0377 100 941

Luni - Vineri: 08.00 - 19.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.


Pachet filtre revizie Dacia Sandero 1.6 MPI 85 hatchback 84  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen
MANN

Pachet filtre revizie Dacia Sandero 1.6 MPI 85 hatchback 84 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Dacia Sandero 1.6 MPI 85 hatchback 84 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Preţ: 0,00 RON

1 x Filtru polen Mann CU1829 Nissan Note (E11) Nv200 Evalia Nv200 Caroserie Micra C+C (K12) Micra Iii (K12) Note Dacia Duster Logan (Ls_) Logan E    (In Stoc, livrare 2-3 zile)   +45,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C26721-WK6002-W753-CU1829-f

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 400 RON
  • Taxa de transport este 25 RON la comenzi cu valoare mai mica de 400 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Dacia Sandero 1.6 MPI 85 hatchback 2010/05-/ 62KW 84CP 1598cmc, Cod Motor K7M 800

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C26721
filtru combustibil WK6002
Filtru ulei W753
Filtru polen Mann CU 1829

Motorizare benzina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM RENAULT[=>]165469466R
PURFLUX[=>]A1576
MAHLE FILTER[=>]LX20611
FRAM[=>]CA11652
HENGST FILTER[=>]E1104L
TECNOCAR[=>]A2500
MAPCO[=>]60126
CLEAN FILTERS[=>]MA3186
LAUTRETTE[=>]ELP9343
FILTRON[=>]AP13410
FILTRAK[=>]C146
GUD FILTERS[=>]AG1645
SCT Germany[=>]SB2294
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7785
RENAULT[=>]7701047655
RENAULT[=>]7701069365
RENAULT[=>]7701070525
VALEO[=>]585647
BOSCH[=>]1457433311
BOSCH[=>]S3311
PURFLUX[=>]A1068
PURFLUX[=>]A1278
MAHLE FILTER[=>]LX2844
MAHLE FILTER[=>]LX994
CHAMPION[=>]W716
PUROLATOR[=>]A39216
PUROLATOR[=>]A58251
FRAM[=>]CA9074
FRAM[=>]CA10447
HENGST FILTER[=>]E798L
DELPHI[=>]AF20059
TECNOCAR[=>]A602
MAGNETI MARELLI[=>]71758573
FEBI BILSTEIN[=>]30071
MAPCO[=>]60487
SOFIMA[=>]S2060A
P.B.R.[=>]AI3725
CLEAN FILTERS[=>]MA1142
COOPERS[=>]AG1779
COOPERS[=>]AG1431
LAUTRETTE[=>]EL3822
ALCO FILTER[=>]MD8076
FILTRON[=>]AR1311
UNICO FILTER[=>]AE2692
FRAD[=>]20377020
FRAD[=>]20374420
FILMAR[=>]RA6191
GUD FILTERS[=>]AG1112
UFI[=>]3021700
ACDelco[=>]PC2315E
SCT Germany[=>]SB2058
ASAS[=>]HF8503
BLUE PRINT[=>]ADR162202
FIL FILTER[=>]HP2045
