0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 135  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2040

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 135  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2040
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 135 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2040

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 135 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2040
378,00 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: C21106-WK85321-HU71211X-CU2040-k

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Doblo Platou / Sasiu (263) 2.0 D Multijet platou / sasiu 2010/02-/ 99KW 135CP 1956cmc, Cod Motor 263 A1.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C21106
filtru combustibil WK85321
Filtru ulei HU71211X
Filtru polen Mann CU 2040

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM FIAT[=>]51925537
FIAT[=>]51830174
FIAT[=>]55184249
OPEL[=>]834656
VAUXHALL[=>]95513087
VALEO[=>]585324
BOSCH[=>]S0057
BOSCH[=>]F026400057
PURFLUX[=>]A1223
MAHLE FILTER[=>]LX1846
MAHLE FILTER[=>]LX2676
FRAM[=>]CA9943
HENGST FILTER[=>]E885L
TECNOCAR[=>]A2183
FEBI BILSTEIN[=>]34400
MAPCO[=>]60433
SOFIMA[=>]S3297A
P.B.R.[=>]AI5406
COOPERS[=>]AG1682
CROSLAND[=>]8457
ALCO FILTER[=>]MD8206
FILTRON[=>]AP0983
FILTRAK[=>]C269
A.L. FILTER[=>]ALA88172
GUD FILTERS[=>]AG1432
UFI[=>]3029700
ACDelco[=>]PC3139E
BLUE PRINT[=>]ADL142201
FIL FILTER[=>]HP2239
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7483
MOTAQUIP[=>]VFA1197
CITROEN[=>]1606384980
CITROEN[=>]1901A3
FIAT[=>]77363657
FORD[=>]1729042
FORD[=>]BS519155A
OPEL[=>]818020
PEUGEOT[=>]1606384980
VAUXHALL[=>]95514995
VAUXHALL[=>]95513399
VALEO[=>]587536
BOSCH[=>]F026402076
BOSCH[=>]N2076
PURFLUX[=>]FCS722
MAHLE FILTER[=>]KL567
CHAMPION[=>]L502606
CHAMPION[=>]L502
CHAMPION[=>]CFF100502
PUROLATOR[=>]F90005
FRAM[=>]PS10042
HENGST FILTER[=>]H340WK
DELPHI[=>]HDF671
TECNOCAR[=>]RN260
MAGNETI MARELLI[=>]71760155
FEBI BILSTEIN[=>]30757
MAPCO[=>]63029
SOFIMA[=>]S1ONENR
CLEAN FILTERS[=>]DNW1999
LAUTRETTE[=>]ELG5327
FILTRON[=>]PP9663
A.L. FILTER[=>]ALG2298
FILMAR[=>]SF8712
GUD FILTERS[=>]MP36
UFI[=>]24ONE01
UNIPART[=>]GFE5524
ACDelco[=>]XD9320E
SCT Germany[=>]ST6120
ASAS[=>]SP7015
MEAT & DORIA[=>]4829
BLUE PRINT[=>]ADL142301
FIL FILTER[=>]ZP8083FM
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5759HWS
MOTAQUIP[=>]VFF551
PZL SEDZISZOW[=>]PDS749
CHRYSLER[=>]68103969AA
FIAT[=>]71754237
FIAT[=>]55223416
FIAT[=>]K68103969AA
OPEL[=>]650111
SUZUKI[=>]1651062M00
SUZUKI[=>]1651062M00000
VAUXHALL[=>]9551489
BOSCH[=>]F026407108
BOSCH[=>]P7108
PURFLUX[=>]L461
MAHLE FILTER[=>]OX779D
MAHLE FILTER[=>]OX779DECO
MAHLE FILTER[=>]OX779
FRAM[=>]CH11120ECO
HENGST FILTER[=>]E826HD268
TECNOCAR[=>]OP419
MAGNETI MARELLI[=>]71760500
