439306
ATLAS WEYHAUSEN[=>]2133943
KRAMER[=>]1000108956
GUELDNER[=>]0009831617
LINDE[=>]0009831617
MC CORMICK[=>]3132428R2
VALEO[=>]587733
BOSCH[=>]1457434164
BOSCH[=>]1457434158
BOSCH[=>]1457434112
BOSCH[=>]1457434105
BOSCH[=>]1457434093
BOSCH[=>]9455160317
BOSCH[=>]1457434083
BOSCH[=>]0986450732
BOSCH[=>]1457434075
BOSCH[=>]1457434071
BOSCH[=>]1457434061
BOSCH[=>]1457434058
BOSCH[=>]N4105
BOSCH[=>]1457434053
KNECHT[=>]FB636
KNECHT[=>]AWK197
KNECHT[=>]AWK194
KNECHT[=>]AWK115
KNECHT[=>]AWK155
PURFLUX[=>]CS183
MAHLE FILTER[=>]KC17D
MAHLE FILTER[=>]KC17
PUROLATOR[=>]F58247
PUROLATOR[=>]F78367
PUROLATOR[=>]F50274
PUROLATOR[=>]PER86
PUROLATOR[=>]PER151F
PUROLATOR[=>]PER274F
PUROLATOR[=>]PER367F
PUROLATOR[=>]PER247F
PUROLATOR[=>]PER151
FRAM[=>]PS8043A
FRAM[=>]P3522
FRAM[=>]P4587
FRAM[=>]P1129
CHAMP[=>]FS80
CHAMP[=>]FP587F
HENGST FILTER[=>]H70WK
TECNOCAR[=>]RN110
TECNOCAR[=>]RN110B
SogefiPro[=>]FT1508
FEBI BILSTEIN[=>]35350
MAPCO[=>]63180
SOFIMA[=>]S1811NR
SOFIMA[=>]S8501NR
P.B.R.[=>]BG1527
CLEAN FILTERS[=>]DN301
BALDWIN[=>]BF587D
BALDWIN[=>]BF587
COOPERS[=>]AZF090
COOPERS[=>]FSW4101
COOPERS[=>]FSM4122
CROSLAND[=>]303
CROSLAND[=>]5030
LAUTRETTE[=>]ELG5214
LUCAS CAV[=>]7176496
TEHO[=>]6206
WIX FILTERS[=>]33472
WIX FILTERS[=>]33373
WOODGATE[=>]WGF842
WOODGATE[=>]WGF215
ALCO FILTER[=>]SP831
A.L. FILTER[=>]ALG2053
UNICO FILTER[=>]FI8155
FRAD[=>]361808130
ARMAFILT[=>]GO801700
DONIT FILTER[=>]432128
UFI[=>]2435500
UFI[=>]2435101
UFI[=>]2435002
UFI[=>]2435001
FLEETGUARD[=>]FS1221
FLEETGUARD[=>]FF5156
FLEETGUARD[=>]FF5046
FLEETGUARD[=>]FF215A
FLEETGUARD[=>]FF215
FLEETGUARD[=>]FF214
DONALDSON[=>]P550688
DONALDSON[=>]P550587
DONALDSON[=>]P550272
MOTORCRAFT[=>]EFG302
MOTORCRAFT[=>]EFG009
HATZ[=>]40078801
MONARK[=>]30789105
ACDelco[=>]XD9037E
ACDelco[=>]XD67
ACDelco[=>]TP859
ASAS[=>]SP836M
DT[=>]112120
DIGÖMA[=>]DGMK5081OD
FIL FILTER[=>]ZP530F
FIL FILTER[=>]ZP05EF
GIF FILTER[=>]GF283
GIF FILTER[=>]GF282
LUBERFINER[=>]FP587F
LUBERFINER[=>]LFF3505
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP4685
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5081
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT4935A
MOTAQUIP[=>]VFF199
MISFAT[=>]M351A
RYCO[=>]HDZ157
PZL SEDZISZOW[=>]PDS713
PZL SEDZISZOW[=>]PDS71
FIAT[=>]46473803
FIAT[=>]9948070
VALEO[=>]587505
BOSCH[=>]0450906295
BOSCH[=>]N6295
BOSCH[=>]0450906374
PURFLUX[=>]FCS711
PURFLUX[=>]FCS456
PURFLUX[=>]FCS463
MAHLE FILTER[=>]KL147D
MAHLE FILTER[=>]KL2332
MAHLE FILTER[=>]KL147
MAHLE FILTER[=>]KL1472
FRAM[=>]PS5896
