0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Punto (176) 1.6 hatchback 88  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 3138

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Punto (176) 1.6 hatchback 88  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 3138
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Punto (176) 1.6 hatchback 88 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 3138

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Punto (176) 1.6 hatchback 88 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 3138

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Preţ: 0,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C3874-WK512-W71316-CU3138-b

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Punto (176) 1.6 hatchback 1994/01-1997/04 65KW 88CP 1581cmc, Cod Motor 176 A9.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C3874
filtru combustibil WK512
Filtru ulei W71316
Filtru polen Mann CU 3138

Motorizare benzina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM FIAT[=>]7729687
FIAT[=>]71736128
FIAT[=>]7729686
VALEO[=>]585311
BOSCH[=>]1457433257
BOSCH[=>]S3257
PURFLUX[=>]A276
MAHLE FILTER[=>]LX592
CHAMPION[=>]U648
PUROLATOR[=>]A17330
FRAM[=>]CA5517
CHAMP[=>]AP153
HENGST FILTER[=>]E830L
DELPHI[=>]AF0326
DELPHI[=>]AF0238
TECNOCAR[=>]A457
MAPCO[=>]60941
MAPCO[=>]60008
SOFIMA[=>]S7540A
P.B.R.[=>]AI5101
CLEAN FILTERS[=>]MA1029
COOPERS[=>]AG1185
CROSLAND[=>]8068
LAUTRETTE[=>]ELP3630
ALCO FILTER[=>]MD9272
FILTRON[=>]AP0921
FILTRON[=>]AP092
UNICO FILTER[=>]AE3737
UFI[=>]3003400
UNIPART[=>]GFE2367
ACDelco[=>]PC2527E
ACDelco[=>]PC639
SCT Germany[=>]SB545
FIL FILTER[=>]HP2122
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7162
MOTAQUIP[=>]VFA762
MISFAT[=>]P034
CITROEN[=>]156789
FIAT[=>]46403932
FIAT[=>]46403933
FIAT[=>]46474249
FIAT[=>]46523087
FIAT[=>]46441236
FIAT[=>]60811822
FIAT[=>]71736100
FIAT[=>]60811904
FIAT[=>]60812738
JAGUAR[=>]1X439155AA
JAGUAR[=>]1X439155A
JAGUAR[=>]C2S45278
JAGUAR[=>]C2S20906
JAGUAR[=>]C2S40500
JAGUAR[=>]C2S43206
JAGUAR[=>]C2S2768
LADA[=>]2123111701002
LADA[=>]2123111701000
LADA[=>]21230111701002
LADA[=>]21231117010
LADA[=>]21230111701000
OPEL[=>]818568
OPEL[=>]818510
OPEL[=>]818514
OPEL[=>]808568
OPEL[=>]818508
OPEL[=>]818509
OPEL[=>]25320277
OPEL[=>]25164444
PEUGEOT[=>]156788
VAG[=>]6XO201511B
VAG[=>]6X0201511B
VAG[=>]6X0201511
GENERAL MOTORS[=>]90353562
GENERAL MOTORS[=>]GF633
GENERAL MOTORS[=>]25313359
GENERAL MOTORS[=>]25161333
GENERAL MOTORS[=>]25160729
GENERAL MOTORS[=>]25121353
