0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Panda (169) 1.2 4x4 hatchback 69  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2026

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Panda (169) 1.2 4x4 hatchback 69  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2026
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Panda (169) 1.2 4x4 hatchback 69 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2026

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Panda (169) 1.2 4x4 hatchback 69 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2026
200,00 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: C38771-PU723X-HU7127X-CU2026-c

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Panda (169) 1.2 4x4 hatchback 2009/11-/ 51KW 69CP 1242cmc, Cod Motor 169 A4.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C38771
filtru combustibil PU723X
Filtru ulei HU7127X
Filtru polen Mann CU 2026

Motorizare benzina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM FIAT[=>]55183265
FIAT[=>]51775324
FIAT[=>]71765453
FIAT[=>]71773165
FIAT[=>]55193849
FORD[=>]1706918
FORD[=>]1542778
OPEL[=>]834732
VAUXHALL[=>]95513354
VALEO[=>]585075
BOSCH[=>]F026400002
BOSCH[=>]S0002
PURFLUX[=>]A1162
PURFLUX[=>]A1227
MAHLE FILTER[=>]LX1920
MAHLE FILTER[=>]LX1502
CHAMPION[=>]U745
CHAMPION[=>]U746
PUROLATOR[=>]A29117
FRAM[=>]CA9628
FRAM[=>]CA10116
HENGST FILTER[=>]E704L01
HENGST FILTER[=>]E704L
TECNOCAR[=>]A2186
TECNOCAR[=>]A2107
MAGNETI MARELLI[=>]71760186
FEBI BILSTEIN[=>]34404
MAPCO[=>]60432
SOFIMA[=>]S3265A
SOFIMA[=>]S3191A
P.B.R.[=>]AI5347
CLEAN FILTERS[=>]MA1365
CLEAN FILTERS[=>]MA1303
COOPERS[=>]AG1717
COOPERS[=>]AG1583
CROSLAND[=>]8477
CROSLAND[=>]8336
LAUTRETTE[=>]ELP9141
LAUTRETTE[=>]ELP9067
ALCO FILTER[=>]MD8094
FILTRON[=>]AP0927
FILTRON[=>]AP0926
FILTRAK[=>]C2351
A.L. FILTER[=>]ALA18015
UNICO FILTER[=>]AE37471
FRAD[=>]10194120
GUD FILTERS[=>]AG1541
UFI[=>]3026500
UFI[=>]3019100
ACDelco[=>]PC2992E
ACDelco[=>]PC3134E
SCT Germany[=>]SB2260
ASAS[=>]HF8232F
ASAS[=>]HF8231
BLUE PRINT[=>]ADL142204
FIL FILTER[=>]HP2150A
GIF FILTER[=>]GA370B
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7506
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7417
MOTAQUIP[=>]LVFA1501
MOTAQUIP[=>]VFA1057
MISFAT[=>]P191A
MISFAT[=>]P191
CITROEN[=>]1606267680
CITROEN[=>]190698
CITROEN[=>]1906C4
FIAT[=>]77362340
FIAT[=>]77363600
FIAT[=>]71746975
FIAT[=>]71753841
FIAT[=>]77365864
FIAT[=>]77365902
FORD[=>]1596790
OPEL[=>]4708795
OPEL[=>]4807214
OPEL[=>]818012
OPEL[=>]813569
OPEL[=>]8135690
PEUGEOT[=>]1906C4
PEUGEOT[=>]190697
PEUGEOT[=>]1606267680
SUBARU[=>]1541184E50
SUZUKI[=>]1541184E60000
SUZUKI[=>]1541184E60
SUZUKI[=>]1541184E50000
SUZUKI[=>]1541184E50
SUZUKI[=>]15411T84E60
VAUXHALL[=>]95599129
