0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Ducato Bus (250) 130 Multijet 2,3 D bus 131  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Ducato Bus (250) 130 Multijet 2,3 D bus 131  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Ducato Bus (250) 130 Multijet 2,3 D bus 131 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Ducato Bus (250) 130 Multijet 2,3 D bus 131 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Preţ: 0,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C172371-PU723X-W91428-CU2544-d

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Ducato Bus (250) 130 Multijet 2,3 D bus 2007/01-/ 96KW 131CP 2287cmc, Cod Motor F1AE3481D

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C172371
filtru combustibil PU723X
Filtru ulei W91428
Filtru polen Mann CU 2544

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM CITROEN[=>]1444SQ
CITROEN[=>]1444QV
CITROEN[=>]1611158280
CITROEN[=>]1606402680
FIAT[=>]1359643080
FIAT[=>]1349042080
PEUGEOT[=>]1444SQ
PEUGEOT[=>]1444QT
PEUGEOT[=>]1611158280
PEUGEOT[=>]1606402680
VALEO[=>]585694
BOSCH[=>]S0059
BOSCH[=>]F026400059
PURFLUX[=>]A1276
MAHLE FILTER[=>]LX2059
CHAMPION[=>]V449606
CHAMPION[=>]V449
CHAMPION[=>]CAF100449C
FRAM[=>]CA10414
HENGST FILTER[=>]E839L
TECNOCAR[=>]A2241
SogefiPro[=>]FL3913
MAGNETI MARELLI[=>]71760187
FEBI BILSTEIN[=>]40208
MAPCO[=>]60927
SOFIMA[=>]S7628A
P.B.R.[=>]AI3758
CLEAN FILTERS[=>]MA1397
CLEAN FILTERS[=>]MA1367
BALDWIN[=>]PA4472
COOPERS[=>]AG1774
CROSLAND[=>]8544
LAUTRETTE[=>]EL9160
ALCO FILTER[=>]MD5274
FILTRON[=>]AR3161
FILTRAK[=>]A585
FILMAR[=>]RA6167
GUD FILTERS[=>]AG1517
UFI[=>]2762800
ACDelco[=>]PC3297E
SCT Germany[=>]SB2274
FIL FILTER[=>]HPU4422
GIF FILTER[=>]GA537
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FL9132
MOTAQUIP[=>]VFA1154
MISFAT[=>]R449
CITROEN[=>]1444SG
CITROEN[=>]1444SR
FIAT[=>]1354884080
FIAT[=>]1359644080
PEUGEOT[=>]1444SR
PEUGEOT[=>]1444SF
PEUGEOT[=>]1444SG
VALEO[=>]585695
PURFLUX[=>]A1277
MAHLE FILTER[=>]LX3353
FRAM[=>]CA10415
TECNOCAR[=>]A2242
SogefiPro[=>]FL3913
COOPERS[=>]AG1775
CROSLAND[=>]8545
LAUTRETTE[=>]EL9222
FILTRON[=>]AR3162
ACDelco[=>]PC3344E
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FL9133
CITROEN[=>]1606267680
CITROEN[=>]190698
CITROEN[=>]1906C4
FIAT[=>]77362340
FIAT[=>]77363600
FIAT[=>]71746975
FIAT[=>]71753841
FIAT[=>]77365864
FIAT[=>]77365902
