0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Doblo Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) caroserie 100  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen carbon CUK 2335

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Doblo Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) caroserie 100  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen carbon CUK 2335
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Doblo Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) caroserie 100 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen carbon CUK 2335

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Doblo Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) caroserie 100 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen carbon CUK 2335

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Preţ: 0,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C1189-WK8546-W7003-CUK2335-a

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Doblo Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) caroserie 2001/10-/ 74KW 100CP 1910cmc, Cod Motor 182 B9.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C1189
filtru combustibil WK8546
Filtru ulei W7003
Filtru polen carbon Mann CUK 2335

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM FIAT[=>]46754989
FIAT[=>]46836602
FIAT[=>]46770962
VALEO[=>]585631
BOSCH[=>]S3307
BOSCH[=>]1457433307
PURFLUX[=>]A1100
MAHLE FILTER[=>]LX2682
MAHLE FILTER[=>]LX855
CHAMPION[=>]W715
PUROLATOR[=>]A48301
FRAM[=>]CA8926
HENGST FILTER[=>]E698L
DELPHI[=>]AF20091
TECNOCAR[=>]A2014
MAGNETI MARELLI[=>]71760179
FEBI BILSTEIN[=>]39768
MAPCO[=>]60009
SOFIMA[=>]S7367A
P.B.R.[=>]AI3720
CLEAN FILTERS[=>]MA1188
COOPERS[=>]AG1521
LAUTRETTE[=>]EL9048
ALCO FILTER[=>]MD7554
FILTRON[=>]AR2343
FILTRAK[=>]A581
UNICO FILTER[=>]AE10268
ARMAFILT[=>]L1082680
UFI[=>]2736700
ACDelco[=>]PC2016E
SCT Germany[=>]SB2039
FIL FILTER[=>]HPU4309
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FL6951
MOTAQUIP[=>]VFA87
MISFAT[=>]RM747
CITROEN[=>]1906C3
CITROEN[=>]190667
FIAT[=>]46797378
FIAT[=>]60816460
PEUGEOT[=>]190667
PEUGEOT[=>]190666
PEUGEOT[=>]1906C3
KIA[=>]0K2KK13483A
KIA[=>]K2KK13483
KIA[=>]0K2KB13480
KIA[=>]0K2KK13483
VALEO[=>]587713
BOSCH[=>]N4314
BOSCH[=>]1457434314
PURFLUX[=>]CS490
MAHLE FILTER[=>]KC140
CHAMPION[=>]L403
PUROLATOR[=>]F68260
PUROLATOR[=>]F68267
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1330320
FRAM[=>]PS9420
FRAM[=>]PS9420WST
HENGST FILTER[=>]H159WK
TECNOCAR[=>]RN216
MAGNETI MARELLI[=>]71760110
MAGNETI MARELLI[=>]FD590
MAGNETI MARELLI[=>]FD576
MAPCO[=>]63237
SOFIMA[=>]S0H2ONR
SOFIMA[=>]S0H20NR
AMC Filter[=>]KF1464
P.B.R.[=>]WS1001
