0377 100 941

Luni - Vineri: 08.00 - 19.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.


Pachet filtre revizie Fiat Croma (194) 1.9 D Multijet combi 115  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen carbon CUK 3337
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Croma (194) 1.9 D Multijet combi 115 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen carbon CUK 3337

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Croma (194) 1.9 D Multijet combi 115 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen carbon CUK 3337

Disponibilitate: În stoc

Momentan Indisponibil

Cod Produs: C331891-WK85321-HU7114X-CUK3337-a

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 400 RON
  • Taxa de transport este 25 RON la comenzi cu valoare mai mica de 400 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Croma (194) 1.9 D Multijet combi 2005/06-/ 85KW 115CP 1910cmc, Cod Motor 939 A7.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C331891
filtru combustibil WK85321
Filtru ulei HU7114X
Filtru polen carbon Mann CUK 3337

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM FIAT[=>]73502069
OPEL[=>]835631
OPEL[=>]5834070
OPEL[=>]835036
VAUXHALL[=>]93172462
VAUXHALL[=>]93192838
VAUXHALL[=>]95517658
VAUXHALL[=>]93177663
GENERAL MOTORS[=>]9177267
GENERAL MOTORS[=>]93172461
VALEO[=>]585096
BOSCH[=>]1457433579
BOSCH[=>]S3579
PURFLUX[=>]A1149
MAHLE FILTER[=>]LX1602
CHAMPION[=>]U839
FRAM[=>]CA10097
FRAM[=>]CA9652
DELPHI[=>]AF20120
TECNOCAR[=>]A2187
TECNOCAR[=>]A2117
TECNOCAR[=>]A2083
MAGNETI MARELLI[=>]71760834
FEBI BILSTEIN[=>]32137
MAPCO[=>]60704
SOFIMA[=>]S3802A
P.B.R.[=>]AI5308
CLEAN FILTERS[=>]MA1389
COOPERS[=>]AG1680
COOPERS[=>]AG1523
CROSLAND[=>]8530
CROSLAND[=>]8346
LAUTRETTE[=>]ELP3819
TEHO[=>]2747
FILTRON[=>]AP1522
FILTRAK[=>]C2181
FILTRAK[=>]C218
UNICO FILTER[=>]AE32501
GUD FILTERS[=>]AG1468
UFI[=>]3019700
UNIPART[=>]GFE2691
ACDelco[=>]PC3046E
ACDelco[=>]PC2758E
SCT Germany[=>]SB2202
ASAS[=>]HF8157S
FIL FILTER[=>]HP2217
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7431
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7504
MOTAQUIP[=>]VFA1013
RYCO[=>]A1551
CITROEN[=>]1606384980
CITROEN[=>]1901A3
FIAT[=>]77363657
FORD[=>]1729042
FORD[=>]BS519155A
OPEL[=>]818020
PEUGEOT[=>]1606384980
VAUXHALL[=>]95514995
VAUXHALL[=>]95513399
VALEO[=>]587536
BOSCH[=>]F026402076
BOSCH[=>]N2076
PURFLUX[=>]FCS722
MAHLE FILTER[=>]KL567
CHAMPION[=>]L502606
CHAMPION[=>]L502
CHAMPION[=>]CFF100502
PUROLATOR[=>]F90005
FRAM[=>]PS10042
HENGST FILTER[=>]H340WK
DELPHI[=>]HDF671
TECNOCAR[=>]RN260
MAGNETI MARELLI[=>]71760155
FEBI BILSTEIN[=>]30757
MAPCO[=>]63029
SOFIMA[=>]S1ONENR
CLEAN FILTERS[=>]DNW1999
LAUTRETTE[=>]ELG5327
FILTRON[=>]PP9663
A.L. FILTER[=>]ALG2298
FILMAR[=>]SF8712
GUD FILTERS[=>]MP36
UFI[=>]24ONE01
UNIPART[=>]GFE5524
ACDelco[=>]XD9320E
SCT Germany[=>]ST6120
ASAS[=>]SP7015
MEAT & DORIA[=>]4829
BLUE PRINT[=>]ADL142301
FIL FILTER[=>]ZP8083FM
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5759HWS
MOTAQUIP[=>]VFF551
PZL SEDZISZOW[=>]PDS749