GIF FILTER[=>]GA725
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FL9015
MISFAT[=>]RM819
NISSAN[=>]1640000QAA
NISSAN[=>]16400JD51A
OPEL[=>]4408101
RENAULT[=>]7700845961
RENAULT[=>]7701068107
RENAULT[=>]7700845973
GENERAL MOTORS[=>]91559804
GENERAL MOTORS[=>]91159804
VALEO[=>]587001
VALEO[=>]587002
BOSCH[=>]0450902161
BOSCH[=>]0450905329
BOSCH[=>]0986BF0024
BOSCH[=>]0450905287
BOSCH[=>]0986450241
BOSCH[=>]F2161
PURFLUX[=>]EP144
PURFLUX[=>]EP210
MAHLE FILTER[=>]KL4161
MAHLE FILTER[=>]KL72
MAHLE FILTER[=>]KL248
MAHLE FILTER[=>]KL416
CHAMPION[=>]L236
CHAMPION[=>]CFF100236
PUROLATOR[=>]F57732
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1331043
FRAM[=>]G5857
CHAMP[=>]FN38
HENGST FILTER[=>]H107WK
DELPHI[=>]FF0082
TECNOCAR[=>]B54
TECNOCAR[=>]B48
MAGNETI MARELLI[=>]71760852
MAGNETI MARELLI[=>]FII37
FEBI BILSTEIN[=>]32399
SOFIMA[=>]S1710B
AMC Filter[=>]NF2360
CLEAN FILTERS[=>]MBNA967
COOPERS[=>]FIG7038
CROSLAND[=>]6712
LAUTRETTE[=>]ELE6015
LAUTRETTE[=>]ELE6005
JAPANPARTS[=>]JFC120
JAPANPARTS[=>]FC120
JAPANPARTS[=>]FC120S
FILTRON[=>]PP8311
A.L. FILTER[=>]ALG4010AR
A.L. FILTER[=>]ALG4010
UNICO FILTER[=>]FI61361
GUD FILTERS[=>]E88
UFI[=>]3171000
KAYSER-FILTER[=>]AK10OP
ASAS[=>]SP7006
ASHIKA[=>]3001120
NIPPARTS[=>]J1331043
FIL FILTER[=>]ZP8013FL
GIF FILTER[=>]ES087
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5386
MOTAQUIP[=>]VFF467
MOTAQUIP[=>]VFF400
MISFAT[=>]E710
PZL SEDZISZOW[=>]FPW26
LOMBARDINI[=>]0021751070
LOMBARDINI[=>]2175107
LOMBARDINI[=>]1072175107
LOMBARDINI[=>]107217511706
LOMBARDINI[=>]1072175184
LOMBARDINI[=>]107217510700
LOMBARDINI[=>]2175117
LOMBARDINI[=>]2175136
LOMBARDINI[=>]2175184
CITROEN[=>]MLS000462A
CITROEN[=>]MLS000602
FIAT[=>]73500506
FORD[=>]5006227
FORD[=>]5016956
FORD[=>]5017317
FORD[=>]5017319
FORD[=>]5013388
FORD[=>]5013389
FORD[=>]5016715
FORD[=>]5016785
FORD[=>]5016714
MAZDA[=>]AM1514302
MITSUBISHI[=>]M851139
MITSUBISHI[=>]M852065
MITSUBISHI[=>]M883804
NISSAN[=>]1520800Q0F
NISSAN[=>]15208BN700
NISSAN[=>]1520800Q0H
NISSAN[=>]1520800QAB
NISSAN[=>]1520800QAC
NISSAN[=>]8200033468
OPEL[=>]4449274
OPEL[=>]4402718
OPEL[=>]4403019
PEUGEOT[=>]1109A5
PEUGEOT[=>]1109A4
RENAULT[=>]7700272523
RENAULT[=>]7700272903
RENAULT[=>]7700272982
RENAULT[=>]7700272902
RENAULT[=>]7700033408
RENAULT[=>]7700107905
