0377 100 941

Luni - Vineri: 08.00 - 19.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.


Pachet filtre revizie Fiat Marea (185) 2.4 JTD 130 limuzina 130  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2951/1
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Marea (185) 2.4 JTD 130 limuzina 130 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2951/1

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Marea (185) 2.4 JTD 130 limuzina 130 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2951/1

Disponibilitate: În stoc

Preţ: 0,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C25100-WK84222-W7144-CU29511-a

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 400 RON
  • Taxa de transport este 25 RON la comenzi cu valoare mai mica de 400 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Marea (185) 2.4 JTD 130 limuzina 1999/04-2002/05 96KW 130CP 2387cmc, Cod Motor 185 A6.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C25100
filtru combustibil WK84222
Filtru ulei W7144
Filtru polen Mann CU 2951/1

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM CITROEN[=>]1444Q6
FIAT[=>]60811900
FIAT[=>]60815000
FIAT[=>]60813798
FIAT[=>]71736153
FIAT[=>]46520658
FIAT[=>]7786184
FIAT[=>]7786434
FIAT[=>]7768720
FIAT[=>]71754082
FIAT[=>]46481588
FIAT[=>]71754157
VALEO[=>]585041
BOSCH[=>]1457433461
BOSCH[=>]S3265
BOSCH[=>]1457433265
PURFLUX[=>]A371
PURFLUX[=>]A372
PURFLUX[=>]A316
MAHLE FILTER[=>]LX618
CHAMPION[=>]CAF100564P
CHAMPION[=>]CAF100680P
CHAMPION[=>]U680
CHAMPION[=>]U680606
CHAMPION[=>]U681
CHAMPION[=>]U564
CHAMPION[=>]U564606
PUROLATOR[=>]A29210
PUROLATOR[=>]A28019
PUROLATOR[=>]A27757
PUROLATOR[=>]A27759
PUROLATOR[=>]A27683
FRAM[=>]CA8812
FRAM[=>]CA5718
FRAM[=>]CA5688
FRAM[=>]CA5630A
FRAM[=>]CA5630
CHAMP[=>]AP280
HENGST FILTER[=>]E325L
DELPHI[=>]AF20030
DELPHI[=>]AF0259
DELPHI[=>]AF20027
TECNOCAR[=>]A175
TECNOCAR[=>]A173
TECNOCAR[=>]A841
TECNOCAR[=>]A302
MAGNETI MARELLI[=>]71760165
MAGNETI MARELLI[=>]71760145
FEBI BILSTEIN[=>]30360
MAPCO[=>]60901
SOFIMA[=>]S3065A
SOFIMA[=>]S3066A
SOFIMA[=>]S1480A
SOFIMA[=>]S2030A
P.B.R.[=>]AI5219
P.B.R.[=>]AI5161
P.B.R.[=>]AI5160
P.B.R.[=>]AI5132
CLEAN FILTERS[=>]MA1084
CLEAN FILTERS[=>]MA1060
CLEAN FILTERS[=>]MA1048
COOPERS[=>]AG1329
COOPERS[=>]AG1428
COOPERS[=>]AG1225
CROSLAND[=>]8062
LAUTRETTE[=>]ELP3647
ALCO FILTER[=>]MD9328
FILTRON[=>]AP0914
FILTRON[=>]AP0913
FILTRON[=>]AP0912
FILTRON[=>]AP0911
FILTRON[=>]AP091
FILTRAK[=>]C456
FILTRAK[=>]C409
UNICO FILTER[=>]AE23571
ARMAFILT[=>]P24516961
ARMAFILT[=>]P24416860
GUD FILTERS[=>]AG1449
UFI[=>]3011000
UFI[=>]3006600
UFI[=>]3006500
UFI[=>]3006000
UNIPART[=>]GFE2371
ACDelco[=>]PC662
ACDelco[=>]PC3133E
ACDelco[=>]PC2229E
SCT Germany[=>]SB015
ASAS[=>]HF8233
ASAS[=>]HF8033S
FIL FILTER[=>]HP2043
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7275
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7184
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7181
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7175A
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7175
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7157A
MOTAQUIP[=>]VFA868
MOTAQUIP[=>]VFA832
MISFAT[=>]P066
MISFAT[=>]P060
FIAT[=>]9949179
FIAT[=>]60816778
FIAT[=>]9951271
BOSCH[=>]1457434306
MAHLE FILTER[=>]KC181
MEAT & DORIA[=>]4330
BMW[=>]13322240791
BMW[=>]13322240802
BMW[=>]13322240798
FIAT[=>]9947995
FIAT[=>]9951033
FIAT[=>]46471844
VALEO[=>]ST356
VALEO[=>]587724
BOSCH[=>]1457434417
BOSCH[=>]N4293
BOSCH[=>]1457434413
BOSCH[=>]1457434293
PURFLUX[=>]CS264