CLEAN FILTERS[=>]DNW1994
CLEAN FILTERS[=>]DNW1991
BALDWIN[=>]BF7976
COOPERS[=>]FSW4174
COOPERS[=>]FSM4249
CROSLAND[=>]5072
LAUTRETTE[=>]ELG5324
LAUTRETTE[=>]ELG5266
JAPANPARTS[=>]JFCK18
JAPANPARTS[=>]FCK18S
JAPANPARTS[=>]FCK18
ALCO FILTER[=>]SP1239
FILTRON[=>]PP968
A.L. FILTER[=>]ALG25021
UNICO FILTER[=>]FI81596
GUD FILTERS[=>]Z550
UFI[=>]24H2O00
UFI[=>]24H2000
ACDelco[=>]XD9233E
ASHIKA[=>]30K0018
MEAT & DORIA[=>]45411
MEAT & DORIA[=>]4541
NIPPARTS[=>]J1330320
HOFFER[=>]76905411
HOFFER[=>]7690541
BLUE PRINT[=>]ADG02350
FIL FILTER[=>]ZP3071F
GIF FILTER[=>]GF293
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5600HWS
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5600
MOTAQUIP[=>]VFF446
MISFAT[=>]M609
MISFAT[=>]M324
PZL SEDZISZOW[=>]PDS715
FIAT[=>]77363804
FORD[=>]1542785
FORD[=>]1578143
VALEO[=>]587543
BOSCH[=>]F026402049
BOSCH[=>]N2049
PURFLUX[=>]FCS723
MAHLE FILTER[=>]KL566
CHAMPION[=>]CFF100503
CHAMPION[=>]L503606
CHAMPION[=>]L503
PUROLATOR[=>]F90006
FRAM[=>]PS10041
HENGST FILTER[=>]H303WK
TECNOCAR[=>]RN261
MAGNETI MARELLI[=>]71760220
FEBI BILSTEIN[=>]30758
MAPCO[=>]63026
SOFIMA[=>]S0ONENR
CLEAN FILTERS[=>]DNW2500
LAUTRETTE[=>]ELG5326
ALCO FILTER[=>]SP1343
FILTRON[=>]PP9662
FILMAR[=>]SF8716
UFI[=>]24ONE00
UFI[=>]5517300
ACDelco[=>]XD9298E
SCT Germany[=>]ST6132
MEAT & DORIA[=>]4830
BLUE PRINT[=>]ADL142302
FIL FILTER[=>]ZP8084FM
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5760HWS
MOTAQUIP[=>]VFF550
PZL SEDZISZOW[=>]PDS748
FIAT[=>]71753742
FIAT[=>]46796687
VALEO[=>]586050
BOSCH[=>]P3300
BOSCH[=>]0451103300
PURFLUX[=>]LS919
MAHLE FILTER[=>]OC458
PUROLATOR[=>]L18298
FRAM[=>]PH5752
HENGST FILTER[=>]H90W28
TECNOCAR[=>]R110
MAGNETI MARELLI[=>]71760122
FEBI BILSTEIN[=>]33000
MAPCO[=>]61238
SOFIMA[=>]SO110R
SOFIMA[=>]S0110R
CLEAN FILTERS[=>]DO1822
CLEAN FILTERS[=>]DO1808
COOPERS[=>]Z1638
CROSLAND[=>]2235
LAUTRETTE[=>]ELH4330
FILTRON[=>]OP5372
FRAD[=>]101936110
FILMAR[=>]SO8392
UFI[=>]2345500
ACDelco[=>]X4293E
MEAT & DORIA[=>]155183
FIL FILTER[=>]ZP3107
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5688
MOTAQUIP[=>]LVFL771
MISFAT[=>]Z455
LOMBARDINI[=>]1042175104
LOMBARDINI[=>]1042175116
FIAT[=>]71736158
FIAT[=>]7604770
FIAT[=>]46402457
FIAT[=>]46805832
FIAT[=>]60814435
FIAT[=>]46423474
FIAT[=>]46468378
FIAT[=>]46519728
VALEO[=>]586051
VALEO[=>]586037
BOSCH[=>]0451103354
BOSCH[=>]0451103317
BOSCH[=>]F026408701
BOSCH[=>]0451103268
BOSCH[=>]P3354
PURFLUX[=>]LS297
PURFLUX[=>]LS346
MAHLE FILTER[=>]OC243
MAHLE FILTER[=>]OC287
MAHLE FILTER[=>]OC296
CHAMPION[=>]COF100112S
CHAMPION[=>]F112606
CHAMPION[=>]F112
CHAMPION[=>]F106
CHAMPION[=>]F108
PUROLATOR[=>]L37541
PUROLATOR[=>]L27728
PUROLATOR[=>]L27729