RENAULT[=>]7700110796
RENAULT[=>]7700073302
RENAULT[=>]8983501900
RENAULT[=>]8983601900
RENAULT[=>]8933004195
RENAULT[=>]8200867976
RENAULT[=>]8200768913
RENAULT[=>]7701727480
RENAULT[=>]7708715147
RENAULT[=>]8200033408
RENAULT[=>]7702144083
RENAULT[=>]7701043377
RENAULT[=>]7701349725
RENAULT[=>]7701349752
RENAULT[=>]7701349452
RENAULT[=>]7700871919
RENAULT[=>]7700873603
RENAULT[=>]7700873583
RENAULT[=>]7700745708
RENAULT[=>]7700855853
RENAULT[=>]7700866099
RENAULT[=>]7700869390
RENAULT[=>]7700856114
RENAULT[=>]7700748326
RENAULT[=>]7700854776
RENAULT[=>]7700854852
RENAULT[=>]7700274177
RENAULT[=>]7700728310
RENAULT[=>]7700734957
RENAULT[=>]7700737991
RENAULT[=>]7700744879
RENAULT[=>]7700735917
RENAULT[=>]7700730077
RENAULT[=>]7700734945
RENAULT[=>]7700676302
RENAULT[=>]7700727401
RENAULT[=>]7700727479
RENAULT[=>]7700727480
RENAULT[=>]7700727478
RENAULT[=>]7700695801
RENAULT[=>]7700695804
SUZUKI[=>]1651084CT0000
SUZUKI[=>]1651084CT0
RENAULT TRUCKS[=>]5000791145
RENAULT TRUCKS[=>]7700730077
DEUTZ-FAHR[=>]12850312
DEUTZ-FAHR[=>]1052175136
GENERAL MOTORS[=>]6439354
GENERAL MOTORS[=>]9111019
GENERAL MOTORS[=>]93156540
GENERAL MOTORS[=>]93198598
GENERAL MOTORS[=>]93156290
AMERICANMOTORS(FORD)[=>]8933004195
SULLAIR[=>]1381
LINDE[=>]7700873583
LIGIER[=>]112397
PIAGGIO MOTORCYCLES[=>]113219L
PIAGGIO MOTORCYCLES[=>]112397L
PIAGGIO MOTORCYCLES[=>]850284
MICROCAR[=>]0640066
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDL972
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDL203
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDL971
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDL195
VALEO[=>]586001
BOSCH[=>]1986452008
BOSCH[=>]0451103332
BOSCH[=>]0451103216
BOSCH[=>]045110330585N
BOSCH[=>]0451103175
BOSCH[=>]0451103305
BOSCH[=>]0451103103
BOSCH[=>]045100117948N
BOSCH[=>]045110329648N
BOSCH[=>]0451103296
BOSCH[=>]04511032933B4
BOSCH[=>]0451103165
BOSCH[=>]0451103293
BOSCH[=>]045110328785N
BOSCH[=>]045110316030N
BOSCH[=>]0451103099850
BOSCH[=>]0451103287
BOSCH[=>]0451103160
BOSCH[=>]P3336
BOSCH[=>]045110328544N
BOSCH[=>]9457283520
BOSCH[=>]0451103147
BOSCH[=>]0451103099
BOSCH[=>]0451103285
BOSCH[=>]045110328185N
BOSCH[=>]0451103281
BOSCH[=>]0451001179
BOSCH[=>]0451103273
BOSCH[=>]0451103104
BOSCH[=>]0986452908