CITROEN[=>]1606267680
CITROEN[=>]190698
CITROEN[=>]1906C4
FIAT[=>]77362340
FIAT[=>]77363600
FIAT[=>]71746975
FIAT[=>]71753841
FIAT[=>]77365864
FIAT[=>]77365902
FORD[=>]1596790
OPEL[=>]4708795
OPEL[=>]4807214
OPEL[=>]818012
OPEL[=>]813569
OPEL[=>]8135690
PEUGEOT[=>]1906C4
PEUGEOT[=>]190697
PEUGEOT[=>]1606267680
SUBARU[=>]1541184E50
SUZUKI[=>]1541184E60000
SUZUKI[=>]1541184E60
SUZUKI[=>]1541184E50000
SUZUKI[=>]1541184E50
SUZUKI[=>]15411T84E60
VAUXHALL[=>]95599129
VAUXHALL[=>]93181377
GENERAL MOTORS[=>]96816473
GENERAL MOTORS[=>]93193621
VALEO[=>]587914
BOSCH[=>]1457070001
BOSCH[=>]N0001
PURFLUX[=>]C507A
PURFLUX[=>]C507
MAHLE FILTER[=>]KX208DECO
MAHLE FILTER[=>]KX208D
MAHLE FILTER[=>]KX208
CHAMPION[=>]CFF100409
CHAMPION[=>]L409
CHAMPION[=>]L409606
PUROLATOR[=>]F90002
PUROLATOR[=>]F59250
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1330905
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1338027
FRAM[=>]C10026A
FRAM[=>]C10026
HENGST FILTER[=>]E83KPD140
HENGST FILTER[=>]E83KP02D140
HENGST FILTER[=>]E83KP01D140
HENGST FILTER[=>]E83KP01
DELPHI[=>]HDF608
TECNOCAR[=>]N311
TECNOCAR[=>]N311A
SogefiPro[=>]FA7575
MAGNETI MARELLI[=>]71760866
FEBI BILSTEIN[=>]26336
MAPCO[=>]63236
SOFIMA[=>]S6H2ONE
AMC Filter[=>]SF9960
P.B.R.[=>]AG3405A
P.B.R.[=>]AG3405
CLEAN FILTERS[=>]MG1677
CLEAN FILTERS[=>]MG1609
BALDWIN[=>]PF9909
COOPERS[=>]FEM4238
CROSLAND[=>]4036
LAUTRETTE[=>]ELG5322
LUCAS CAV[=>]HDF608
JAPANPARTS[=>]FCECO016
ALCO FILTER[=>]MD577
FILTRON[=>]PE982
A.L. FILTER[=>]ALG7536
FRAD[=>]10261230
FILMAR[=>]EFF1072
ARMAFILT[=>]OBG67990
GUD FILTERS[=>]M99
UFI[=>]60H2O00
UFI[=>]60H2000
UNIPART[=>]GFE5495
ACDelco[=>]ACD8095E
SCT Germany[=>]SC7046
ASAS[=>]AS3529
ASHIKA[=>]30ECO016
MEAT & DORIA[=>]4499
NIPPARTS[=>]J1338031
HOFFER[=>]7690499
BLUE PRINT[=>]ADK82327
DIGÖMA[=>]DGMK200060
FIL FILTER[=>]MFE1558MB
FIL FILTER[=>]KFE1460V
FIL FILTER[=>]KFE1460
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5757A
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5757
MOTAQUIP[=>]VFF500
MISFAT[=>]F116
RYCO[=>]R2661P
PZL SEDZISZOW[=>]WP419X
PZL SEDZISZOW[=>]WP232X
FIAT[=>]55189320
FIAT[=>]71737926
OPEL[=>]5650354
SUZUKI[=>]1651079J50000
SUZUKI[=>]1651079J50
GENERAL MOTORS[=>]93183412
VALEO[=>]586510
BOSCH[=>]1457429248
BOSCH[=>]P9248
PURFLUX[=>]L373
MAHLE FILTER[=>]OX386DECO
MAHLE FILTER[=>]OX386D
CHAMPION[=>]XE536
CHAMPION[=>]COF100536E
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318007
FRAM[=>]CH10045ECO
HENGST FILTER[=>]E46HD126
TECNOCAR[=>]OP267
MAGNETI MARELLI[=>]71760873
FEBI BILSTEIN[=>]33469
MAPCO[=>]64701
SOFIMA[=>]S5049PE
AMC Filter[=>]SO919
P.B.R.[=>]AC8081
CLEAN FILTERS[=>]ML1728
CROSLAND[=>]2304
LAUTRETTE[=>]ELH4363
JAPANPARTS[=>]FOECO058
JAPANPARTS[=>]JFOECO058
ALCO FILTER[=>]MD515
FILTRON[=>]OE6485
A.L. FILTER[=>]ALO8144
UNICO FILTER[=>]EL6744X
ARMAFILT[=>]OB64740
GUD FILTERS[=>]M55
UFI[=>]2504900
UNIPART[=>]GFE609
ACDelco[=>]AC6157E
SCT Germany[=>]SH4043
SCT Germany[=>]SH4043P
ASAS[=>]AS1599
ASHIKA[=>]10ECO058
MEAT & DORIA[=>]14092
NIPPARTS[=>]N1318015
BLUE PRINT[=>]ADK82105
