0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Scudo Platou / Sasiu (270_) 1.6 D Multijet platou / sasiu 90  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Scudo Platou / Sasiu (270_) 1.6 D Multijet platou / sasiu 90  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Scudo Platou / Sasiu (270_) 1.6 D Multijet platou / sasiu 90 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Scudo Platou / Sasiu (270_) 1.6 D Multijet platou / sasiu 90 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen
215,00 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: C2567-WK9034Z-HU7162X-CU3847-b

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Scudo Platou / Sasiu (270_) 1.6 D Multijet platou / sasiu 2007/01-/ 66KW 90CP 1560cmc, Cod Motor 9HU

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C2567
filtru combustibil WK9034Z
Filtru ulei HU7162X
Filtru polen Mann CU 3847

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM CITROEN[=>]1444TV
FIAT[=>]9685468780
PEUGEOT[=>]1444TV
TOYOTA[=>]SU001A0347
BOSCH[=>]S0220
BOSCH[=>]F026400220
PURFLUX[=>]A1406
MAHLE FILTER[=>]LX2995
FRAM[=>]CA11072
HENGST FILTER[=>]E1036L
TECNOCAR[=>]A2351
MAGNETI MARELLI[=>]71760448
MAPCO[=>]60058
AMC Filter[=>]TA1703
CLEAN FILTERS[=>]MA3136
LAUTRETTE[=>]ELP9310
ALCO FILTER[=>]MD8526
FILTRON[=>]AP196
FILTRAK[=>]C131
A.L. FILTER[=>]ALA8890
GUD FILTERS[=>]AG1500
UNIPART[=>]GFE4342
ACDelco[=>]PC3324E
SCT Germany[=>]SB2281
NIPPARTS[=>]N1322123
BLUE PRINT[=>]ADP152207
FIL FILTER[=>]HP2292
GIF FILTER[=>]GA109
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7684
MOTAQUIP[=>]LVFA1435
PZL SEDZISZOW[=>]WA59345
BMW[=>]13717806046
CITROEN[=>]1444TK
CITROEN[=>]1444ET
CITROEN[=>]1444ER
FIAT[=>]9651883380
PEUGEOT[=>]1444TK
PEUGEOT[=>]1444EQ
VALEO[=>]585100
BOSCH[=>]1457433327
BOSCH[=>]S3327
PURFLUX[=>]A1335
PURFLUX[=>]A1178
MAHLE FILTER[=>]LX1617
CHAMPION[=>]U836
FRAM[=>]CA10947
FRAM[=>]CA9770
HENGST FILTER[=>]E616L
TECNOCAR[=>]A2338
TECNOCAR[=>]A2132
MAGNETI MARELLI[=>]71758689
FEBI BILSTEIN[=>]31262
SOFIMA[=>]S2312A
P.B.R.[=>]AI5342
CLEAN FILTERS[=>]MA1383
COOPERS[=>]AG1633
CROSLAND[=>]8364
LAUTRETTE[=>]ELP9077
ALCO FILTER[=>]MD8176
FILTRON[=>]AP0903
FILTRAK[=>]C246
UFI[=>]3023300
ACDelco[=>]PC3128E
SCT Germany[=>]SB2272
ASAS[=>]HF8224F
BLUE PRINT[=>]ADB112203
GIF FILTER[=>]GA360
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7667
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7467
MOTAQUIP[=>]VFA1051
MISFAT[=>]P427A
CITROEN[=>]1906E6
CITROEN[=>]9809721080
FIAT[=>]9672320980
PEUGEOT[=>]1906E6
TOYOTA[=>] SU001A0684
TOYOTA[=>]SU001A2898
PURFLUX[=>]CS832
PURFLUX[=>]CS762
MAHLE FILTER[=>]KL944
MAHLE FILTER[=>]KL788
FRAM[=>]P11047
HENGST FILTER[=>]H350WK
DELPHI[=>]HDF625
TECNOCAR[=>]RN507
AMC Filter[=>]TF1972
CLEAN FILTERS[=>]DN2715
LAUTRETTE[=>]ELG5406
ALCO FILTER[=>]SP1406
A.L. FILTER[=>]ALG2217
GUD FILTERS[=>]MP44
UNIPART[=>]GFE5555
SCT Germany[=>]ST6507
NIPPARTS[=>]N1332105
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5938