VALEO[=>]587008
BOSCH[=>]0450905945
BOSCH[=>]0450905273
BOSCH[=>]F5316
BOSCH[=>]F5273
BOSCH[=>]0986450235
BOSCH[=>]0450905316
PURFLUX[=>]EP184
PURFLUX[=>]EP163
PURFLUX[=>]EP164
PURFLUX[=>]EP155
MAHLE FILTER[=>]KL83
MAHLE FILTER[=>]KL84
CHAMPION[=>]L225
CHAMPION[=>]L225606
CHAMPION[=>]CFF100225
PUROLATOR[=>]F65217
PUROLATOR[=>]F57318
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1330901
FRAM[=>]G5540
FRAM[=>]G5978
CHAMP[=>]FN20
HENGST FILTER[=>]H306WK
HENGST FILTER[=>]H110WK
DELPHI[=>]FF0070
DELPHI[=>]FF0069
TECNOCAR[=>]B57
TECNOCAR[=>]B67
TECNOCAR[=>]B56
MAGNETI MARELLI[=>]FII41
MAGNETI MARELLI[=>]71760676
MAGNETI MARELLI[=>]FII25
MAGNETI MARELLI[=>]FI41
FEBI BILSTEIN[=>]17634
FEBI BILSTEIN[=>]17635
MAPCO[=>]62212
SOFIMA[=>]S1515B
SOFIMA[=>]S1722B
P.B.R.[=>]AG6066
P.B.R.[=>]AG6025
CLEAN FILTERS[=>]MBNA985
CLEAN FILTERS[=>]MB985
COOPERS[=>]FIG7021
CROSLAND[=>]6810
CROSLAND[=>]6806
CROSLAND[=>]6805
CROSLAND[=>]6710
LAUTRETTE[=>]ELE6064
LAUTRETTE[=>]ELE6006
TEHO[=>]61071
ALCO FILTER[=>]SP2060
ALCO FILTER[=>]SP2134
FILTRON[=>]PP905
FILTRON[=>]PP9051
A.L. FILTER[=>]ALG4564Z2
A.L. FILTER[=>]ALG4564AR
A.L. FILTER[=>]ALG4586
UNICO FILTER[=>]FI5163
GUD FILTERS[=>]E67
GUD FILTERS[=>]E130
UFI[=>]3172200
UFI[=>]3151500
UNIPART[=>]GFE7061
KAYSER-FILTER[=>]AK10XO
KAYSER-FILTER[=>]AK10X0
KAYSER-FILTER[=>]AK10OV
ACDelco[=>]GF634
ACDelco[=>]GF818
ACDelco[=>]GF618
ACDelco[=>]FS9128E
SCT Germany[=>]ST342
ASHIKA[=>]30W0002
MEAT & DORIA[=>]4267
MEAT & DORIA[=>]4077
NIPPARTS[=>]J1330902
NIPPARTS[=>]J1330901
HOFFER[=>]7790267
HOFFER[=>]7790077
BLUE PRINT[=>]ADG02314
FIL FILTER[=>]ZP8003FM
GIF FILTER[=>]ES085
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5416
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5258
MOTAQUIP[=>]VFF490
MOTAQUIP[=>]VFF258
MISFAT[=>]E515
RYCO[=>]Z578
PZL SEDZISZOW[=>]FPW092
CITROEN[=>]1109AR
CITROEN[=>]MLS000715
CITROEN[=>]1109K9
FIAT[=>]5984044
FIAT[=>]71736157
FIAT[=>]60813507
FIAT[=>]55195984
FIAT[=>]59030262
FIAT[=>]5973928
FIAT[=>]4648378
FIAT[=>]71753738
FIAT[=>]71754569
FORD[=>]5017814
FORD[=>]5022738
FORD[=>]5016954
PEUGEOT[=>]1608076280
PEUGEOT[=>]1109K8
PEUGEOT[=>]1109AR
RENAULT[=>]7701415062
VALEO[=>]586012
BOSCH[=>]0451103244
BOSCH[=>]045110328344N
BOSCH[=>]0451103283
BOSCH[=>]0451103111
BOSCH[=>]0451103193
BOSCH[=>]045110324430N
BOSCH[=>]P3111
KNECHT[=>]AW226
PURFLUX[=>]LS715
MAHLE FILTER[=>]OC66
MAHLE FILTER[=>]OC983
CHAMPION[=>]F107606
CHAMPION[=>]F107
CHAMPION[=>]CR17
CHAMPION[=>]COF100107S
PUROLATOR[=>]L19206
PUROLATOR[=>]L27823
