0377 100 941

Luni - Vineri: 08.00 - 18.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.


Brat fata inferior dreapta Audi A4 A6 Vw Passat 3B Brat Skoda Superb - spre spate
SRLine Polonia

Brat fata SRLine pentru Audi A4 2000-2004, A6 2001-2005, A8 1994-, Vw Passat 3B 1996-2005, Skoda Superb 2002-2008, punte fata spre spate , inferior dreapta

173,00 RON

Disponibilitate: În stoc Furnizor, Livrare 3-4 Zile

Cod Produs: 133438-1

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 500 RON
  • Taxa de transport este 25 RON la comenzi cu valoare mai mica de 500 RON

Detalii

Brat fata inferior dreapta Audi A4 A6 Vw Passat 3B Skoda Superb

Producator SRLine Polonia

  • Dimensiune conus [mm]: 15 4
  • Lungime [mm]: 392
  • Partea de montare: spate
  • Partea de montare: dreapta
  • Partea de montare: partea de jos
  • Partea de montare: punte fata
  • Tip legatura: brat suspensie
  • Greutate (in kg): 1.790

 

Coduri articol OE:
AUDI/ VW
4D0407694AC 8E0407694Q 4D0407694AD 4D0407694E 4D0407694H
4D0407694K 4D0407694M 4D0407694N 8E0407694E
A.B.S. QUINTON HAZELL AUTOMEGA BENDIX
210047 QSJ1583S 3040706944D0N 041647B
BIRTH BORG & BECK BUGIAD DELPHI
BR1299 BCA5831 BSP20263 TC770
DENCKERMANN FEBI BILSTEIN FIRST LINE FLENNOR
D120013 11351 FCA5831 FL418-F
FRAP KLOKKERHOLM LEMFÖRDER LUO'S
1715 0018368A1 13677 02 710036
MAPCO MAXGEAR METZGER MEYLE
49709OES 72-1009 8110128 116 050 8300/HD
MONROE MOOG OCAP RTS
L29527 VO-TC-8229 VO-TC-8229P 382043 95-05949-1
RUVILLE SASIC SPIDAN SWAG
935727 935753 9005154 44934 32 73 0018
TEMPLIN TOPRAN TRW VAICO
01.04.04.112226 107 839 JTC350 V10-7010-1

 

Compatibilitati produs

Producator Model Versiune An fabricatie Motor
VW Passat  3B3  2000-2005 toate  
Passat  Variant 3B6  2000-2005 toate  
Passat  3B2  1996-2000 toate  
Passat Variant 3B5  1996-2000 toate  
AUDI Audi A6  4B2  1997-2005 toate  
Audi A4  8E2  2000-2004 toate  
Audi A4  8D5  1995-2001 toate  
Audi A4  8E5  2001-2004 toate  
Audi A4  8D2  1995-2000 toate  
Audi A8  4D2  1994-2002 toate  
Audi A6 Avant 4B5  1997-2000 toate  
SKODA Superb  3U4  2002-2008 toate  

Informatii aditionale

COD ORIGINAL OEM

BIRTH BR1299
MASTER-SPORT 36794SETMS
JP GROUP 1140108219
TOPRAN 114517
TOPRAN 114523
VAICO V1070101
AUTOMEGA 110060710
JP GROUP 1140108110
JP GROUP 1140108010
JP GROUP 1140102989
LEMFORDER 1367702
MASTER-SPORT 36851KITMS
MOOG VOTC8230
MASTER-SPORT 36850KITMS
TALOSA 4609599
MASTER-SPORT 36792SETMS
OE 4D0407694P
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0730026
MEYLE 1160508300/HD
SIDEM 37978
OPTIMAL G5529
TRW JTC350
NK 5014720
MONROE L29527
FEBI 21198
OSSCA 00192
MASTER-SPORT 13677SETMS
MASTER-SPORT 36813SETMS
BENDIX 041647B
DIEDERICHS 1102405
MASTER-SPORT 13677PCSMS
MASTER-SPORT 36849KITMS
JP GROUP 1140108410
FRAP 4682
FRAP 1715
BUGIAD BSP20263
BORG & BECK BCA5831
TRISCAN 850029527
TOPRAN 114520
OE 8E0407694K
KAWE 850029527
DELPHI TC770
MGA SB7485
OE 8E0407694AG
KAGER 870115
Corteco 49395176
MEYLE 1160500083/HD
COMLINE CCA2008
MEYLE 1160500029/HD
DENCKERMANN D120013
MEYLE 1160500041/HD
MASTER-SPORT 36790SETMS
SASIC 9005154
FLENNOR FL418F
FENOX CA00001
METZGER 88009512
MEYLE 1160500087/HD
BSG BSG90310004
MEYLE 1160500030/HD
FORTUNE LINE FZ5529
JP GROUP 1140108610
JP GROUP 1140108619
JP GROUP 1140108019
JP GROUP 1140108119
KAMOKA 9937677
MAXGEAR 721009
BSG BSG90315013
OE 8E0407694P
OE 8E0407694E
OE 8E0407694
MEYLE 1160500210
MOTAQUIP VSA742
QUINTON HAZELL QSJ1583S
SIDEM 37874
SIDEM 37376
SIDEM 37971
SIDEM 37977
SWAG 32921198
MOOG VOTC8230P
RTS 95059851
FAI AutoParts SS621
FRAP 4679
FENOX CA11201
MAPCO 49709HPS
METZGER 58009512
TOPRAN 114519
TOPRAN 107839
TOPRAN 114518
TOPRAN 114521
TOPRAN 114522
VAICO V100687
A.B.S. 210047
FRAP 4681
VEMA 16007
JP GROUP 1140102980
JP GROUP 1140108419
JP GROUP 1140108210
MASTER-SPORT 36848KITMS
MASTER-SPORT 36791SETMS
OPEN PARTS SSW101301
RTS 95059491
TS CL04850TS
DIEDERICHS 1101609
VAICO V103952
DITAS A13752
SIDEM 37879
OCAP 0382043
DIEDERICHS 1101610
FIRST LINE FCA5831
SBS 19025014720
SIDEM 37873
SIDEM 37979
SIDEM 37872
SIDEM 37877
SIDEM 37477
SIDEM 37677
RUVILLE 935753
SIDEM 37970
EAN13 5901532571080
OE 8E0407694Q

Also Purchased