BOSCH[=>]0451001181
BOSCH[=>]0986452008
BOSCH[=>]0451103233
BOSCH[=>]0451105189
BOSCH[=>]0451103345
BOSCH[=>]0451103103850
BOSCH[=>]0451103216850
BOSCH[=>]0451103336
KNECHT[=>]AW178
KNECHT[=>]AW85
KNECHT[=>]AW177
PURFLUX[=>]LS932
PURFLUX[=>]LS917
PURFLUX[=>]LS883
PURFLUX[=>]LS855
PURFLUX[=>]LS836
PURFLUX[=>]LS835
PURFLUX[=>]LS793
PURFLUX[=>]LS819
PURFLUX[=>]LS602
PURFLUX[=>]LS751
PURFLUX[=>]LS571
PURFLUX[=>]LS576
PURFLUX[=>]LS531
PURFLUX[=>]LS462A
PURFLUX[=>]LS309
PURFLUX[=>]LS462
PURFLUX[=>]LS233
PURFLUX[=>]LS288
PURFLUX[=>]LS218
PURFLUX[=>]LS223
MAHLE FILTER[=>]OC467
MAHLE FILTER[=>]OC71
MAHLE FILTER[=>]OC2451
MAHLE FILTER[=>]OC309
MAHLE FILTER[=>]OC245
MAHLE FILTER[=>]OC2231
MAHLE FILTER[=>]OC135
MAHLE FILTER[=>]OC200
MAHLE FILTER[=>]OC112
MAHLE FILTER[=>]OC111
CHAMPION[=>]F136606
CHAMPION[=>]F134
CHAMPION[=>]F136
CHAMPION[=>]F120
CHAMPION[=>]F120606
CHAMPION[=>]F103
CHAMPION[=>]F105
CHAMPION[=>]F101
CHAMPION[=>]CR04
CHAMPION[=>]COF100136S
PUROLATOR[=>]PER159
PUROLATOR[=>]PER369
PUROLATOR[=>]PER368
PUROLATOR[=>]L27159
PUROLATOR[=>]L19210
PUROLATOR[=>]L18366
PUROLATOR[=>]L17824
PUROLATOR[=>]L17817
PUROLATOR[=>]L17695
PUROLATOR[=>]L17369
PUROLATOR[=>]L17368
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1315020
QUINTON HAZELL[=>]QOF5435
QUINTON HAZELL[=>]QOF5434
FRAM[=>]PH5911
FRAM[=>]PH5834
FRAM[=>]PH57961
FRAM[=>]PH57951
FRAM[=>]PH5796
FRAM[=>]PH5479
FRAM[=>]PH5795
FRAM[=>]PH5230
FRAM[=>]PH5354
FRAM[=>]PH5113
FRAM[=>]PH5197
FRAM[=>]PH4547
FRAM[=>]PH4548
FRAM[=>]PH2992A
FRAM[=>]PH11774
CHAMP[=>]PH2801
CHAMP[=>]LS88
CHAMP[=>]LS15
HENGST FILTER[=>]H12W02
HENGST FILTER[=>]H11W02
HENGST FILTER[=>]H10W04
DELPHI[=>]FX0151
DELPHI[=>]FX0150
DELPHI[=>]FX0144
DELPHI[=>]FX0042
DELPHI[=>]FX0061
DELPHI[=>]FX0035
TECNOCAR[=>]RZ100
TECNOCAR[=>]R650
TECNOCAR[=>]R929
TECNOCAR[=>]R443
TECNOCAR[=>]R455
TECNOCAR[=>]R410
TECNOCAR[=>]R416
TECNOCAR[=>]R23
TECNOCAR[=>]R272
TECNOCAR[=>]R21
TECNOCAR[=>]R22
TECNOCAR[=>]R196
TECNOCAR[=>]R197
TECNOCAR[=>]R100
SogefiPro[=>]FT9540
MAGNETI MARELLI[=>]71760808
MAGNETI MARELLI[=>]71758726
FEBI BILSTEIN[=>]27155
MAPCO[=>]61571
MAPCO[=>]61416
MAPCO[=>]61443
MAPCO[=>]61218
MAPCO[=>]61410
SOFIMA[=>]S3419R
SOFIMA[=>]S6140R
SOFIMA[=>]S3262R
SOFIMA[=>]S3418R
SOFIMA[=>]S0140R
AMC Filter[=>]MO441
P.B.R.[=>]BC1349