QUINTON HAZELL[=>]QOF5329
FRAM[=>]PH4558
FRAM[=>]PH5754
CHAMP[=>]LS162
CHAMP[=>]LS105
HENGST FILTER[=>]H14W28
DELPHI[=>]FX0137
TECNOCAR[=>]R352
SogefiPro[=>]FT5506
MAGNETI MARELLI[=>]71760117
FEBI BILSTEIN[=>]32509
MAPCO[=>]61352
SOFIMA[=>]S2530R
P.B.R.[=>]BC1090
P.B.R.[=>]BC1330
CLEAN FILTERS[=>]DO818
COOPERS[=>]Z780
COOPERS[=>]Z1327
CROSLAND[=>]2068
LAUTRETTE[=>]ELH4139
TEHO[=>]4152
ALCO FILTER[=>]SP940
FILTRON[=>]OP545
UNICO FILTER[=>]LI710016
FRAD[=>]101908110
FILMAR[=>]SO8144
ARMAFILT[=>]O791009
DONIT FILTER[=>]4310115
GUD FILTERS[=>]Z284
UFI[=>]2319600
UFI[=>]2341400
MOTORCRAFT[=>]EFL383
MOTORCRAFT[=>]EFL310
UNIPART[=>]GFE277
ACDelco[=>]X4043E
SCT Germany[=>]SM168
MEAT & DORIA[=>]152023
HOFFER[=>]76052023
ELOFIC[=>]EXL168
FIL FILTER[=>]ZP553
GIF FILTER[=>]GL815
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5333
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5065
MOTAQUIP[=>]VFL470
MOTAQUIP[=>]VFL217
MISFAT[=>]Z196
PZL SEDZISZOW[=>]PP475
FIAT[=>]4339509
FIAT[=>]5951865
FIAT[=>]4228326
FIAT[=>]7689285
FIAT[=>]60574554
FIAT[=>]71736166
FIAT[=>]4212109
FIAT[=>]7581562
FIAT[=>]60810709
FIAT[=>]4356500
FIAT[=>]4434790
FIAT[=>]5939831
FIAT[=>]4434792
FIAT[=>]46805830
FIAT[=>]4363484
FIAT[=>]4371581
FIAT[=>]4394463
FIAT[=>]43944630
FIAT[=>]4382101
FORD[=>]5012555
FORD[=>]5019918
NISSAN[=>]1520860400
RENAULT[=>]7701415064
SAME[=>]244191401
SAME[=>]244191400
LAMBORGHINI[=>]244191401
MASERATI[=>]452040901
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDL179
VALEO[=>]586067
BOSCH[=>]9451103100
BOSCH[=>]0451203151
BOSCH[=>]045110315130N
BOSCH[=>]0451103356
BOSCH[=>]P3351
BOSCH[=>]0451103351
BOSCH[=>]0451103096
BOSCH[=>]0451103255
BOSCH[=>]0451103151
BOSCH[=>]0451203155
KNECHT[=>]AW138
PURFLUX[=>]LS194
PURFLUX[=>]LS149
MAHLE FILTER[=>]OC96
MAHLE FILTER[=>]OC501
MAHLE FILTER[=>]OC106
CHAMPION[=>]C106
PUROLATOR[=>]PER276
PUROLATOR[=>]LI3970
PUROLATOR[=>]L37227
PUROLATOR[=>]L27276
QUINTON HAZELL[=>]QOF5311
FRAM[=>]PH4482
FRAM[=>]PH9105
FRAM[=>]PH3682
CHAMP[=>]LS235
CHAMP[=>]LS145
HENGST FILTER[=>]H14W13
DELPHI[=>]FX0148
TECNOCAR[=>]R124
TECNOCAR[=>]R349
TECNOCAR[=>]R161
MAGNETI MARELLI[=>]71760125
FEBI BILSTEIN[=>]39763
MAPCO[=>]61007
SOFIMA[=>]S9430R
SOFIMA[=>]S4210R
SOFIMA[=>]S5700R
SOFIMA[=>]S3490R
SOFIMA[=>]S1610R
SOFIMA[=>]S1410R
P.B.R.[=>]BC1176
CLEAN FILTERS[=>]DO238
CLEAN FILTERS[=>]DO239
CLEAN FILTERS[=>]DO1816
CLEAN FILTERS[=>]DO1825
COOPERS[=>]Z1458
CROSLAND[=>]2022
LAUTRETTE[=>]ELH4138
TEHO[=>]OK75
TEHO[=>]4334
TJ FILTERS[=>]FB5321
ALCO FILTER[=>]SP928
