0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Bravo Ii (198) 1.6 D Multijet hatchback 120  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2422

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Bravo Ii (198) 1.6 D Multijet hatchback 120  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2422
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Bravo Ii (198) 1.6 D Multijet hatchback 120 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2422

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Bravo Ii (198) 1.6 D Multijet hatchback 120 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2422

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Preţ: 0,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C14004-WK85321-HU71211X-CU2422-c

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Bravo Ii (198) 1.6 D Multijet hatchback 2008/03-/ 88KW 120CP 1598cmc, Cod Motor 198 A2.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C14004
filtru combustibil WK85321
Filtru ulei HU71211X
Filtru polen Mann CU 2422

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM FIAT[=>]51874053
FIAT[=>]51793172
BOSCH[=>]S0194
BOSCH[=>]F026400194
PURFLUX[=>]A1293
MAHLE FILTER[=>]LX2088
CHAMPION[=>]V474
CHAMPION[=>]CAF100474C
FRAM[=>]CA10523
TECNOCAR[=>]A2277
MAGNETI MARELLI[=>]71760257
FEBI BILSTEIN[=>]38880
MAPCO[=>]60151
SOFIMA[=>]S7630A
CLEAN FILTERS[=>]MA1398
CROSLAND[=>]8569
LAUTRETTE[=>]EL9194
ALCO FILTER[=>]MD8424
FILTRON[=>]AR2344
FILTRAK[=>]B373
A.L. FILTER[=>]ALA8896
GUD FILTERS[=>]AG1518
UFI[=>]2763000
BLUE PRINT[=>]ADL142207
FIL FILTER[=>]HPU4434
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FL9155
MOTAQUIP[=>]LVFA1416
CITROEN[=>]1606384980
CITROEN[=>]1901A3
FIAT[=>]77363657
FORD[=>]1729042
FORD[=>]BS519155A
OPEL[=>]818020
PEUGEOT[=>]1606384980
VAUXHALL[=>]95514995
VAUXHALL[=>]95513399
VALEO[=>]587536
BOSCH[=>]F026402076
BOSCH[=>]N2076
PURFLUX[=>]FCS722
MAHLE FILTER[=>]KL567
CHAMPION[=>]L502606
CHAMPION[=>]L502
CHAMPION[=>]CFF100502
PUROLATOR[=>]F90005
FRAM[=>]PS10042
HENGST FILTER[=>]H340WK
DELPHI[=>]HDF671
TECNOCAR[=>]RN260
MAGNETI MARELLI[=>]71760155
FEBI BILSTEIN[=>]30757
MAPCO[=>]63029
SOFIMA[=>]S1ONENR
CLEAN FILTERS[=>]DNW1999
LAUTRETTE[=>]ELG5327
FILTRON[=>]PP9663
A.L. FILTER[=>]ALG2298
FILMAR[=>]SF8712
GUD FILTERS[=>]MP36
UFI[=>]24ONE01
UNIPART[=>]GFE5524
ACDelco[=>]XD9320E
SCT Germany[=>]ST6120
ASAS[=>]SP7015
MEAT & DORIA[=>]4829
BLUE PRINT[=>]ADL142301
FIL FILTER[=>]ZP8083FM
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5759HWS
MOTAQUIP[=>]VFF551
PZL SEDZISZOW[=>]PDS749
CHRYSLER[=>]68103969AA
FIAT[=>]71754237
FIAT[=>]55223416
FIAT[=>]K68103969AA
OPEL[=>]650111
SUZUKI[=>]1651062M00
SUZUKI[=>]1651062M00000
VAUXHALL[=>]9551489
BOSCH[=>]F026407108
