0377 100 941

Luni - Vineri: 08.00 - 19.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.


bujie incandescenta flennor fg9005 vw caddy 2 caroserie 9k9a golf 3 variant 1h5 golf 1 17 caddy 2 pi
Flennor Germania

Bujie incandescenta FLENNOR FG9005 Vw Caddy 2 Caroserie (9K9A) Golf 3 Variant (1H5) Golf 1 (17) Caddy 2 Pick-Up (9U7) Caddy 2 Combi (9K9B) Golf 3 (1H1) Caddy 1 (14) Bora Combi (1J6) Golf 2 (19E, 1G1)

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Bujie incandescenta FLENNOR FG9005 Vw Caddy 2 Caroserie (9K9A) Golf 3 Variant (1H5) Golf 1 (17) Caddy 2 Pick-Up (9U7) Caddy 2 Combi (9K9B) Golf 3 (1H1) Caddy 1 (14) Bora Combi (1J6) Golf 2 (19E, 1G1) , magazin online de piese auto la preturi accesibile!
17,01 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: FLENNOR-FG9005

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 400 RON
  • Taxa de transport este 25 RON la comenzi cu valoare mai mica de 400 RON

Detalii

Bujie incandescenta FLENNOR FG9005 Vw Caddy 2 Caroserie (9K9A) Golf 3 Variant (1H5) Golf 1 (17) Caddy 2 Pick-Up (9U7) Caddy 2 Combi (9K9B) Golf 3 (1H1) Caddy 1 (14) Bora Combi (1J6) Golf 2 (19E, 1G1) Golf 3 Cabriolet (1E7) New Beetle (9C1, 1C1) 960 Kombi (965) 760 (704, 764) 760 Kombi (704, 765) 940 (944) 940 2 (944) 940 2 Combi (945) 940 Kombi (945) 960 (964) Bora (1J2) Golf 4 Variant (1J5) Lt 28-35 1 Platou / Sasiu (281-363) Lt 28-35 1 Bus (281-363) Lt 28-35 1 Caroserie (281-363) Lt 40-55 1 Platou / Sasiu (293-909) Lt 40-55 1 Caroserie (291-512) 80 (89, 89Q, 8A, B3) Golf 4 (1J1) Golf 4 Cabriolet (1E7) Iltis (183) Jetta 1 (16) Jetta 2 (19E, 1G2, 165) A6 (4B2, C5) A4 (8D2, B5) A4 (8E2, B6) A4 Avant (8D5, B5) A4 Avant (8E5, B6) A6 (4A, C4) A6 Avant (4A, C4) A6 Avant (4B5, C5) Cabriolet (8G7, B4) Galaxy (Wgr) Alhambra (7V8, 7V9) 80 (81, 85, B2) 100 (43, C2) 100 (44, 44Q, C3) 100 (4A, C4) 100 Avant (43, C2) 100 Avant (44, 44Q, C3) 100 Avant (4A, C4) 80 (8C, B4) 80 Avant (8C, B4) 90 (89, 89Q, 8A, B3) A3 (8L1) Cordoba (6K1, 6K2) Octavia (1U2) Toledo 1 (1L) Toledo 2 (1M2) Fabia (6Y2) Fabia Combi (6Y5) Fabia Limuzina (6Y3) Felicia 1 (6U1) Felicia 1 Fun (797) Felicia 1 Combi (6U5) Felicia 2 Combi (6U5) Octavia Combi (1U5) 240 (P242, P244) 240 Kombi (P245) 740 (744) 740 Kombi (745) Felicia 2 (6U1) Ibiza 2 (6K1) Cordoba (6K2) Cordoba Vario (6K5) Ibiza 3 (6K1) Inca (6K9) Leon (1M1) Terra (24) Terra Caroserie (024A) Sharan (7M8, 7M9, 7M6) Polo Classic (86C, 80) Transporter 3 Caroserie Transporter 3 Bus Transporter 3 Platou / Sasiu Santana (32B) Polo Cupe (86C, 80) Polo Caroserie (86Cf) Polo Caroserie (6Nf) Polo Variant (6Kv5) Transporter 4 Caroserie (70Xa) Passat (32) Vento (1H2) Transporter 4 Platou / Sasiu (70Xd) Transporter 4 Bus (70Xb, 70Xc, 7Db, 7Dw) Passat (3B2) Passat Variant (33) Passat Variant (32B) Passat (3B3) Passat Variant (3A5, 35I) Passat (3A2, 35I) Passat (32B) Polo (6N2) Polo Classic (6Kv2) Polo (86C, 80) Polo (6N1) Passat Limuzina (32B) Passat Variant (3B6) Passat Variant (3B5)

Tensiune [V] : 11
Dimensiune filet : M 12x1,25
Deschidere cheie : 12 mm
Amperaj [A] : 14