FORD[=>]1596790
OPEL[=>]4708795
OPEL[=>]4807214
OPEL[=>]818012
OPEL[=>]813569
OPEL[=>]8135690
PEUGEOT[=>]1906C4
PEUGEOT[=>]190697
PEUGEOT[=>]1606267680
SUBARU[=>]1541184E50
SUZUKI[=>]1541184E60000
SUZUKI[=>]1541184E60
SUZUKI[=>]1541184E50000
SUZUKI[=>]1541184E50
SUZUKI[=>]15411T84E60
VAUXHALL[=>]95599129
VAUXHALL[=>]93181377
GENERAL MOTORS[=>]96816473
GENERAL MOTORS[=>]93193621
VALEO[=>]587914
BOSCH[=>]1457070001
BOSCH[=>]N0001
PURFLUX[=>]C507A
PURFLUX[=>]C507
MAHLE FILTER[=>]KX208DECO
MAHLE FILTER[=>]KX208D
MAHLE FILTER[=>]KX208
CHAMPION[=>]CFF100409
CHAMPION[=>]L409
CHAMPION[=>]L409606
PUROLATOR[=>]F90002
PUROLATOR[=>]F59250
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1330905
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1338027
FRAM[=>]C10026A
FRAM[=>]C10026
HENGST FILTER[=>]E83KPD140
HENGST FILTER[=>]E83KP02D140
HENGST FILTER[=>]E83KP01D140
HENGST FILTER[=>]E83KP01
DELPHI[=>]HDF608
TECNOCAR[=>]N311
TECNOCAR[=>]N311A
SogefiPro[=>]FA7575
MAGNETI MARELLI[=>]71760866
FEBI BILSTEIN[=>]26336
MAPCO[=>]63236
SOFIMA[=>]S6H2ONE
AMC Filter[=>]SF9960
P.B.R.[=>]AG3405A
P.B.R.[=>]AG3405
CLEAN FILTERS[=>]MG1677
CLEAN FILTERS[=>]MG1609
BALDWIN[=>]PF9909
COOPERS[=>]FEM4238
CROSLAND[=>]4036
LAUTRETTE[=>]ELG5322
LUCAS CAV[=>]HDF608
JAPANPARTS[=>]FCECO016
ALCO FILTER[=>]MD577
FILTRON[=>]PE982
A.L. FILTER[=>]ALG7536
FRAD[=>]10261230
FILMAR[=>]EFF1072
ARMAFILT[=>]OBG67990
GUD FILTERS[=>]M99
UFI[=>]60H2O00
UFI[=>]60H2000
UNIPART[=>]GFE5495
ACDelco[=>]ACD8095E
SCT Germany[=>]SC7046
ASAS[=>]AS3529
ASHIKA[=>]30ECO016
MEAT & DORIA[=>]4499
NIPPARTS[=>]J1338031
HOFFER[=>]7690499
BLUE PRINT[=>]ADK82327
DIGÖMA[=>]DGMK200060
FIL FILTER[=>]MFE1558MB
FIL FILTER[=>]KFE1460V
FIL FILTER[=>]KFE1460
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5757A
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5757
MOTAQUIP[=>]VFF500
MISFAT[=>]F116
RYCO[=>]R2661P
PZL SEDZISZOW[=>]WP419X
PZL SEDZISZOW[=>]WP232X
CITROEN[=>]1606384980
CITROEN[=>]1901A3
FIAT[=>]77363657
FORD[=>]1729042
FORD[=>]BS519155A
OPEL[=>]818020
PEUGEOT[=>]1606384980
VAUXHALL[=>]95514995
VAUXHALL[=>]95513399
VALEO[=>]587536
BOSCH[=>]F026402076
BOSCH[=>]N2076
PURFLUX[=>]FCS722
MAHLE FILTER[=>]KL567
CHAMPION[=>]L502606
CHAMPION[=>]L502
CHAMPION[=>]CFF100502
PUROLATOR[=>]F90005
FRAM[=>]PS10042
HENGST FILTER[=>]H340WK
DELPHI[=>]HDF671
TECNOCAR[=>]RN260
