0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 135  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2243

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 135  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2243
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 135 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2243

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 135 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2243
363,00 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: C21106-WK85321-HU71211X-CU2243-m

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 2010/02-/ 99KW 135CP 1956cmc, Cod Motor 263 A1.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C21106
filtru combustibil WK85321
Filtru ulei HU71211X
Filtru polen Mann CU 2243

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM FIAT[=>]51925537
FIAT[=>]51830174
FIAT[=>]55184249
OPEL[=>]834656
VAUXHALL[=>]95513087
VALEO[=>]585324
BOSCH[=>]S0057
BOSCH[=>]F026400057
PURFLUX[=>]A1223
MAHLE FILTER[=>]LX1846
MAHLE FILTER[=>]LX2676
FRAM[=>]CA9943
HENGST FILTER[=>]E885L
TECNOCAR[=>]A2183
FEBI BILSTEIN[=>]34400
MAPCO[=>]60433
SOFIMA[=>]S3297A
P.B.R.[=>]AI5406
COOPERS[=>]AG1682
CROSLAND[=>]8457
ALCO FILTER[=>]MD8206
FILTRON[=>]AP0983
FILTRAK[=>]C269
A.L. FILTER[=>]ALA88172
GUD FILTERS[=>]AG1432
UFI[=>]3029700
ACDelco[=>]PC3139E
BLUE PRINT[=>]ADL142201
FIL FILTER[=>]HP2239
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7483
MOTAQUIP[=>]VFA1197
CITROEN[=>]1606384980
CITROEN[=>]1901A3
FIAT[=>]77363657
FORD[=>]1729042
FORD[=>]BS519155A
OPEL[=>]818020
PEUGEOT[=>]1606384980
VAUXHALL[=>]95514995
VAUXHALL[=>]95513399
VALEO[=>]587536
BOSCH[=>]F026402076
BOSCH[=>]N2076
PURFLUX[=>]FCS722
MAHLE FILTER[=>]KL567
CHAMPION[=>]L502606
CHAMPION[=>]L502
CHAMPION[=>]CFF100502
PUROLATOR[=>]F90005
FRAM[=>]PS10042
HENGST FILTER[=>]H340WK
DELPHI[=>]HDF671
TECNOCAR[=>]RN260
MAGNETI MARELLI[=>]71760155
FEBI BILSTEIN[=>]30757
MAPCO[=>]63029
SOFIMA[=>]S1ONENR
CLEAN FILTERS[=>]DNW1999
LAUTRETTE[=>]ELG5327
FILTRON[=>]PP9663
A.L. FILTER[=>]ALG2298
FILMAR[=>]SF8712
GUD FILTERS[=>]MP36
UFI[=>]24ONE01
UNIPART[=>]GFE5524
ACDelco[=>]XD9320E
SCT Germany[=>]ST6120
ASAS[=>]SP7015
MEAT & DORIA[=>]4829
BLUE PRINT[=>]ADL142301
FIL FILTER[=>]ZP8083FM
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5759HWS
MOTAQUIP[=>]VFF551
PZL SEDZISZOW[=>]PDS749
CHRYSLER[=>]68103969AA
FIAT[=>]71754237
FIAT[=>]55223416
FIAT[=>]K68103969AA
OPEL[=>]650111
SUZUKI[=>]1651062M00
SUZUKI[=>]1651062M00000
VAUXHALL[=>]9551489
BOSCH[=>]F026407108
BOSCH[=>]P7108
PURFLUX[=>]L461
MAHLE FILTER[=>]OX779D
MAHLE FILTER[=>]OX779DECO
MAHLE FILTER[=>]OX779
FRAM[=>]CH11120ECO
HENGST FILTER[=>]E826HD268
TECNOCAR[=>]OP419
MAGNETI MARELLI[=>]71760500
FEBI BILSTEIN[=>]38873
MAPCO[=>]64715
MAPCO[=>]64309
SOFIMA[=>]S5083PE
AMC Filter[=>]SO926
CLEAN FILTERS[=>]ML4505
LAUTRETTE[=>]ELH4424