P.B.R.[=>]BC1334
P.B.R.[=>]BC1309
P.B.R.[=>]BC1298
P.B.R.[=>]BC1296
P.B.R.[=>]BC1181
P.B.R.[=>]BC1180
P.B.R.[=>]BC1177
P.B.R.[=>]BC1148
CLEAN FILTERS[=>]DO939
CLEAN FILTERS[=>]DO920
CLEAN FILTERS[=>]DO909
CLEAN FILTERS[=>]DO905
CLEAN FILTERS[=>]DO832
CLEAN FILTERS[=>]DO831
CLEAN FILTERS[=>]DO817
CLEAN FILTERS[=>]DO332
CLEAN FILTERS[=>]DO211
CLEAN FILTERS[=>]DO210
CLEAN FILTERS[=>]DO1800
BALDWIN[=>]B307
COOPERS[=>]Z964
COOPERS[=>]Z576
COOPERS[=>]Z475
COOPERS[=>]Z479
COOPERS[=>]Z1277
COOPERS[=>]Z1305
COOPERS[=>]Z1178
COOPERS[=>]Z1276
COOPERS[=>]Z1111
CROSLAND[=>]310
CROSLAND[=>]2165
CROSLAND[=>]2159
CROSLAND[=>]2140
CROSLAND[=>]2092
CROSLAND[=>]2059
CROSLAND[=>]2056
CROSLAND[=>]2055
LAUTRETTE[=>]ELH4391
LAUTRETTE[=>]ELH4317
LAUTRETTE[=>]ELH4300
LAUTRETTE[=>]ELH4276
LAUTRETTE[=>]ELH4196
LAUTRETTE[=>]ELH4156
LAUTRETTE[=>]ELH4110
LAUTRETTE[=>]ELH4107
LAUTRETTE[=>]ELH4108
LAUTRETTE[=>]ELH4102
TEHO[=>]4345
TEHO[=>]4343
TEHO[=>]4323
TEHO[=>]OK83
TEHO[=>]OK115
TEHO[=>]OK127
TEHO[=>]4115
TJ FILTERS[=>]FB5446
TJ FILTERS[=>]FB5434
JAPANPARTS[=>]FO990S
JAPANPARTS[=>]FO891S
JAPANPARTS[=>]FO891
JAPANPARTS[=>]FO595S
JAPANPARTS[=>]FO595
JAPANPARTS[=>]JFO891
JAPANPARTS[=>]JFO595S
JAPANPARTS[=>]JFO595
ALCO FILTER[=>]SP955
ALCO FILTER[=>]SP956
ALCO FILTER[=>]SP946
ALCO FILTER[=>]SP952
ALCO FILTER[=>]SP1039
FILTRON[=>]OP6433
FILTRON[=>]OP6432
FILTRON[=>]OP643
FILTRON[=>]OP5863
FILTRON[=>]OP586
FILTRON[=>]OP5861
FILTRON[=>]OP565
A.L. FILTER[=>]AL19
UNICO FILTER[=>]LI99525
UNICO FILTER[=>]LI97024
UNICO FILTER[=>]LI9693
UNICO FILTER[=>]LI9583
UNICO FILTER[=>]LI7503
FRAD[=>]203723110
FRAD[=>]203715110
FRAD[=>]203712110
FILMAR[=>]SO8418
FILMAR[=>]SO8286
FILMAR[=>]SO8264
FILMAR[=>]SO8176A
ARMAFILT[=>]O939310
ARMAFILT[=>]O93671
ARMAFILT[=>]O93571
ARMAFILT[=>]O86713
ARMAFILT[=>]O86600
ARMAFILT[=>]O77622
ARMAFILT[=>]O76520
DONIT FILTER[=>]4310148
DONIT FILTER[=>]4310114
DONIT FILTER[=>]4310108
DONIT FILTER[=>]4310106
GUD FILTERS[=>]Z307
GUD FILTERS[=>]Z289
UFI[=>]2341900
UFI[=>]2341800
UFI[=>]2326200
UFI[=>]2319500
UFI[=>]2319400
UFI[=>]2317700
FLEETGUARD[=>]LF3714
FLEETGUARD[=>]LF798
FLEETGUARD[=>]LF3494
FLEETGUARD[=>]LF17508
FLEETGUARD[=>]HF7615
DONALDSON[=>]P550173
MOTORCRAFT[=>]EFL492
MOTORCRAFT[=>]EFL491
MOTORCRAFT[=>]EFL489
MOTORCRAFT[=>]EFL312
MOTORCRAFT[=>]EFL295
