0377 100 941

Luni - Vineri: 08.00 - 19.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.


Pachet filtre revizie Dacia Logan (Ls_) 1.5 dCi (LS0K) limuzina 68  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen
MANN

Pachet filtre revizie Dacia Logan (Ls_) 1.5 dCi (LS0K) limuzina 68 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Dacia Logan (Ls_) 1.5 dCi (LS0K) limuzina 68 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Preţ: 0,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C3875-WK9008-W79-CU1829-b

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 400 RON
  • Taxa de transport este 25 RON la comenzi cu valoare mai mica de 400 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Dacia Logan (Ls_) 1.5 dCi (LS0K) limuzina 2006/01-/ 50KW 68CP 1461cmc, Cod Motor K9K 792

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C3875
filtru combustibil WK9008
Filtru ulei W79
Filtru polen Mann CU 1829

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM NISSAN[=>]1654600Q0D
RENAULT[=>]8200298074
RENAULT[=>]8200431081
RENAULT[=>]8200989933
VALEO[=>]585180
BOSCH[=>]F026400051
BOSCH[=>]S0051
PURFLUX[=>]A1282
PURFLUX[=>]A1183
PURFLUX[=>]A1246
MAHLE FILTER[=>]LX2039
MAHLE FILTER[=>]LX3144
MAHLE FILTER[=>]LX1849
CHAMPION[=>]U771
CHAMPION[=>]U771606
FRAM[=>]CA9621
FRAM[=>]CA10827
FRAM[=>]CA10314
HENGST FILTER[=>]E1164L
TECNOCAR[=>]A2139
TECNOCAR[=>]A2326
TECNOCAR[=>]A2209
MAGNETI MARELLI[=>]71758690
FEBI BILSTEIN[=>]31264
MAPCO[=>]60116
SOFIMA[=>]S9312A
P.B.R.[=>]AI5425
CLEAN FILTERS[=>]MA1328
COOPERS[=>]AG1737
COOPERS[=>]AG1616
CROSLAND[=>]8509
CROSLAND[=>]8371
LAUTRETTE[=>]ELP9102
LAUTRETTE[=>]ELP9086
FILTRON[=>]AP1346
FILTRAK[=>]C2092
FILTRAK[=>]C2091
UFI[=>]3032100
ACDelco[=>]PC3183E
ASAS[=>]HF8622F
BLUE PRINT[=>]ADR162201
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7662
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7527
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7424
MOTAQUIP[=>]VFA1109
MISFAT[=>]P429A
NISSAN[=>]1654600Q0E
NISSAN[=>]1654600QAK
NISSAN[=>]16546BN700
RENAULT[=>]8200431075
RENAULT[=>]7701477208
RENAULT[=>]8200023480
VALEO[=>]585003
BOSCH[=>]S3163
BOSCH[=>]1457433163
PURFLUX[=>]A1122
PURFLUX[=>]A1229
MAHLE FILTER[=>]LX1258
CHAMPION[=>]U739
PUROLATOR[=>]A19224
PUROLATOR[=>]A18317
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1321054
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1321061
FRAM[=>]CA10250
FRAM[=>]CA8847
HENGST FILTER[=>]E474L
DELPHI[=>]AF20083
TECNOCAR[=>]A2203
TECNOCAR[=>]A2038
MAGNETI MARELLI[=>]71760831
MAPCO[=>]60332
SOFIMA[=>]S8302A
AMC Filter[=>]NA2625
P.B.R.[=>]AI5421
P.B.R.[=>]AI5271
CLEAN FILTERS[=>]MA1177
COOPERS[=>]AG1710
COOPERS[=>]AG1492
LAUTRETTE[=>]ELP9101
LAUTRETTE[=>]ELP3972
JAPANPARTS[=>]JFA100S
JAPANPARTS[=>]JFA100
JAPANPARTS[=>]FA100S
JAPANPARTS[=>]FA100
ALCO FILTER[=>]MD9778
FILTRON[=>]AP1344
FILTRAK[=>]C209
UNICO FILTER[=>]AE3750
FRAD[=>]20377120
ARMAFILT[=>]P3778257
GUD FILTERS[=>]AG1144
UFI[=>]3018100
ACDelco[=>]PC2528E
SCT Germany[=>]SB2062
ASAS[=>]HF8126
ASAS[=>]HF8122
ASHIKA[=>]2001100
MEAT & DORIA[=>]18071
NIPPARTS[=>]J1321061
BLUE PRINT[=>]ADN12260
BLUE PRINT[=>]ADN12244
FIL FILTER[=>]HP2060
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7521
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7333
MISFAT[=>]P417
RENAULT[=>]8200619849
SUZUKI[=>]1541084A51
SUZUKI[=>]1541084A51000
BOSCH[=>]N2072
BOSCH[=>]F026402072
PURFLUX[=>]FCS749
MAHLE FILTER[=>]KL40416
CHAMPION[=>]L494
CHAMPION[=>]L494606
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1338028
FRAM[=>]PS10395
DELPHI[=>]HDF581
TECNOCAR[=>]RN308
SOFIMA[=>]S5392GC
AMC Filter[=>]SF9958
CLEAN FILTERS[=>]DN1984
LAUTRETTE[=>]ELG5388
LUCAS CAV[=>]HDF581