MAHLE FILTER[=>]KC25
MAHLE FILTER[=>]KC103
CHAMPION[=>]L254
PUROLATOR[=>]F68002
FRAM[=>]PS8745
CHAMP[=>]FS113
HENGST FILTER[=>]H121WK
DELPHI[=>]HDF532
DELPHI[=>]FF20058
TECNOCAR[=>]RN60B
SogefiPro[=>]FP5542
MAGNETI MARELLI[=>]71760108
MAGNETI MARELLI[=>]FD518
MAPCO[=>]63024
SOFIMA[=>]S4408NR
P.B.R.[=>]BG1585
CLEAN FILTERS[=>]DN994
CLEAN FILTERS[=>]DNW1909
COOPERS[=>]FSM4160
LAUTRETTE[=>]ELG5253
LUCAS CAV[=>]HDF570
FILTRON[=>]PP954
A.L. FILTER[=>]ALG22588
A.L. FILTER[=>]ALG20562
A.L. FILTER[=>]AL20562
UFI[=>]2435101
UFI[=>]2435002
UFI[=>]2435001
UFI[=>]2440800
UFI[=>]2435500
ACDelco[=>]XD9065E
ACDelco[=>]XD9063E
SCT Germany[=>]ST356
MEAT & DORIA[=>]4228
HOFFER[=>]7690228
FIL FILTER[=>]ZP3041CF
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5534
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5425
MOTAQUIP[=>]VFF435
MOTAQUIP[=>]VFF424
MISFAT[=>]M408
LOMBARDINI[=>]1042175104
LOMBARDINI[=>]1042175116
FIAT[=>]71736158
FIAT[=>]7604770
FIAT[=>]46402457
FIAT[=>]46805832
FIAT[=>]60814435
FIAT[=>]46423474
FIAT[=>]46468378
FIAT[=>]46519728
VALEO[=>]586051
VALEO[=>]586037
BOSCH[=>]0451103354
BOSCH[=>]0451103317
BOSCH[=>]F026408701
BOSCH[=>]0451103268
BOSCH[=>]P3354
PURFLUX[=>]LS297
PURFLUX[=>]LS346
MAHLE FILTER[=>]OC243
MAHLE FILTER[=>]OC287
MAHLE FILTER[=>]OC296
CHAMPION[=>]COF100112S
CHAMPION[=>]F112606
CHAMPION[=>]F112
CHAMPION[=>]F106
CHAMPION[=>]F108
PUROLATOR[=>]L37541
PUROLATOR[=>]L27728
PUROLATOR[=>]L27729
PUROLATOR[=>]L10193
PUROLATOR[=>]L19206
FRAM[=>]PM5754
FRAM[=>]PH5675
FRAM[=>]PH5754
FRAM[=>]PH9727
FRAM[=>]PH5752
FRAM[=>]PH5139
CHAMP[=>]LS136
CHAMP[=>]LS162
HENGST FILTER[=>]H14W24
HENGST FILTER[=>]H14W29
HENGST FILTER[=>]H14W17
TECNOCAR[=>]R518
TECNOCAR[=>]R353
TECNOCAR[=>]R46
TECNOCAR[=>]R126
MAGNETI MARELLI[=>]71760124
SOFIMA[=>]S8150R
SOFIMA[=>]S7250R
SOFIMA[=>]S6400R
SOFIMA[=>]S7150R
SOFIMA[=>]S6210R
SOFIMA[=>]S3530R
SOFIMA[=>]S3252R
P.B.R.[=>]BC1330
P.B.R.[=>]BC1290
P.B.R.[=>]BC1242
CLEAN FILTERS[=>]DO917
CLEAN FILTERS[=>]DO870
CLEAN FILTERS[=>]DO1824
CLEAN FILTERS[=>]DO1815
COOPERS[=>]Z1587
COOPERS[=>]Z1376
COOPERS[=>]Z1202
CROSLAND[=>]2195
CROSLAND[=>]2157
LAUTRETTE[=>]ELH4316
LAUTRETTE[=>]ELH4227
TEHO[=>]4300
TEHO[=>]OK300
WIX FILTERS[=>]WL7265
WIX FILTERS[=>]WL7266
ALCO FILTER[=>]SP986
ALCO FILTER[=>]SP1077
FILTRON[=>]OP6202
UNICO FILTER[=>]LI7794
FRAD[=>]101919110
FILMAR[=>]SO8654
FILMAR[=>]SO8499
ARMAFILT[=>]O76794
GUD FILTERS[=>]Z528
UFI[=>]2344900
UFI[=>]2343400
UFI[=>]2329500
UFI[=>]2325200
UFI[=>]2321200
ACDelco[=>]X4108E
SCT Germany[=>]SM5079
SCT Germany[=>]SM5056
SCT Germany[=>]SM193
ASAS[=>]SP903
ASAS[=>]SP619
ASAS[=>]SP636
MEAT & DORIA[=>]153133
HOFFER[=>]76053133
ELOFIC[=>]EXL118
FIL FILTER[=>]ZP557B
FIL FILTER[=>]ZP3553
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5681
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5310
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5146
MOTAQUIP[=>]VFL515
MOTAQUIP[=>]VFL386
MISFAT[=>]Z449
MISFAT[=>]Z414
MISFAT[=>]Z212
FIAT[=>]46412715
VALEO[=>]698689
MAHLE FILTER[=>]LA126
FRAM[=>]CF9731
AKS DASIS[=>]831201N
AKS DASIS[=>]830262N
DELPHI[=>]TSP0325154
MAGNETI MARELLI[=>]BCF139
BEHR HELLA SERVICE[=>]352131001
BEHR HELLA SERVICE[=>]8FL352131001
CORTECO[=>]CP1038
CORTECO[=>]21651970
COOPERS[=>]ACE092
LAUTRETTE[=>]ELR7079
MICRONAIR[=>]MP040
ALCO FILTER[=>]MS6292
FILTRON[=>]K1135
VEMO[=>]V24301100
VEMO[=>]24301100
GUD FILTERS[=>]AC6
UNIPART[=>]GFE2942
ACDelco[=>]PU1042E
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8237
MOTAQUIP[=>]VCF104
MISFAT[=>]HB187