MOTORCRAFT[=>]EFL254
MOTORCRAFT[=>]EFL294
MOTORCRAFT[=>]EFL155
UNIPART[=>]GFE382
UNIPART[=>]GFE381
UNIPART[=>]GFE364
UNIPART[=>]GFE350
UNIPART[=>]GFE323
UNIPART[=>]GFE322
UNIPART[=>]GFE271
UNIPART[=>]GFE262
ACDelco[=>]X95
ACDelco[=>]X4185E
ACDelco[=>]X4112E
ACDelco[=>]X106
SCT Germany[=>]SM159
SCT Germany[=>]SM142
SCT Germany[=>]SM127
SCT Germany[=>]SM118
ASAS[=>]SP886
ASAS[=>]SP849
ASAS[=>]SP685
ASAS[=>]SP661
ASAS[=>]SP618
ASAS[=>]SP622
ASAS[=>]SP605
ASAS[=>]SP492
ASAS[=>]SP1492
ASHIKA[=>]1009990
ASHIKA[=>]1008891
ASHIKA[=>]1005595
MEAT & DORIA[=>]15057
MEAT & DORIA[=>]1505611
MEAT & DORIA[=>]15056
NIPPARTS[=>]J1315020
HOFFER[=>]7605057
HOFFER[=>]760505611
HOFFER[=>]7605056
DIGÖMA[=>]DGMO5149
ELOFIC[=>]EXL20
CHRYSLER[=>]71775179
NISSAN[=>]27891AX010
NISSAN[=>]27891AX01A
RENAULT[=>]272775374R
RENAULT[=>]7701059997
RENAULT[=>]8201153808
RENAULT[=>]7701062227
VALEO[=>]708753
VALEO[=>]698753
BOSCH[=>]1987432120
BOSCH[=>]M2120
PURFLUX[=>]AH207
MAHLE FILTER[=>]LA665
MAHLE FILTER[=>]LA230
MAHLE FILTER[=>]LA1032
CHAMPION[=>]CCF0310
CHAMPION[=>]N181
PUROLATOR[=>]C18337
PUROLATOR[=>]I19208
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1341015
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1341035
QUINTON HAZELL[=>]QAP373
FRAM[=>]CF9691
DENSO[=>]DCF057P
HENGST FILTER[=>]E2905LI
DELPHI[=>]TSP0325178C
DELPHI[=>]TSP0325178
TECNOCAR[=>]E411
MAGNETI MARELLI[=>]BCF209
FEBI BILSTEIN[=>]23795
MAPCO[=>]65531
CORTECO[=>]80000074
CORTECO[=>]CP1159
SOFIMA[=>]S3104C
AMC Filter[=>]NC2008
P.B.R.[=>]AH7174
P.B.R.[=>]AH7142
CLEAN FILTERS[=>]NC2195
COOPERS[=>]ACE112
CROSLAND[=>]E411
LAUTRETTE[=>]ELR7157
JAPANPARTS[=>]JFAANS6
JAPANPARTS[=>]JFAAN6
JAPANPARTS[=>]FAANS6
JAPANPARTS[=>]FAAN6
MICRONAIR[=>]MP179
ALCO FILTER[=>]MS6283
FILTRON[=>]K1152
VEMO[=>]46301068
VEMO[=>]V46301073
VEMO[=>]V46301068
UNICO FILTER[=>]AC2243
FILMAR[=>]AC9083
GUD FILTERS[=>]AC73
ZAFFO[=>]480F
UFI[=>]5310400
UNIPART[=>]GFE3022
ACDelco[=>]PU1184E
SCT Germany[=>]SA1185
3F QUALITY[=>]1561
ASHIKA[=>]21NSNS6
MEAT & DORIA[=>]17327F
NIPPARTS[=>]J1341015
HOFFER[=>]8300327F
BLUE PRINT[=>]ADN12506
FIL FILTER[=>]HC7163
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8128
MOTAQUIP[=>]VCF222
MISFAT[=>]HB170
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register