PUROLATOR[=>]L10193
PUROLATOR[=>]L19206
FRAM[=>]PM5754
FRAM[=>]PH5675
FRAM[=>]PH5754
FRAM[=>]PH9727
FRAM[=>]PH5752
FRAM[=>]PH5139
CHAMP[=>]LS136
CHAMP[=>]LS162
HENGST FILTER[=>]H14W24
HENGST FILTER[=>]H14W29
HENGST FILTER[=>]H14W17
TECNOCAR[=>]R518
TECNOCAR[=>]R353
TECNOCAR[=>]R46
TECNOCAR[=>]R126
MAGNETI MARELLI[=>]71760124
SOFIMA[=>]S8150R
SOFIMA[=>]S7250R
SOFIMA[=>]S6400R
SOFIMA[=>]S7150R
SOFIMA[=>]S6210R
SOFIMA[=>]S3530R
SOFIMA[=>]S3252R
P.B.R.[=>]BC1330
P.B.R.[=>]BC1290
P.B.R.[=>]BC1242
CLEAN FILTERS[=>]DO917
CLEAN FILTERS[=>]DO870
CLEAN FILTERS[=>]DO1824
CLEAN FILTERS[=>]DO1815
COOPERS[=>]Z1587
COOPERS[=>]Z1376
COOPERS[=>]Z1202
CROSLAND[=>]2195
CROSLAND[=>]2157
LAUTRETTE[=>]ELH4316
LAUTRETTE[=>]ELH4227
TEHO[=>]4300
TEHO[=>]OK300
WIX FILTERS[=>]WL7265
WIX FILTERS[=>]WL7266
ALCO FILTER[=>]SP986
ALCO FILTER[=>]SP1077
FILTRON[=>]OP6202
UNICO FILTER[=>]LI7794
FRAD[=>]101919110
FILMAR[=>]SO8654
FILMAR[=>]SO8499
ARMAFILT[=>]O76794
GUD FILTERS[=>]Z528
UFI[=>]2344900
UFI[=>]2343400
UFI[=>]2329500
UFI[=>]2325200
UFI[=>]2321200
ACDelco[=>]X4108E
SCT Germany[=>]SM5079
SCT Germany[=>]SM5056
SCT Germany[=>]SM193
ASAS[=>]SP903
ASAS[=>]SP619
ASAS[=>]SP636
MEAT & DORIA[=>]153133
HOFFER[=>]76053133
ELOFIC[=>]EXL118
FIL FILTER[=>]ZP557B
FIL FILTER[=>]ZP3553
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5681
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5310
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5146
MOTAQUIP[=>]VFL515
MOTAQUIP[=>]VFL386
MISFAT[=>]Z449
MISFAT[=>]Z414
MISFAT[=>]Z212
FIAT[=>]46722862
FIAT[=>]46722863
FIAT[=>]46770834
FIAT[=>]46770829
UAZ[=>]151110908010
VALEO[=>]698839
VALEO[=>]708867
BOSCH[=>]1987432365
BOSCH[=>]R2365
BOSCH[=>]1987431365
PURFLUX[=>]AHC154
MAHLE FILTER[=>]LAK124
CHAMPION[=>]CCF0323C
CHAMPION[=>]CCF0146
CHAMPION[=>]N204
PUROLATOR[=>]C38180
QUINTON HAZELL[=>]QAP276
DENSO[=>]DCF090K
AKS DASIS[=>]830052N
AKS DASIS[=>]830026N
HENGST FILTER[=>]E1962LC
DELPHI[=>]TSP0325115C
DELPHI[=>]TSP0325295C
TECNOCAR[=>]EC358
MAGNETI MARELLI[=>]BCF352
FEBI BILSTEIN[=>]17474
MAPCO[=>]66111
MAPCO[=>]65008
CORTECO[=>]21651296
CORTECO[=>]CC1080
P.B.R.[=>]AK7094
P.B.R.[=>]AH7094
CLEAN FILTERS[=>]NC2045
COOPERS[=>]ACE134
CROSLAND[=>]EC358
LAUTRETTE[=>]CLR7120
LAUTRETTE[=>]EKR7078
MICRONAIR[=>]MC578
FILTRON[=>]K1104A
VEMO[=>]V24311005
VEMO[=>]24311005
ZAFFO[=>]436
ZAFFO[=>]400
ACDelco[=>]PUK1149E
SCT Germany[=>]SAK224
3F QUALITY[=>]501
ASAS[=>]HF7036
ASAS[=>]HF6036
MEAT & DORIA[=>]17100K
MEAT & DORIA[=>]17098K
FIL FILTER[=>]HCK7047
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PCK8093
MOTAQUIP[=>]VCF181
MISFAT[=>]HB167C
MISFAT[=>]HB152C
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register