MOTAQUIP[=>]LVFF702
BMW[=>]11427805978
CITROEN[=>]1109Y2
CITROEN[=>]1109Z6
CITROEN[=>]1109AY
CITROEN[=>]1109T3
FIAT[=>]9467565780
FORD[=>]1254385
FORD[=>]1359941
FORD[=>]1147685
MAZDA[=>]Y60114302
MAZDA[=>]Y10114302
MAZDA[=>]Y40114302
MAZDA[=>]Y401143029A
MAZDA[=>]Y40114302A
PEUGEOT[=>]1109AY
PEUGEOT[=>]536996
PEUGEOT[=>]1109Y1
PEUGEOT[=>]1109S5
PEUGEOT[=>]1109Z5
PEUGEOT[=>]9656432180
SUZUKI[=>]1651073J02000
SUZUKI[=>]1651073J02
SUZUKI[=>]1651073J01000
SUZUKI[=>]1651073J01
SUZUKI[=>]1651073J00000
SUZUKI[=>]1651073J00
TOYOTA[=>]SU00100586
TOYOTA[=>]SU00100741
TOYOTA[=>]SU00100804
VOLVO[=>]30735878
VALEO[=>]586500
BOSCH[=>]1457429238
BOSCH[=>]P9238
PURFLUX[=>]L343C
PURFLUX[=>]L343A
PURFLUX[=>]L343B
PURFLUX[=>]L343
MAHLE FILTER[=>]OX1712D
MAHLE FILTER[=>]OX1712DECO
MAHLE FILTER[=>]OX1712
CHAMPION[=>]XE529
CHAMPION[=>]XE529606
CHAMPION[=>]COF100529E
PUROLATOR[=>]L29093
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1313033
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1313029
FRAM[=>]CH9657ECO
FRAM[=>]CH9657CECO
FRAM[=>]CH9657BECO
FRAM[=>]CH9657AECO
HENGST FILTER[=>]E40HD105
DELPHI[=>]FX20048
TECNOCAR[=>]OP239C
TECNOCAR[=>]OP239B
TECNOCAR[=>]OP239A
TECNOCAR[=>]OP239
MAPCO[=>]64401
MAPCO[=>]61198
SOFIMA[=>]S5037PE
AMC Filter[=>]MO537
P.B.R.[=>]AC8066B
P.B.R.[=>]AC8066A
P.B.R.[=>]AC8066
CLEAN FILTERS[=>]ML059B
CLEAN FILTERS[=>]ML059
CROSLAND[=>]2256
LAUTRETTE[=>]ELH4453
LAUTRETTE[=>]ELH4326
TEHO[=>]5543
JAPANPARTS[=>]JFO351
JAPANPARTS[=>]FO351
JAPANPARTS[=>]FO351S
JAPANPARTS[=>]JFO351S
ALCO FILTER[=>]MD509
FILTRON[=>]OE6671
A.L. FILTER[=>]ALO8114
UNICO FILTER[=>]EL7992X
FRAD[=>]27444110
FILMAR[=>]EF1061
ARMAFILT[=>]OB711000
ARMAFILT[=>]OB701000
GUD FILTERS[=>]M45
UFI[=>]2503700
UNIPART[=>]GFE503
ACDelco[=>]AC6034E
SCT Germany[=>]SH4793P
SCT Germany[=>]SH4793
ASAS[=>]AS1513
ASHIKA[=>]1003351
MEAT & DORIA[=>]14049
NIPPARTS[=>]J1313030
HOFFER[=>]7584049
BLUE PRINT[=>]ADM52119
FIL FILTER[=>]MLE1401
GIF FILTER[=>]LI251
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5670ECO
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5670CECO
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5670BECO
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5670AECO
MOTAQUIP[=>]VFL475
MISFAT[=>]L104
SAKURA Automotive[=>]EO1702
RYCO[=>]R2684P
PZL SEDZISZOW[=>]WO1522X
CITROEN[=>]6447YK
CITROEN[=>]6479A6
FIAT[=>]1497497080
PEUGEOT[=>]6447YJ
PEUGEOT[=>]6479A6
TOYOTA[=>]SU001A13881
VALEO[=>]715613
BOSCH[=>]M2206
BOSCH[=>]1987432206
MAHLE FILTER[=>]LA410
MAHLE FILTER[=>]LA412
QUINTON HAZELL[=>]QAP431
HENGST FILTER[=>]E2951LI
DELPHI[=>]TSP0325245
MAGNETI MARELLI[=>]BCF258
FEBI BILSTEIN[=>]27952
CORTECO[=>]CP1305
CORTECO[=>]80000865
SOFIMA[=>]S3136C
CLEAN FILTERS[=>]NC2312
LAUTRETTE[=>]ELR7218
MICRONAIR[=>]MP300
ALCO FILTER[=>]MS6402
FILTRON[=>]K1238
VEMO[=>]V22301012
A.L. FILTER[=>]ALC5507
UFI[=>]5313600
3F QUALITY[=>]1665
MEAT & DORIA[=>]17480
FIL FILTER[=>]HC7166
MOTAQUIP[=>]VCF387
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register