FEBI BILSTEIN[=>]38873
MAPCO[=>]64715
MAPCO[=>]64309
SOFIMA[=>]S5083PE
AMC Filter[=>]SO926
CLEAN FILTERS[=>]ML4505
LAUTRETTE[=>]ELH4424
JAPANPARTS[=>]FOECO120
ALCO FILTER[=>]MD669
FILTRON[=>]OE6823
A.L. FILTER[=>]ALO8199
GUD FILTERS[=>]M158
UFI[=>]2508300
UNIPART[=>]GFE692
ACDelco[=>]AC6311E
SCT Germany[=>]SH4075P
ASHIKA[=>]10ECO120
MEAT & DORIA[=>]14146
NIPPARTS[=>]N1318021
BLUE PRINT[=>]ADL142103
FIL FILTER[=>]MLE1575
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA6000ECO
MOTAQUIP[=>]LVFL757
PZL SEDZISZOW[=>]WO1572X
CITROEN[=>]1109CJ
FIAT[=>]71751128
FIAT[=>]71777722
FIAT[=>]55206816
FIAT[=>]71751114
FIAT[=>]71751127
FIAT[=>]55207208
FIAT[=>]55214974
FORD[=>]1724214
PEUGEOT[=>]1109CJ
SUZUKI[=>]1651068L10000
SUZUKI[=>]1651068L10
SUZUKI[=>]16510M68L10000
SUZUKI[=>]16510M68L10
SUZUKI[=>]1651079J60000
SUZUKI[=>]1651079J60
VALEO[=>]586562
BOSCH[=>]P7096
BOSCH[=>]F026407096
PURFLUX[=>]L400
MAHLE FILTER[=>]OX553D
MAHLE FILTER[=>]OX553DECO
MAHLE FILTER[=>]OX553
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318007
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318013
FRAM[=>]CH10623ECO
HENGST FILTER[=>]E157HD227
TECNOCAR[=>]OP400
MAGNETI MARELLI[=>]71760218
FEBI BILSTEIN[=>]33470
FEBI BILSTEIN[=>]39837
MAPCO[=>]64308
SOFIMA[=>]S5061PE
AMC Filter[=>]SO925
CLEAN FILTERS[=>]ML4500
CROSLAND[=>]2341
LAUTRETTE[=>]ELH4390
JAPANPARTS[=>]FOECO095
ALCO FILTER[=>]MD637
FILTRON[=>]OE6822
A.L. FILTER[=>]ALO8187
FRAD[=>]10194210
GUD FILTERS[=>]M117
UFI[=>]2506100
ACDelco[=>]AC6316E
SCT Germany[=>]SH4060P
ASHIKA[=>]10ECO095
MEAT & DORIA[=>]14116
NIPPARTS[=>]N1318020
BLUE PRINT[=>]ADL142101
BLUE PRINT[=>]ADK82107
FIL FILTER[=>]MLE1538
GIF FILTER[=>]LI104
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5919ECO
MOTAQUIP[=>]LVFL744
MISFAT[=>]L061
SAKURA Automotive[=>]EO65140
PZL SEDZISZOW[=>]WO1559X
CITROEN[=>]647962
CITROEN[=>]6479E0
FIAT[=>]77364561
PEUGEOT[=>]6479E0
PEUGEOT[=>]647963
GENERAL MOTORS[=>]1808029
GENERAL MOTORS[=>]95514195
VALEO[=>]715616
BOSCH[=>]1987432228
BOSCH[=>]M2228
PURFLUX[=>]AH265
MAHLE FILTER[=>]LA457
MAHLE FILTER[=>]LAK457
QUINTON HAZELL[=>]QAP438
FRAM[=>]CF10413
DENSO[=>]DCF363P
HENGST FILTER[=>]E2987LI
DELPHI[=>]TSP0325318
TECNOCAR[=>]E471
MAGNETI MARELLI[=>]BCF245
FEBI BILSTEIN[=>]29221
MAPCO[=>]65014
CORTECO[=>]80001027
CORTECO[=>]CP1316
CORTECO[=>]CC1316
CORTECO[=>]80001171
SOFIMA[=>]S3157C
CLEAN FILTERS[=>]NC2348
LAUTRETTE[=>]ELR7273
ALCO FILTER[=>]MS6380
FILTRON[=>]K1228
VEMO[=>]V22301013
A.L. FILTER[=>]ALC5398
ZAFFO[=>]572
UFI[=>]5315700
ACDelco[=>]PU1213E
3F QUALITY[=>]1671
MEAT & DORIA[=>]17489
BLUE PRINT[=>]ADP152503
FIL FILTER[=>]HC7143
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8200
MOTAQUIP[=>]LVCF537
MISFAT[=>]HB233
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register