0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat Brava (182) 1.9 TD 75 S (182.BF) hatchback 75  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2951/1

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat Brava (182) 1.9 TD 75 S (182.BF) hatchback 75  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2951/1
MANN

Pachet filtre revizie Fiat Brava (182) 1.9 TD 75 S (182.BF) hatchback 75 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2951/1

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat Brava (182) 1.9 TD 75 S (182.BF) hatchback 75 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2951/1

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Preţ: 0,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C25100-WK8539-W7144-CU29511-a

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat Brava (182) 1.9 TD 75 S (182.BF) hatchback 1996/03-2001/10 55KW 75CP 1910cmc, Cod Motor 182 A8.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C25100
filtru combustibil WK8539
Filtru ulei W7144
Filtru polen Mann CU 2951/1

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM CITROEN[=>]1444Q6
FIAT[=>]60811900
FIAT[=>]60815000
FIAT[=>]60813798
FIAT[=>]71736153
FIAT[=>]46520658
FIAT[=>]7786184
FIAT[=>]7786434
FIAT[=>]7768720
FIAT[=>]71754082
FIAT[=>]46481588
FIAT[=>]71754157
VALEO[=>]585041
BOSCH[=>]1457433461
BOSCH[=>]S3265
BOSCH[=>]1457433265
PURFLUX[=>]A371
PURFLUX[=>]A372
PURFLUX[=>]A316
MAHLE FILTER[=>]LX618
CHAMPION[=>]CAF100564P
CHAMPION[=>]CAF100680P
CHAMPION[=>]U680
CHAMPION[=>]U680606
CHAMPION[=>]U681
CHAMPION[=>]U564
CHAMPION[=>]U564606
PUROLATOR[=>]A29210
PUROLATOR[=>]A28019
PUROLATOR[=>]A27757
PUROLATOR[=>]A27759
PUROLATOR[=>]A27683
FRAM[=>]CA8812
FRAM[=>]CA5718
FRAM[=>]CA5688
FRAM[=>]CA5630A
FRAM[=>]CA5630
CHAMP[=>]AP280
HENGST FILTER[=>]E325L
DELPHI[=>]AF20030
DELPHI[=>]AF0259
DELPHI[=>]AF20027
TECNOCAR[=>]A175
TECNOCAR[=>]A173
TECNOCAR[=>]A841
TECNOCAR[=>]A302
MAGNETI MARELLI[=>]71760165
MAGNETI MARELLI[=>]71760145
FEBI BILSTEIN[=>]30360
MAPCO[=>]60901
SOFIMA[=>]S3065A
SOFIMA[=>]S3066A
SOFIMA[=>]S1480A
SOFIMA[=>]S2030A
P.B.R.[=>]AI5219
P.B.R.[=>]AI5161
P.B.R.[=>]AI5160
P.B.R.[=>]AI5132
CLEAN FILTERS[=>]MA1084
CLEAN FILTERS[=>]MA1060
CLEAN FILTERS[=>]MA1048
COOPERS[=>]AG1329
COOPERS[=>]AG1428
COOPERS[=>]AG1225
CROSLAND[=>]8062
LAUTRETTE[=>]ELP3647
ALCO FILTER[=>]MD9328
FILTRON[=>]AP0914
FILTRON[=>]AP0913
FILTRON[=>]AP0912
FILTRON[=>]AP0911
FILTRON[=>]AP091
FILTRAK[=>]C456
FILTRAK[=>]C409
UNICO FILTER[=>]AE23571
ARMAFILT[=>]P24516961
ARMAFILT[=>]P24416860
GUD FILTERS[=>]AG1449
UFI[=>]3011000
UFI[=>]3006600
UFI[=>]3006500
UFI[=>]3006000
UNIPART[=>]GFE2371
ACDelco[=>]PC662
ACDelco[=>]PC3133E
ACDelco[=>]PC2229E
SCT Germany[=>]SB015
ASAS[=>]HF8233
ASAS[=>]HF8033S
FIL FILTER[=>]HP2043