MAGNETI MARELLI[=>]71760155
FEBI BILSTEIN[=>]30757
MAPCO[=>]63029
SOFIMA[=>]S1ONENR
CLEAN FILTERS[=>]DNW1999
LAUTRETTE[=>]ELG5327
FILTRON[=>]PP9663
A.L. FILTER[=>]ALG2298
FILMAR[=>]SF8712
GUD FILTERS[=>]MP36
UFI[=>]24ONE01
UNIPART[=>]GFE5524
ACDelco[=>]XD9320E
SCT Germany[=>]ST6120
ASAS[=>]SP7015
MEAT & DORIA[=>]4829
BLUE PRINT[=>]ADL142301
FIL FILTER[=>]ZP8083FM
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5759HWS
MOTAQUIP[=>]VFF551
PZL SEDZISZOW[=>]PDS749
FIAT[=>]8094872
IVECO[=>]500038751
IVECO[=>]504091563
IVECO[=>]2995811
VALEO[=>]586098
BOSCH[=>]P7024
BOSCH[=>]F026407024
PURFLUX[=>]LS386
MAHLE FILTER[=>]OC1222
MAHLE FILTER[=>]OC616
MAHLE FILTER[=>]OC570
FRAM[=>]PH10268
HENGST FILTER[=>]H12W08
TECNOCAR[=>]R285
SogefiPro[=>]FT3584
FEBI BILSTEIN[=>]33772
MAPCO[=>]62004
SOFIMA[=>]S5820R
P.B.R.[=>]BC1359
CLEAN FILTERS[=>]DO1835
BALDWIN[=>]B7496
COOPERS[=>]Z1715
CROSLAND[=>]2316
LAUTRETTE[=>]ELH4409
ALCO FILTER[=>]SP1331
FILTRON[=>]OP5928
FILMAR[=>]SO8659
GUD FILTERS[=>]Z570
UFI[=>]2348900
FLEETGUARD[=>]LF17497
DONALDSON[=>]P766162
UNIPART[=>]GFE674
ACDelco[=>]X4310E
SCT Germany[=>]SM5084
MEAT & DORIA[=>]15565
DT[=>]759007
FIL FILTER[=>]ZP3149
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5843
MOTAQUIP[=>]LVFL748
MISFAT[=>]Z629
CITROEN[=>]6447YC
CITROEN[=>]6479C9
FIAT[=>]77364063
PEUGEOT[=>]6479C9
PEUGEOT[=>]6447YA
VALEO[=>]715636
BOSCH[=>]M2065
BOSCH[=>]1987432065
PURFLUX[=>]AH263
MAHLE FILTER[=>]LAK411
MAHLE FILTER[=>]LA411
CHAMPION[=>]CCF0159
QUINTON HAZELL[=>]QAP430
FRAM[=>]CF10420
FRAM[=>]CF10520
DENSO[=>]DCF209P
HENGST FILTER[=>]E2940LI
DELPHI[=>]TSP0325244
TECNOCAR[=>]E476
SogefiPro[=>]PC5820
MAGNETI MARELLI[=>]BCF218
FEBI BILSTEIN[=>]36040
FEBI BILSTEIN[=>]27951
MAPCO[=>]65431
CORTECO[=>]CP1278
CORTECO[=>]CC1278
CORTECO[=>]80000816
CORTECO[=>]80000815
SOFIMA[=>]S3130C
CLEAN FILTERS[=>]NC2316
BALDWIN[=>]PA5798
COOPERS[=>]ACE205
CROSLAND[=>]E476
LAUTRETTE[=>]ELR7185
MICRONAIR[=>]MP262
ALCO FILTER[=>]MS6329
FILTRON[=>]K1261
VEMO[=>]V22311013
VEMO[=>]V22301008
A.L. FILTER[=>]ALC5393
FRAD[=>]27445420
ZAFFO[=>]542F
ZAFFO[=>]542
UFI[=>]5313000
ACDelco[=>]PU1224E
3F QUALITY[=>]1648
MEAT & DORIA[=>]17450K
MEAT & DORIA[=>]17450
FIL FILTER[=>]HC7167
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8205
MOTAQUIP[=>]VCF363
MISFAT[=>]HB248
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register