FILTRON[=>]OP537
UNICO FILTER[=>]LI71004
FRAD[=>]101921110
FRAD[=>]101905110
FILMAR[=>]SO8336
ARMAFILT[=>]O791007
DONIT FILTER[=>]4310116
DONIT FILTER[=>]4310112
DONIT FILTER[=>]4310110
GUD FILTERS[=>]Z460
UFI[=>]2344800
UFI[=>]2321600
UFI[=>]2317500
UFI[=>]2317300
UFI[=>]2317200
UFI[=>]2317100
MOTORCRAFT[=>]EFL283
UNIPART[=>]GFE299
UNIPART[=>]GFE180
UNIPART[=>]GFE173
MONARK[=>]30738096
ACDelco[=>]X501
ACDelco[=>]X4131E
ACDelco[=>]X19
ACDelco[=>]X18
SCT Germany[=>]SM110
ASAS[=>]SP571
ASAS[=>]SP1475
MEAT & DORIA[=>]153123
MEAT & DORIA[=>]1531213
MEAT & DORIA[=>]15312
HOFFER[=>]76053123
HOFFER[=>]760531213
HOFFER[=>]7605312
ELOFIC[=>]EXL166
ELOFIC[=>]EXL141A
FIL FILTER[=>]ZP523C
FIL FILTER[=>]ZP3557
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5582
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5056
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT4949
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT4776
MOTAQUIP[=>]VFL197
MISFAT[=>]ZM133
MISFAT[=>]Z175
RYCO[=>]Z84
PZL SEDZISZOW[=>]PP478
FIAT[=>]5908409
FIAT[=>]46721374
VALEO[=>]698198
VALEO[=>]708198
BOSCH[=>]M2019
BOSCH[=>]1987432019
BOSCH[=>]1987431019
PURFLUX[=>]AH108
MAHLE FILTER[=>]LA35
CHAMPION[=>]N112
CHAMPION[=>]CCF0321
PUROLATOR[=>]I19201
PUROLATOR[=>]C17724
BEHR[=>]7401390
QUINTON HAZELL[=>]QAP204
FRAM[=>]CF5818
CHAMP[=>]AC31
DENSO[=>]DCF082P
AKS DASIS[=>]830100N
HENGST FILTER[=>]E943LI
TTV[=>]TI549
DELPHI[=>]CAF20
DELPHI[=>]TSP0325010
DELPHI[=>]TSP0325010C
TECNOCAR[=>]E302
MAGNETI MARELLI[=>]BCF112
FEBI BILSTEIN[=>]11507
BEHR HELLA SERVICE[=>]8FL352159031
BEHR HELLA SERVICE[=>]8FL352138001
BEHR HELLA SERVICE[=>]352138001
MAPCO[=>]66103
MAPCO[=>]65002
CORTECO[=>]21651894
CORTECO[=>]80000433
CORTECO[=>]CP1019
CORTECO[=>]CC1019
SOFIMA[=>]S3024C
P.B.R.[=>]AH7023
CLEAN FILTERS[=>]NC2004
CLEAN FILTERS[=>]MC1233
COOPERS[=>]ACE027
CROSLAND[=>]8900
CROSLAND[=>]E302
LAUTRETTE[=>]ELR7020
TEHO[=>]29026
MICRONAIR[=>]MP021
ALCO FILTER[=>]MS6112
FILTRON[=>]K1034
VEMO[=>]24301103
VEMO[=>]V243011031
VEMO[=>]V24301103
A.L. FILTER[=>]ALC5361
UNICO FILTER[=>]AC3118
ARMAFILT[=>]K31014017
ZAFFO[=>]370F
ZAFFO[=>]370
ZAFFO[=>]331
UFI[=>]5302400
UNIPART[=>]GFE2929
ACDelco[=>]PU1049E
ACDelco[=>]CAF20
SCT Germany[=>]SA1297
3F QUALITY[=>]4011
3F QUALITY[=>]1401
ASAS[=>]HF6057
MEAT & DORIA[=>]17097
HOFFER[=>]8300097
FIL FILTER[=>]HC7039
LUBERFINER[=>]AC31
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8014
MOTAQUIP[=>]VCF105
MISFAT[=>]HB121
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register