BLUE PRINT[=>]ADA102109
DIGÖMA[=>]DGMO1174
FIL FILTER[=>]MLE1451
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5765ECO
MOTAQUIP[=>]VFL537
MISFAT[=>]L049
RYCO[=>]R2637P
PZL SEDZISZOW[=>]WO1521X
CITROEN[=>]1109CJ
FIAT[=>]71751128
FIAT[=>]71777722
FIAT[=>]55206816
FIAT[=>]71751114
FIAT[=>]71751127
FIAT[=>]55207208
FIAT[=>]55214974
FORD[=>]1724214
PEUGEOT[=>]1109CJ
SUZUKI[=>]1651068L10000
SUZUKI[=>]1651068L10
SUZUKI[=>]16510M68L10000
SUZUKI[=>]16510M68L10
SUZUKI[=>]1651079J60000
SUZUKI[=>]1651079J60
VALEO[=>]586562
BOSCH[=>]P7096
BOSCH[=>]F026407096
PURFLUX[=>]L400
MAHLE FILTER[=>]OX553D
MAHLE FILTER[=>]OX553DECO
MAHLE FILTER[=>]OX553
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318007
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318013
FRAM[=>]CH10623ECO
HENGST FILTER[=>]E157HD227
TECNOCAR[=>]OP400
MAGNETI MARELLI[=>]71760218
FEBI BILSTEIN[=>]33470
FEBI BILSTEIN[=>]39837
MAPCO[=>]64308
SOFIMA[=>]S5061PE
AMC Filter[=>]SO925
CLEAN FILTERS[=>]ML4500
CROSLAND[=>]2341
LAUTRETTE[=>]ELH4390
JAPANPARTS[=>]FOECO095
ALCO FILTER[=>]MD637
FILTRON[=>]OE6822
A.L. FILTER[=>]ALO8187
FRAD[=>]10194210
GUD FILTERS[=>]M117
UFI[=>]2506100
ACDelco[=>]AC6316E
SCT Germany[=>]SH4060P
ASHIKA[=>]10ECO095
MEAT & DORIA[=>]14116
NIPPARTS[=>]N1318020
BLUE PRINT[=>]ADL142101
BLUE PRINT[=>]ADK82107
FIL FILTER[=>]MLE1538
GIF FILTER[=>]LI104
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5919ECO
MOTAQUIP[=>]LVFL744
MISFAT[=>]L061
SAKURA Automotive[=>]EO65140
PZL SEDZISZOW[=>]WO1559X
FIAT[=>]51805219
FIAT[=>]46844822
OPEL[=>]1808617
OPEL[=>]1808624
OPEL[=>]32026117
SAAB[=>]9179904
GENERAL MOTORS[=>]9179904
GENERAL MOTORS[=>]9196343
GENERAL MOTORS[=>]93172129
GENERAL MOTORS[=>]9196107
GENERAL MOTORS[=>]9166107
GENERAL MOTORS[=>]09179904
VALEO[=>]701010
VALEO[=>]708710
VALEO[=>]698726
VALEO[=>]698710
BOSCH[=>]1987432376
BOSCH[=>]1987431376
BOSCH[=>]R2376
PURFLUX[=>]AHC198
MAHLE FILTER[=>]LAK117
CHAMPION[=>]CCF0015C
PUROLATOR[=>]I19407
PUROLATOR[=>]C18324
QUINTON HAZELL[=>]QAP364
QUINTON HAZELL[=>]QAP622
QUINTON HAZELL[=>]QAP664
FRAM[=>]CFA9495
DENSO[=>]DCF223K
AKS DASIS[=>]830239N
HENGST FILTER[=>]E972LC
DELPHI[=>]TSP0325296C
DELPHI[=>]TSP0325122C
TECNOCAR[=>]EC405
TECNOCAR[=>]EC400
MAGNETI MARELLI[=>]BCF380
FEBI BILSTEIN[=>]17263
MAPCO[=>]67713
CORTECO[=>]80000621
CORTECO[=>]CC1291
CORTECO[=>]CC1092
CORTECO[=>]CC1004
CORTECO[=>]21652715
CORTECO[=>]21651965
SOFIMA[=>]S4100CA
CLEAN FILTERS[=>]NC2109CA
COOPERS[=>]ACE136
LAUTRETTE[=>]EKR7106
MICRONAIR[=>]MC694
MICRONAIR[=>]MC607
ALCO FILTER[=>]MS6224C
ALCO FILTER[=>]MS6257
ALCO FILTER[=>]MS6224
FILTRON[=>]K1081A
VEMO[=>]40311112
VEMO[=>]V40311112
A.L. FILTER[=>]ALC63121
A.L. FILTER[=>]ALC6312
FILMAR[=>]ACK9054
ARMAFILT[=>]KC33016031
ZAFFO[=>]466
ZAFFO[=>]421
UFI[=>]5410000
UNIPART[=>]GFE3109
ACDelco[=>]PUK1052E
SCT Germany[=>]SAK127
3F QUALITY[=>]4721
3F QUALITY[=>]541
MEAT & DORIA[=>]17113K
BLUE PRINT[=>]ADA102505
FIL FILTER[=>]HCK7050
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PCK8097
MOTAQUIP[=>]VCF241
MISFAT[=>]HB142C