VAUXHALL[=>]93181377
GENERAL MOTORS[=>]96816473
GENERAL MOTORS[=>]93193621
VALEO[=>]587914
BOSCH[=>]1457070001
BOSCH[=>]N0001
PURFLUX[=>]C507A
PURFLUX[=>]C507
MAHLE FILTER[=>]KX208DECO
MAHLE FILTER[=>]KX208D
MAHLE FILTER[=>]KX208
CHAMPION[=>]CFF100409
CHAMPION[=>]L409
CHAMPION[=>]L409606
PUROLATOR[=>]F90002
PUROLATOR[=>]F59250
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1330905
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1338027
FRAM[=>]C10026A
FRAM[=>]C10026
HENGST FILTER[=>]E83KPD140
HENGST FILTER[=>]E83KP02D140
HENGST FILTER[=>]E83KP01D140
HENGST FILTER[=>]E83KP01
DELPHI[=>]HDF608
TECNOCAR[=>]N311
TECNOCAR[=>]N311A
SogefiPro[=>]FA7575
MAGNETI MARELLI[=>]71760866
FEBI BILSTEIN[=>]26336
MAPCO[=>]63236
SOFIMA[=>]S6H2ONE
AMC Filter[=>]SF9960
P.B.R.[=>]AG3405A
P.B.R.[=>]AG3405
CLEAN FILTERS[=>]MG1677
CLEAN FILTERS[=>]MG1609
BALDWIN[=>]PF9909
COOPERS[=>]FEM4238
CROSLAND[=>]4036
LAUTRETTE[=>]ELG5322
LUCAS CAV[=>]HDF608
JAPANPARTS[=>]FCECO016
ALCO FILTER[=>]MD577
FILTRON[=>]PE982
A.L. FILTER[=>]ALG7536
FRAD[=>]10261230
FILMAR[=>]EFF1072
ARMAFILT[=>]OBG67990
GUD FILTERS[=>]M99
UFI[=>]60H2O00
UFI[=>]60H2000
UNIPART[=>]GFE5495
ACDelco[=>]ACD8095E
SCT Germany[=>]SC7046
ASAS[=>]AS3529
ASHIKA[=>]30ECO016
MEAT & DORIA[=>]4499
NIPPARTS[=>]J1338031
HOFFER[=>]7690499
BLUE PRINT[=>]ADK82327
DIGÖMA[=>]DGMK200060
FIL FILTER[=>]MFE1558MB
FIL FILTER[=>]KFE1460V
FIL FILTER[=>]KFE1460
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5757A
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5757
MOTAQUIP[=>]VFF500
MISFAT[=>]F116
RYCO[=>]R2661P
PZL SEDZISZOW[=>]WP419X
PZL SEDZISZOW[=>]WP232X
CHRYSLER[=>]68102241AA
FIAT[=>]71765460
FIAT[=>]71773176
FIAT[=>]73500049
FORD[=>]1565248
OPEL[=>]5650342
OPEL[=>]650190
SUZUKI[=>]1651185C00000
SUZUKI[=>]1651185C00
SUZUKI[=>]1651185E00000
SUZUKI[=>]1651185E00
GENERAL MOTORS[=>]95516104
GENERAL MOTORS[=>]93177787
VALEO[=>]586516
BOSCH[=>]P9256
BOSCH[=>]1457429256
PURFLUX[=>]L330
MAHLE FILTER[=>]OX371D
MAHLE FILTER[=>]OX371DECO
CHAMPION[=>]COF100531E
CHAMPION[=>]XE531
PUROLATOR[=>]L19104
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318006
FRAM[=>]CH9713ECO
HENGST FILTER[=>]E60HD110
TECNOCAR[=>]OP246
MAGNETI MARELLI[=>]71760871
FEBI BILSTEIN[=>]26366
MAPCO[=>]64709
SOFIMA[=>]S5043PE
AMC Filter[=>]SO918
P.B.R.[=>]AC8053
CLEAN FILTERS[=>]ML1708
BALDWIN[=>]P9605
COOPERS[=>]G1590
CROSLAND[=>]2272
LAUTRETTE[=>]ELH4339
JAPANPARTS[=>]JFOECO044
JAPANPARTS[=>]FOECO044
ALCO FILTER[=>]MD537
FILTRON[=>]OE670
A.L. FILTER[=>]ALO8176
UNICO FILTER[=>]EL6831X
FRAD[=>]10192310
FILMAR[=>]EF1051
ARMAFILT[=>]OB64840
GUD FILTERS[=>]M68
UFI[=>]2504300
ACDelco[=>]AC6047E
SCT Germany[=>]SH4794P
SCT Germany[=>]SH4794
ASAS[=>]AS1523
ASHIKA[=>]10ECO044
MEAT & DORIA[=>]14069