MAGNETI MARELLI[=>]71760800
MAGNETI MARELLI[=>]71760799
SOFIMA[=>]S5427GC
LUCAS CAV[=>]HDF565
TEHO[=>]6219
A.L. FILTER[=>]ALG22788
UNICO FILTER[=>]FI81764
UFI[=>]2439100
UFI[=>]5542700
ACDelco[=>]XD9061E
SCT Germany[=>]ST304
GIF FILTER[=>]GF217
ALFA ROMEO[=>]116440603000
CITROEN[=>]1109W7
FIAT[=>]4434895
FIAT[=>]4449040
FIAT[=>]71754231
FIAT[=>]71736160
FIAT[=>]60810474
FIAT[=>]60507080
FIAT[=>]46805831
FIAT[=>]7773854
FORD[=>]5010963
VALEO[=>]586005
BOSCH[=>]P3352
BOSCH[=>]0451103352
BOSCH[=>]F026408903
BOSCH[=>]F026408709
BOSCH[=>]P8903
PURFLUX[=>]LS349
PUROLATOR[=>]L14670
PUROLATOR[=>]L17822
FRAM[=>]PH9733
TECNOCAR[=>]R125
MAPCO[=>]61126
SOFIMA[=>]S5710R
SOFIMA[=>]S5210R
P.B.R.[=>]BC1329
P.B.R.[=>]BC1328
P.B.R.[=>]BC1291
CLEAN FILTERS[=>]DO238
COOPERS[=>]Z1602
LAUTRETTE[=>]ELH4328
FILTRON[=>]OP537
UNICO FILTER[=>]LI71192
UFI[=>]2344500
ACDelco[=>]X4006E
ASAS[=>]SP628
ASAS[=>]SP1471
MEAT & DORIA[=>]153163
HOFFER[=>]76053163
FIL FILTER[=>]ZP523C
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5682
MISFAT[=>]Z445
FIAT[=>]5908409
FIAT[=>]46721374
VALEO[=>]698198
VALEO[=>]708198
BOSCH[=>]M2019
BOSCH[=>]1987432019
BOSCH[=>]1987431019
PURFLUX[=>]AH108
MAHLE FILTER[=>]LA35
CHAMPION[=>]N112
CHAMPION[=>]CCF0321
PUROLATOR[=>]I19201
PUROLATOR[=>]C17724
BEHR[=>]7401390
QUINTON HAZELL[=>]QAP204
FRAM[=>]CF5818
CHAMP[=>]AC31
DENSO[=>]DCF082P
AKS DASIS[=>]830100N
HENGST FILTER[=>]E943LI
TTV[=>]TI549
DELPHI[=>]CAF20
DELPHI[=>]TSP0325010
DELPHI[=>]TSP0325010C
TECNOCAR[=>]E302
MAGNETI MARELLI[=>]BCF112
FEBI BILSTEIN[=>]11507
BEHR HELLA SERVICE[=>]8FL352159031
BEHR HELLA SERVICE[=>]8FL352138001
BEHR HELLA SERVICE[=>]352138001
MAPCO[=>]66103
MAPCO[=>]65002
CORTECO[=>]21651894
CORTECO[=>]80000433
CORTECO[=>]CP1019
CORTECO[=>]CC1019
SOFIMA[=>]S3024C
P.B.R.[=>]AH7023
CLEAN FILTERS[=>]NC2004
CLEAN FILTERS[=>]MC1233
COOPERS[=>]ACE027
CROSLAND[=>]8900
CROSLAND[=>]E302
LAUTRETTE[=>]ELR7020
TEHO[=>]29026
MICRONAIR[=>]MP021
ALCO FILTER[=>]MS6112
FILTRON[=>]K1034
VEMO[=>]24301103
VEMO[=>]V243011031
VEMO[=>]V24301103
A.L. FILTER[=>]ALC5361
UNICO FILTER[=>]AC3118
ARMAFILT[=>]K31014017
ZAFFO[=>]370F
ZAFFO[=>]370
ZAFFO[=>]331
UFI[=>]5302400
UNIPART[=>]GFE2929
ACDelco[=>]PU1049E
ACDelco[=>]CAF20
SCT Germany[=>]SA1297
3F QUALITY[=>]4011
3F QUALITY[=>]1401
ASAS[=>]HF6057
MEAT & DORIA[=>]17097
HOFFER[=>]8300097
FIL FILTER[=>]HC7039
LUBERFINER[=>]AC31
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8014
MOTAQUIP[=>]VCF105
MISFAT[=>]HB121
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register