JAPANPARTS[=>]FC122S
ALCO FILTER[=>]SP1328
A.L. FILTER[=>]ALG20973
UFI[=>]5539200
ACDelco[=>]XD9309E
MEAT & DORIA[=>]4867
NIPPARTS[=>]N1338035
BLUE PRINT[=>]ADK82334
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5878
MISFAT[=>]M588
RENAULT[=>]7701066680
RENAULT[=>]7701064241
RENAULT[=>]8200619855
VALEO[=>]587544
BOSCH[=>]F026402019
BOSCH[=>]N2019
PURFLUX[=>]FCS733
MAHLE FILTER[=>]KL40417
MAHLE FILTER[=>]KL40425
CHAMPION[=>]CFF100591
CHAMPION[=>]L591606
FRAM[=>]P10292
DELPHI[=>]HDF583
TECNOCAR[=>]RN269
SOFIMA[=>]S5393GC
CLEAN FILTERS[=>]DN1959
LAUTRETTE[=>]ELG5403
LUCAS CAV[=>]HDF583
ALCO FILTER[=>]SP1326
A.L. FILTER[=>]ALG21423
UFI[=>]5539300
SCT Germany[=>]ST6086
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5797
MISFAT[=>]M503
MERCEDES-BENZ[=>]2811800310
NISSAN[=>]1520800Q0G
NISSAN[=>]1520800Q0D
NISSAN[=>]15208AW300
NISSAN[=>]1520800QAF
OPEL[=>]4415442
OPEL[=>]4434962
RENAULT[=>]8200768927
RENAULT[=>]8671002274
RENAULT[=>]8200867980
RENAULT[=>]8200274858
SUZUKI[=>]1651067JG0
SUZUKI[=>]1651084A12000
SUZUKI[=>]1651084A12
SUZUKI[=>]1651084A11000
SUZUKI[=>]1651084A11
SUZUKI[=>]1651084A10000
SUZUKI[=>]1651084A10
SUZUKI[=>]1651067JG0000
GENERAL MOTORS[=>]93198441
GENERAL MOTORS[=>]93181255
VALEO[=>]586003
BOSCH[=>]P7022
BOSCH[=>]F026407022
PURFLUX[=>]LS933
PURFLUX[=>]LS926
MAHLE FILTER[=>]OC727
MAHLE FILTER[=>]OC471
PUROLATOR[=>]L90004
FRAM[=>]PH9739
HENGST FILTER[=>]H221W
TECNOCAR[=>]R928
TECNOCAR[=>]R283
SogefiPro[=>]FT1590
MAGNETI MARELLI[=>]71758768
FEBI BILSTEIN[=>]32398
SOFIMA[=>]S3820R
P.B.R.[=>]BC1364
CLEAN FILTERS[=>]DO1836
COOPERS[=>]Z1638
LAUTRETTE[=>]ELH4392
LAUTRETTE[=>]ELH4333
JAPANPARTS[=>]JFO122
JAPANPARTS[=>]FO122S
JAPANPARTS[=>]FO122
ALCO FILTER[=>]SP939
ALCO FILTER[=>]SP1321
FILTRON[=>]OP6434
FILTRON[=>]6434N
FILMAR[=>]SO8548
GUD FILTERS[=>]Z559
VIC[=>]C232
UFI[=>]2348100
UNIPART[=>]GFE584
ACDelco[=>]X4285E
SCT Germany[=>]SM1421
ASHIKA[=>]1001122
MEAT & DORIA[=>]15243
BLUE PRINT[=>]ADN12121
FIL FILTER[=>]ZP3107
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5901
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5688
MOTAQUIP[=>]VFL526
MISFAT[=>]Z455A
MISFAT[=>]Z692
CHRYSLER[=>]71775179
NISSAN[=>]27891AX010
NISSAN[=>]27891AX01A
RENAULT[=>]272775374R
RENAULT[=>]7701059997
RENAULT[=>]8201153808
RENAULT[=>]7701062227
VALEO[=>]708753
VALEO[=>]698753
BOSCH[=>]1987432120
BOSCH[=>]M2120
PURFLUX[=>]AH207
MAHLE FILTER[=>]LA665
MAHLE FILTER[=>]LA230
MAHLE FILTER[=>]LA1032
CHAMPION[=>]CCF0310
CHAMPION[=>]N181
PUROLATOR[=>]C18337
PUROLATOR[=>]I19208
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1341015
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1341035
QUINTON HAZELL[=>]QAP373
FRAM[=>]CF9691
DENSO[=>]DCF057P
HENGST FILTER[=>]E2905LI
DELPHI[=>]TSP0325178C
DELPHI[=>]TSP0325178
TECNOCAR[=>]E411
MAGNETI MARELLI[=>]BCF209
FEBI BILSTEIN[=>]23795
MAPCO[=>]65531
CORTECO[=>]80000074
CORTECO[=>]CP1159
SOFIMA[=>]S3104C
AMC Filter[=>]NC2008
P.B.R.[=>]AH7174
P.B.R.[=>]AH7142
CLEAN FILTERS[=>]NC2195
COOPERS[=>]ACE112
CROSLAND[=>]E411
LAUTRETTE[=>]ELR7157
JAPANPARTS[=>]JFAANS6
JAPANPARTS[=>]JFAAN6
JAPANPARTS[=>]FAANS6
JAPANPARTS[=>]FAAN6
MICRONAIR[=>]MP179
ALCO FILTER[=>]MS6283
FILTRON[=>]K1152
VEMO[=>]46301068
VEMO[=>]V46301073
VEMO[=>]V46301068
UNICO FILTER[=>]AC2243
FILMAR[=>]AC9083
GUD FILTERS[=>]AC73
ZAFFO[=>]480F
UFI[=>]5310400
UNIPART[=>]GFE3022
ACDelco[=>]PU1184E
SCT Germany[=>]SA1185
3F QUALITY[=>]1561
ASHIKA[=>]21NSNS6
MEAT & DORIA[=>]17327F
NIPPARTS[=>]J1341015
HOFFER[=>]8300327F
BLUE PRINT[=>]ADN12506
FIL FILTER[=>]HC7163
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8128
MOTAQUIP[=>]VCF222
MISFAT[=>]HB170
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register