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7275
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7184
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7181
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7175A
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7175
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7157A
MOTAQUIP[=>]VFA868
MOTAQUIP[=>]VFA832
MISFAT[=>]P066
MISFAT[=>]P060
FIAT[=>]46533026
FIAT[=>]46537386
BOSCH[=>]0450906307
BOSCH[=>]0450906361
BOSCH[=>]0450906308
BOSCH[=>]A450085371
PURFLUX[=>]FCS476
MAHLE FILTER[=>]KL484
CHAMPION[=>]L272606
CHAMPION[=>]L272
FRAM[=>]PS8951
DELPHI[=>]FF20049
DELPHI[=>]HDF533
TECNOCAR[=>]RN221
MAGNETI MARELLI[=>]FD536
SOFIMA[=>]S4418NR
P.B.R.[=>]AG6095
CLEAN FILTERS[=>]DN1911
COOPERS[=>]FSM4176
LAUTRETTE[=>]ELG5249
TEHO[=>]6232
FILTRON[=>]PP9661
UFI[=>]2441800
ACDelco[=>]XD9064E
MEAT & DORIA[=>]4280
HOFFER[=>]7690280
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5534
MISFAT[=>]M249
PZL SEDZISZOW[=>]PDS75
BMW[=>]13321329270
CITROEN[=>]190642
CITROEN[=>]1906A8
CITROEN[=>]95650878
CITROEN[=>]190640
FIAT[=>]71736114
FIAT[=>]9942378
FIAT[=>]9944643
FIAT[=>]9944682
NISSAN[=>]164036F900
PEUGEOT[=>]190641
PEUGEOT[=>]190640
PEUGEOT[=>]190639
PEUGEOT[=>]190624
PEUGEOT[=>]1906A8
PEUGEOT[=>]1906E0
PEUGEOT[=>]190623
VALEO[=>]587706
BOSCH[=>]145743428030N
BOSCH[=>]1457434321
BOSCH[=>]1457434283000
BOSCH[=>]N4321
BOSCH[=>]1457434283
BOSCH[=>]1457434280
BOSCH[=>]9455160395
PURFLUX[=>]CS404A
PURFLUX[=>]CS449A
MAHLE FILTER[=>]KC51
MAHLE FILTER[=>]KC52
CHAMPION[=>]CFF100113
CHAMPION[=>]CFF100120
CHAMPION[=>]L120606
CHAMPION[=>]L120
PUROLATOR[=>]F57663
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1331031
FRAM[=>]P5537
CHAMP[=>]FS115
HENGST FILTER[=>]H81WK02
DELPHI[=>]FF0061
DELPHI[=>]HDF906
TECNOCAR[=>]RN204
TECNOCAR[=>]RN182B
MAGNETI MARELLI[=>]71760796
MAGNETI MARELLI[=>]71760570
MAGNETI MARELLI[=>]FD573
SOFIMA[=>]S4384NR
SOFIMA[=>]S2810NR
SOFIMA[=>]S1812NR
AMC Filter[=>]NF2462
P.B.R.[=>]BG1600
P.B.R.[=>]BG1573
CLEAN FILTERS[=>]DN919
CLEAN FILTERS[=>]DN998
COOPERS[=>]FSM4117
LAUTRETTE[=>]ELG5211
LUCAS CAV[=>]7176906
LUCAS CAV[=>]7176903
LUCAS CAV[=>]7176398
LUCAS CAV[=>]HDF906
LUCAS CAV[=>]HDF903
LUCAS CAV[=>]906
JAPANPARTS[=>]FC189S
JAPANPARTS[=>]FC189
JAPANPARTS[=>]JFC189S
JAPANPARTS[=>]JFC189
FILTRON[=>]PP864
A.L. FILTER[=>]ALG24418
UNICO FILTER[=>]FI8128
ARMAFILT[=>]GO801240
UFI[=>]2439100
UFI[=>]2438400
UFI[=>]2438300
FLEETGUARD[=>]FF5040
UNIPART[=>]GFE5328
UNIPART[=>]GFE5315
HATZ[=>]50345700
ACDelco[=>]XD9029E
ACDelco[=>]XD142
SCT Germany[=>]ST316
ASAS[=>]SP641M
ASHIKA[=>]3001189
MEAT & DORIA[=>]4155
NIPPARTS[=>]J1331031
HOFFER[=>]7690155
BLUE PRINT[=>]ADN12321
ELOFIC[=>]EXF322
FIL FILTER[=>]ZP3034F
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5257
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5257