VW CADDY II caroserie (9K9A) 1.9 TDI caroserie
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI combi
VW GOLF I (17) 1.5 D hatchback
VW GOLF I (17) 1.6 D hatchback
VW GOLF I (17) 1.6 TD hatchback
VW CADDY II pick-up (9U7) 1.9 D pick-up
VW CADDY II combi (9K9B) 1.9 D combi
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI combi
VW CADDY II caroserie (9K9A) 1.9 D caroserie
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1) hatchback
VW CADDY I (14) 1.6 D pick-up
VW BORA combi (1J6) 1.9 TDI combi
VW BORA combi (1J6) 1.9 TDI 4motion combi
VW CADDY II combi (9K9B) 1.9 TDI combi
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD hatchback
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D hatchback
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI hatchback
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD hatchback
VW GOLF III (1H1) 1.9 D hatchback
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI Cabriolet
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI hatchback
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD combi
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro combi
VOLVO 960 Kombi (965) 2.4 TD Interc. combi
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (704) limuzina
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.4 TD Interc. (765) combi
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.4 D combi
VOLVO 940 (944) 2.4 Turbo Diesel limuzina
VOLVO 940 (944) 2.4 TD Intercooler limuzina
VOLVO 940 (944) 2.4 D limuzina
VOLVO 940 II (944) 2.4 TD Interc. limuzina
VOLVO 940 II combi (945) 2.4 TD Interc. combi
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 TD Intercooler combi
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 D combi
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 Turbo Diesel combi
VOLVO 960 (964) 2.4 TD Interc. limuzina
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion limuzina
VW BORA (1J2) 1.9 TDI limuzina
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI combi
VW LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.4 TD platou / sasiu
VW LT 28-35 I bus (281-363) 2.4 TD bus
VW LT 28-35 I bus (281-363) 2.4 D bus
VW LT 28-35 I caroserie (281-363) 2.7 D caroserie
VW LT 28-35 I caroserie (281-363) 2.4 D caroserie
VW LT 28-35 I caroserie (281-363) 2.4 TD caroserie
VW LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.7 D platou / sasiu
VW LT 40-55 I platou / sasiu (293-909) 2.4 TD platou / sasiu
VW LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.4 D platou / sasiu
VW LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 TD caroserie
VW LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 D caroserie
VW LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 TD 4WD caroserie
VW LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 D 4WD caroserie
VW LT 40-55 I platou / sasiu (293-909) 2.4 D platou / sasiu
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D limuzina
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion hatchback
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI hatchback
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI Cabriolet
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion combi
VW ILTIS (183) 1.6 TD autoturism de teren, deschis
VW JETTA I (16) 1.6 TD limuzina
VW JETTA I (16) 1.6 D limuzina
VW JETTA I (16) 1.5 D limuzina
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD limuzina
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D limuzina
AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI limuzina
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI limuzina
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI limuzina
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro combi
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI combi
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI combi
AUDI A6 (4A, C4) 1.9 TDI limuzina
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD limuzina
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro limuzina
AUDI A6 Avant (4A, C4) 1.9 TDI combi
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI combi
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 1.9 TDI Cabriolet
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI microbus
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI microbus
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion microbus
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 D limuzina
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D combi
AUDI 100 (43, C2) 2.0 D limuzina
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D limuzina
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo limuzina
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.4 D limuzina
AUDI 100 (4A, C4) 2.4 D limuzina
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 D combi
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD combi
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.4 D combi
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.4 D combi
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 TD limuzina
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D limuzina
AUDI 80 (8C, B4) 1.9 TDI limuzina
AUDI 80 (8C, B4) 1.9 TD limuzina
AUDI 80 Avant (8C, B4) 1.9 TDI combi
AUDI 80 Avant (8C, B4) 1.9 TD combi
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD limuzina
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI hatchback
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro hatchback
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D limuzina
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 D combi
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI hatchback
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI limuzina
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D hatchback
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI hatchback
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI limuzina
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI hatchback
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.9 TDI combi
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.9 TDI limuzina
SKODA FELICIA I (6U1) 1.9 D hatchback
SKODA FELICIA I Fun (797) 1.9 D pick-up
SKODA FELICIA I combi (6U5) 1.9 D combi
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TD hatchback
SKODA FELICIA II combi (6U5) 1.9 D combi
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 combi
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI combi
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel limuzina
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel combi
VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel limuzina
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 TD Interc. combi
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Turbo-Diesel combi
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Diesel combi
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 D limuzina
SKODA FELICIA II (6U1) 1.9 D hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 D hatchback
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 TD Interc. (704) limuzina
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI limuzina
SEAT CORDOBA (6K2) 1.9 TDI limuzina
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI combi
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI hatchback
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TD limuzina
SEAT IBIZA III (6K1) 1.9 TDI hatchback
SEAT INCA (6K9) 1.9 D caroserie
SEAT INCA (6K9) 1.9 TDI caroserie
SEAT INCA (6K9) 1.7 D caroserie
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI hatchback
SEAT TERRA (24) 1.4 D combi
SEAT TERRA (24) 1.3 D combi
SEAT TERRA caroserie (024A) 1.4 D caroserie
SEAT TERRA caroserie (024A) 1.3 D caroserie
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI hatchback
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI microbus
VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.4 D limuzina
VW TRANSPORTER III caroserie 1.7 D caroserie
VW TRANSPORTER III caroserie 1.6 TD Syncro caroserie
VW TRANSPORTER III caroserie 1.6 D caroserie
VW TRANSPORTER III bus 1.6 D bus
VW TRANSPORTER III bus 1.6 TD bus
VW TRANSPORTER III bus 1.7 D bus
VW TRANSPORTER III bus 1.6 TD Syncro bus
VW TRANSPORTER III platou / sasiu 1.6 D platou / sasiu
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion microbus
VW TRANSPORTER III platou / sasiu 1.7 D platou / sasiu
VW SANTANA (32B) 1.6 D limuzina
VW SANTANA (32B) 1.6 TD limuzina
VW POLO cupe (86C, 80) 1.3 D cupe
VW POLO cupe (86C, 80) 1.4 D cupe
VW POLO caroserie (86CF) 1.4 D caroserie
VW POLO caroserie (6NF) 1.9 D caroserie
VW POLO Variant (6KV5) 1.9 TDI combi
VW POLO Variant (6KV5) 1.7 SDI combi
VW TRANSPORTER IV caroserie (70XA) 2.4 D caroserie
VW PASSAT (32) 1.5 D hatchback
VW VENTO (1H2) 1.9 TDI limuzina
VW VENTO (1H2) 1.9 D limuzina
VW VENTO (1H2) 1.9 TD limuzina
VW TRANSPORTER IV platou / sasiu (70XD) 1.9 D platou / sasiu
VW TRANSPORTER IV platou / sasiu (70XD) 2.4 D platou / sasiu
VW TRANSPORTER III caroserie 1.6 TD caroserie
VW TRANSPORTER IV caroserie (70XA) 1.9 TD caroserie
VW TRANSPORTER IV platou / sasiu (70XD) 2.4 D Syncro platou / sasiu
VW TRANSPORTER IV caroserie (70XA) 2.4 D Syncro caroserie
VW TRANSPORTER IV bus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) 2.4 D Syncro bus
VW TRANSPORTER IV bus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) 1.9 D bus
VW TRANSPORTER IV bus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) 1.9 TD bus
VW TRANSPORTER IV bus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) 2.4 D bus
VW TRANSPORTER III platou / sasiu 1.6 TD Syncro platou / sasiu
VW TRANSPORTER III platou / sasiu 1.6 TD platou / sasiu
VW TRANSPORTER IV caroserie (70XA) 1.9 D caroserie
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion limuzina
VW PASSAT Variant (33) 1.5 D combi
VW PASSAT Variant (33) 1.6 D combi
VW PASSAT Variant (32B) 1.6 D combi
VW PASSAT Variant (32B) 1.6 TD combi
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI limuzina
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 4motion limuzina
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI limuzina
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D combi
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D limuzina
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 TD limuzina
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD limuzina
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI limuzina
VW PASSAT (32B) 1.6 D hatchback
VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 D limuzina
VW TRANSPORTER IV platou / sasiu (70XD) 1.9 TD platou / sasiu
VW PASSAT (32B) 1.6 TD hatchback
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 4motion limuzina
VW POLO (6N2) 1.7 SDI hatchback
VW POLO CLASSIC (6KV2) 110 1.9 TDI limuzina
VW POLO CLASSIC (6KV2) 90 1.9 TDI limuzina
VW POLO (86C, 80) 1.3 D hatchback
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 TD combi
VW POLO CLASSIC (6KV2) 57 1.7 SDI limuzina
VW POLO (86C, 80) 1.4 D hatchback
VW POLO (6N2) 1.9 D hatchback
VW POLO (6N1) 64 1.9 D hatchback
VW PASSAT limuzina (32B) 1.6 TD limuzina
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI combi
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI combi
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion combi
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD combi
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI combi
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion combi
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion combi