JAPANPARTS[=>]FOECO120
ALCO FILTER[=>]MD669
FILTRON[=>]OE6823
A.L. FILTER[=>]ALO8199
GUD FILTERS[=>]M158
UFI[=>]2508300
UNIPART[=>]GFE692
ACDelco[=>]AC6311E
SCT Germany[=>]SH4075P
ASHIKA[=>]10ECO120
MEAT & DORIA[=>]14146
NIPPARTS[=>]N1318021
BLUE PRINT[=>]ADL142103
FIL FILTER[=>]MLE1575
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA6000ECO
MOTAQUIP[=>]LVFL757
PZL SEDZISZOW[=>]WO1572X
CITROEN[=>]1109CJ
FIAT[=>]71751128
FIAT[=>]71777722
FIAT[=>]55206816
FIAT[=>]71751114
FIAT[=>]71751127
FIAT[=>]55207208
FIAT[=>]55214974
FORD[=>]1724214
PEUGEOT[=>]1109CJ
SUZUKI[=>]1651068L10000
SUZUKI[=>]1651068L10
SUZUKI[=>]16510M68L10000
SUZUKI[=>]16510M68L10
SUZUKI[=>]1651079J60000
SUZUKI[=>]1651079J60
VALEO[=>]586562
BOSCH[=>]P7096
BOSCH[=>]F026407096
PURFLUX[=>]L400
MAHLE FILTER[=>]OX553D
MAHLE FILTER[=>]OX553DECO
MAHLE FILTER[=>]OX553
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318007
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318013
FRAM[=>]CH10623ECO
HENGST FILTER[=>]E157HD227
TECNOCAR[=>]OP400
MAGNETI MARELLI[=>]71760218
FEBI BILSTEIN[=>]33470
FEBI BILSTEIN[=>]39837
MAPCO[=>]64308
SOFIMA[=>]S5061PE
AMC Filter[=>]SO925
CLEAN FILTERS[=>]ML4500
CROSLAND[=>]2341
LAUTRETTE[=>]ELH4390
JAPANPARTS[=>]FOECO095
ALCO FILTER[=>]MD637
FILTRON[=>]OE6822
A.L. FILTER[=>]ALO8187
FRAD[=>]10194210
GUD FILTERS[=>]M117
UFI[=>]2506100
ACDelco[=>]AC6316E
SCT Germany[=>]SH4060P
ASHIKA[=>]10ECO095
MEAT & DORIA[=>]14116
NIPPARTS[=>]N1318020
BLUE PRINT[=>]ADL142101
BLUE PRINT[=>]ADK82107
FIL FILTER[=>]MLE1538
GIF FILTER[=>]LI104
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5919ECO
MOTAQUIP[=>]LVFL744
MISFAT[=>]L061
SAKURA Automotive[=>]EO65140
PZL SEDZISZOW[=>]WO1559X
CITROEN[=>]647960
CITROEN[=>]647984
FIAT[=>]55702456
FIAT[=>]71773192
FIAT[=>]71754151
OPEL[=>]6808622
PEUGEOT[=>]647984
PEUGEOT[=>]647961
GENERAL MOTORS[=>]55702456
VALEO[=>]715552
VALEO[=>]708552
BOSCH[=>]M2188
BOSCH[=>]1987432188
PURFLUX[=>]AH244
MAHLE FILTER[=>]LA306
CHAMPION[=>]CCF0119
QUINTON HAZELL[=>]WP9250
QUINTON HAZELL[=>]QAP420
FRAM[=>]CF10282
DENSO[=>]DCF202P
HENGST FILTER[=>]E2939LI
DELPHI[=>]TSP0325205
TECNOCAR[=>]E465
TECNOCAR[=>]E443
MAGNETI MARELLI[=>]BCF201
FEBI BILSTEIN[=>]27868
MAPCO[=>]65715
CORTECO[=>]CP1221
CORTECO[=>]80000541
SOFIMA[=>]S3124C
P.B.R.[=>]AH7203
CLEAN FILTERS[=>]NC2189
CROSLAND[=>]E443
LAUTRETTE[=>]ELR7187
MICRONAIR[=>]MP193
ALCO FILTER[=>]MS6339
FILTRON[=>]K1172
VEMO[=>]V40301004
A.L. FILTER[=>]ALC5380
UNICO FILTER[=>]AC2120
FRAD[=>]27445320
GUD FILTERS[=>]AC70
ZAFFO[=>]526F
UFI[=>]5312400
UNIPART[=>]GFE3246
ACDelco[=>]PU1194E
SCT Germany[=>]SA1204
3F QUALITY[=>]1634
ASAS[=>]HF6083
MEAT & DORIA[=>]17415K
MEAT & DORIA[=>]17415
BLUE PRINT[=>]ADZ92507
FIL FILTER[=>]HC7141
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8170
MOTAQUIP[=>]VCF364
MISFAT[=>]HB179
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register