NIPPARTS[=>]J1318013
HOFFER[=>]7584069
BLUE PRINT[=>]ADK82104
FIL FILTER[=>]MLE1424
GIF FILTER[=>]LI108
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5677ECO
MOTAQUIP[=>]VFL518
MISFAT[=>]L112
SAKURA Automotive[=>]EO1401
PZL SEDZISZOW[=>]WO1528X
FIAT[=>]55197218
FIAT[=>]55238304
FORD[=>]1565249
OPEL[=>]95517669
OPEL[=>]5650367
OPEL[=>]4708750
SUZUKI[=>]16510M86J20000
SUZUKI[=>]16510M86J20
SUZUKI[=>]1651185E10000
SUZUKI[=>]1651086J00000
SUZUKI[=>]1651185E10
SUZUKI[=>]16510N86J00000
SUZUKI[=>]1651086J000
SUZUKI[=>]16510N86J00
GENERAL MOTORS[=>]93186856
GENERAL MOTORS[=>]93193573
VALEO[=>]586530
BOSCH[=>]P7067
BOSCH[=>]F026407067
PURFLUX[=>]L377
MAHLE FILTER[=>]OX418DECO
MAHLE FILTER[=>]OX418
MAHLE FILTER[=>]OX418D
CHAMPION[=>]XE578606
CHAMPION[=>]COF100578E
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318008
FRAM[=>]CH10047ECO
HENGST FILTER[=>]E107HD166
TECNOCAR[=>]OP269
MAGNETI MARELLI[=>]71760874
FEBI BILSTEIN[=>]26365
MAPCO[=>]64708
SOFIMA[=>]S5031PE
AMC Filter[=>]SO920
P.B.R.[=>]AC8083
CLEAN FILTERS[=>]ML1730
COOPERS[=>]G1677
CROSLAND[=>]2307
LAUTRETTE[=>]ELH4351
JAPANPARTS[=>]FOECO065
ALCO FILTER[=>]MD547
FILTRON[=>]OE682
A.L. FILTER[=>]ALO8177
FRAD[=>]22393610
FILMAR[=>]EF1074
ARMAFILT[=>]OB691000
GUD FILTERS[=>]M147
UFI[=>]2503100
UFI[=>]2325031
ACDelco[=>]AC6298E
SCT Germany[=>]SH4797P
SCT Germany[=>]SH4797
ASAS[=>]AS1580
ASHIKA[=>]10ECO065
MEAT & DORIA[=>]14105
NIPPARTS[=>]N1318014
BLUE PRINT[=>]ADK82106
FIL FILTER[=>]MLE1425
GIF FILTER[=>]LI105
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5766ECO
MOTAQUIP[=>]VFL545
MISFAT[=>]L114
SAKURA Automotive[=>]EO65100
PZL SEDZISZOW[=>]WO1529X
FIAT[=>]77366065
FIAT[=>]46723321
FORD[=>]1557375
FORD[=>]1751197
VALEO[=>]698866
VALEO[=>]708866
BOSCH[=>]1987432106
BOSCH[=>]1987431106
BOSCH[=>]M2106
PURFLUX[=>]AH233
MAHLE FILTER[=>]LA1031
MAHLE FILTER[=>]LA241
CHAMPION[=>]N225
PUROLATOR[=>]C90001
QUINTON HAZELL[=>]QAP387
FRAM[=>]CF10025
DENSO[=>]DCF085P
DENSO[=>]DCF091P
AKS DASIS[=>]830001N
HENGST FILTER[=>]E1929LI
DELPHI[=>]TSP0325163
DELPHI[=>]TSP0325163C
TECNOCAR[=>]E432
MAGNETI MARELLI[=>]BCF191
FEBI BILSTEIN[=>]27873
MAPCO[=>]65609
CORTECO[=>]21653026
CORTECO[=>]CP1131
SOFIMA[=>]S3088C
CLEAN FILTERS[=>]NC2134
COOPERS[=>]ACE154
LAUTRETTE[=>]ELR7143
MICRONAIR[=>]MP163
ALCO FILTER[=>]MS6302
FILTRON[=>]K1122
VEMO[=>]V24301107
VEMO[=>]V24311107
VEMO[=>]24301107
A.L. FILTER[=>]ALC5377
ZAFFO[=>]487F
ZAFFO[=>]487
UFI[=>]5308800
UNIPART[=>]GFE3092
ACDelco[=>]PU1156E
SCT Germany[=>]SA1268
3F QUALITY[=>]1592
MEAT & DORIA[=>]17298
HOFFER[=>]8300298
BLUE PRINT[=>]ADL142501
FIL FILTER[=>]HC7119
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8159
MOTAQUIP[=>]VCF249
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register