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM AC : 28G
AC : 508GG93893048
AC : 522GG93893062
AC : 128G
AC : 500GG93893040
CITROEN : 59621Z
CITROEN : 5962J7
CITROEN : MKP00071
FORD : EZD27
FORD : EZD25
FORD : EZD10
NISSAN : 11065V0710
NISSAN : 11065V0700
NISSAN : 11065Y9703
OPEL : 88900723
RENAULT : 7701414088
RENAULT : 7701414077
VEB FZ.-WERKE : 834019
VOLVO : 1257889
VOLVO : 1257141
VW : N0191001
VW : N0190971
VW : N0190814
VW : N0190812
VW : N0190811
VW : N10213002
VW : N10213001
VW : N0191006
VW : N0191002
VW : 68905061
VW : N0191005
BERU : GV689
BERU : GN857
BERU : 0100226173
BILSTEIN : 15956
BOSCH : 0250202010
BOSCH : 0250201032
CHAMPION : CH160
CHAMPION : CH160002
DELPHI : HDS343
DENSO : DG002
FEBI BILSTEIN : 15077
FEBI BILSTEIN : 15956
KAGER : 652028
MAGNETI MARELLI : UX8A
MAGNETI MARELLI : 062500000304
NGK : 6285
NGK : 4182
NGK : Y918R
NGK : Y918J
SWAG : 30915956
VALEO : 344876
VEMO : V99140004
VEMO : V10140001
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register