MOTAQUIP[=>]VFF179
MISFAT[=>]M383
MISFAT[=>]M350B
PZL SEDZISZOW[=>]PDS42
LOMBARDINI[=>]1042175104
LOMBARDINI[=>]1042175116
FIAT[=>]71736158
FIAT[=>]7604770
FIAT[=>]46402457
FIAT[=>]46805832
FIAT[=>]60814435
FIAT[=>]46423474
FIAT[=>]46468378
FIAT[=>]46519728
VALEO[=>]586051
VALEO[=>]586037
BOSCH[=>]0451103354
BOSCH[=>]0451103317
BOSCH[=>]F026408701
BOSCH[=>]0451103268
BOSCH[=>]P3354
PURFLUX[=>]LS297
PURFLUX[=>]LS346
MAHLE FILTER[=>]OC243
MAHLE FILTER[=>]OC287
MAHLE FILTER[=>]OC296
CHAMPION[=>]COF100112S
CHAMPION[=>]F112606
CHAMPION[=>]F112
CHAMPION[=>]F106
CHAMPION[=>]F108
PUROLATOR[=>]L37541
PUROLATOR[=>]L27728
PUROLATOR[=>]L27729
PUROLATOR[=>]L10193
PUROLATOR[=>]L19206
FRAM[=>]PM5754
FRAM[=>]PH5675
FRAM[=>]PH5754
FRAM[=>]PH9727
FRAM[=>]PH5752
FRAM[=>]PH5139
CHAMP[=>]LS136
CHAMP[=>]LS162
HENGST FILTER[=>]H14W24
HENGST FILTER[=>]H14W29
HENGST FILTER[=>]H14W17
TECNOCAR[=>]R518
TECNOCAR[=>]R353
TECNOCAR[=>]R46
TECNOCAR[=>]R126
MAGNETI MARELLI[=>]71760124
SOFIMA[=>]S8150R
SOFIMA[=>]S7250R
SOFIMA[=>]S6400R
SOFIMA[=>]S7150R
SOFIMA[=>]S6210R
SOFIMA[=>]S3530R
SOFIMA[=>]S3252R
P.B.R.[=>]BC1330
P.B.R.[=>]BC1290
P.B.R.[=>]BC1242
CLEAN FILTERS[=>]DO917
CLEAN FILTERS[=>]DO870
CLEAN FILTERS[=>]DO1824
CLEAN FILTERS[=>]DO1815
COOPERS[=>]Z1587
COOPERS[=>]Z1376
COOPERS[=>]Z1202
CROSLAND[=>]2195
CROSLAND[=>]2157
LAUTRETTE[=>]ELH4316
LAUTRETTE[=>]ELH4227
TEHO[=>]4300
TEHO[=>]OK300
WIX FILTERS[=>]WL7265
WIX FILTERS[=>]WL7266
ALCO FILTER[=>]SP986
ALCO FILTER[=>]SP1077
FILTRON[=>]OP6202
UNICO FILTER[=>]LI7794
FRAD[=>]101919110
FILMAR[=>]SO8654
FILMAR[=>]SO8499
ARMAFILT[=>]O76794
GUD FILTERS[=>]Z528
UFI[=>]2344900
UFI[=>]2343400
UFI[=>]2329500
UFI[=>]2325200
UFI[=>]2321200
ACDelco[=>]X4108E
SCT Germany[=>]SM5079
SCT Germany[=>]SM5056
SCT Germany[=>]SM193
ASAS[=>]SP903
ASAS[=>]SP619
ASAS[=>]SP636
MEAT & DORIA[=>]153133
HOFFER[=>]76053133
ELOFIC[=>]EXL118
FIL FILTER[=>]ZP557B
FIL FILTER[=>]ZP3553
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5681
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5310
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5146
MOTAQUIP[=>]VFL515
MOTAQUIP[=>]VFL386
MISFAT[=>]Z449
MISFAT[=>]Z414
MISFAT[=>]Z212
FIAT[=>]46412715
VALEO[=>]698689
MAHLE FILTER[=>]LA126
FRAM[=>]CF9731
AKS DASIS[=>]831201N
AKS DASIS[=>]830262N
DELPHI[=>]TSP0325154
MAGNETI MARELLI[=>]BCF139
BEHR HELLA SERVICE[=>]352131001
BEHR HELLA SERVICE[=>]8FL352131001
CORTECO[=>]CP1038
CORTECO[=>]21651970
COOPERS[=>]ACE092
LAUTRETTE[=>]ELR7079
MICRONAIR[=>]MP040
ALCO FILTER[=>]MS6292
FILTRON[=>]K1135
VEMO[=>]V24301100
VEMO[=>]24301100
GUD FILTERS[=>]AC6
UNIPART[=>]GFE2942
ACDelco[=>]PU1042E
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8237
MOTAQUIP[=>]VCF104
MISFAT[=>]HB187
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register