BOSCH[=>]P7108
PURFLUX[=>]L461
MAHLE FILTER[=>]OX779D
MAHLE FILTER[=>]OX779DECO
MAHLE FILTER[=>]OX779
FRAM[=>]CH11120ECO
HENGST FILTER[=>]E826HD268
TECNOCAR[=>]OP419
MAGNETI MARELLI[=>]71760500
FEBI BILSTEIN[=>]38873
MAPCO[=>]64715
MAPCO[=>]64309
SOFIMA[=>]S5083PE
AMC Filter[=>]SO926
CLEAN FILTERS[=>]ML4505
LAUTRETTE[=>]ELH4424
JAPANPARTS[=>]FOECO120
ALCO FILTER[=>]MD669
FILTRON[=>]OE6823
A.L. FILTER[=>]ALO8199
GUD FILTERS[=>]M158
UFI[=>]2508300
UNIPART[=>]GFE692
ACDelco[=>]AC6311E
SCT Germany[=>]SH4075P
ASHIKA[=>]10ECO120
MEAT & DORIA[=>]14146
NIPPARTS[=>]N1318021
BLUE PRINT[=>]ADL142103
FIL FILTER[=>]MLE1575
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA6000ECO
MOTAQUIP[=>]LVFL757
PZL SEDZISZOW[=>]WO1572X
CITROEN[=>]1109CJ
FIAT[=>]71751128
FIAT[=>]71777722
FIAT[=>]55206816
FIAT[=>]71751114
FIAT[=>]71751127
FIAT[=>]55207208
FIAT[=>]55214974
FORD[=>]1724214
PEUGEOT[=>]1109CJ
SUZUKI[=>]1651068L10000
SUZUKI[=>]1651068L10
SUZUKI[=>]16510M68L10000
SUZUKI[=>]16510M68L10
SUZUKI[=>]1651079J60000
SUZUKI[=>]1651079J60
VALEO[=>]586562
BOSCH[=>]P7096
BOSCH[=>]F026407096
PURFLUX[=>]L400
MAHLE FILTER[=>]OX553D
MAHLE FILTER[=>]OX553DECO
MAHLE FILTER[=>]OX553
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318007
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318013
FRAM[=>]CH10623ECO
HENGST FILTER[=>]E157HD227
TECNOCAR[=>]OP400
MAGNETI MARELLI[=>]71760218
FEBI BILSTEIN[=>]33470
FEBI BILSTEIN[=>]39837
MAPCO[=>]64308
SOFIMA[=>]S5061PE
AMC Filter[=>]SO925
CLEAN FILTERS[=>]ML4500
CROSLAND[=>]2341
LAUTRETTE[=>]ELH4390
JAPANPARTS[=>]FOECO095
ALCO FILTER[=>]MD637
FILTRON[=>]OE6822
A.L. FILTER[=>]ALO8187
FRAD[=>]10194210
GUD FILTERS[=>]M117
UFI[=>]2506100
ACDelco[=>]AC6316E
SCT Germany[=>]SH4060P
ASHIKA[=>]10ECO095
MEAT & DORIA[=>]14116
NIPPARTS[=>]N1318020
BLUE PRINT[=>]ADL142101
BLUE PRINT[=>]ADK82107
FIL FILTER[=>]MLE1538
GIF FILTER[=>]LI104
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5919ECO
MOTAQUIP[=>]LVFL744
MISFAT[=>]L061
SAKURA Automotive[=>]EO65140
PZL SEDZISZOW[=>]WO1559X
FIAT[=>]71736776
FIAT[=>]71754152
FIAT[=>]71773198
VALEO[=>]715686
PURFLUX[=>]AH190
MAHLE FILTER[=>]LA142
CHAMPION[=>]N208
QUINTON HAZELL[=>]QAP349
FRAM[=>]CF9533
DENSO[=>]DCF084P
DELPHI[=>]TSP0325116
TECNOCAR[=>]E393
MAGNETI MARELLI[=>]BCF179
FEBI BILSTEIN[=>]27874
CORTECO[=>]21653027
CORTECO[=>]CP1132
CLEAN FILTERS[=>]NC2048
COOPERS[=>]ACE127
LAUTRETTE[=>]ELR7119
MICRONAIR[=>]MP096
FILTRON[=>]K1103
UNICO FILTER[=>]AC2321
FRAD[=>]10193720
ZAFFO[=>]451F
UFI[=>]5314900
SCT Germany[=>]SA1254
MEAT & DORIA[=>]17101
HOFFER[=>]8300101
BLUE PRINT[=>]ADL142502
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8100
MISFAT[=>]HB246
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register