0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Fiat 500 C (312) 1.3 D Multijet Cabriolet 75  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2026

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Fiat 500 C (312) 1.3 D Multijet Cabriolet 75  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2026
MANN

Pachet filtre revizie Fiat 500 C (312) 1.3 D Multijet Cabriolet 75 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2026

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Fiat 500 C (312) 1.3 D Multijet Cabriolet 75 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 2026
200,00 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: C38771-PU723X-HU7127X-CU2026-b

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Fiat 500 C (312) 1.3 D Multijet Cabriolet 2009/09-/ 55KW 75CP 1248cmc, Cod Motor 169 A1.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C38771
filtru combustibil PU723X
Filtru ulei HU7127X
Filtru polen Mann CU 2026

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM FIAT[=>]55183265
FIAT[=>]71765453
FIAT[=>]51775324
FIAT[=>]71773165
FIAT[=>]55193849
FORD[=>]1706918
FORD[=>]1542778
OPEL[=>]834732
VAUXHALL[=>]95513354
VALEO[=>]585075
BOSCH[=>]S0002
BOSCH[=>]F026400002
PURFLUX[=>]A1227
PURFLUX[=>]A1162
MAHLE FILTER[=>]LX1502
MAHLE FILTER[=>]LX1920
CHAMPION[=>]U745
CHAMPION[=>]U746
PUROLATOR[=>]A29117
FRAM[=>]CA10116
FRAM[=>]CA9628
HENGST FILTER[=>]E704L
HENGST FILTER[=>]E704L01
TECNOCAR[=>]A2186
TECNOCAR[=>]A2107
MAGNETI MARELLI[=>]71760186
FEBI BILSTEIN[=>]34404
MAPCO[=>]60432
SOFIMA[=>]S3191A
SOFIMA[=>]S3265A
P.B.R.[=>]AI5347
CLEAN FILTERS[=>]MA1303
CLEAN FILTERS[=>]MA1365
COOPERS[=>]AG1717
COOPERS[=>]AG1583
CROSLAND[=>]8336
CROSLAND[=>]8477
LAUTRETTE[=>]ELP9141
LAUTRETTE[=>]ELP9067
ALCO FILTER[=>]MD8094
FILTRON[=>]AP0926
FILTRON[=>]AP0927
FILTRAK[=>]C2351
A.L. FILTER[=>]ALA18015
UNICO FILTER[=>]AE37471
FRAD[=>]10194120
GUD FILTERS[=>]AG1541
UFI[=>]3026500
UFI[=>]3019100
ACDelco[=>]PC3134E
ACDelco[=>]PC2992E
SCT Germany[=>]SB2260
ASAS[=>]HF8232F
ASAS[=>]HF8231
BLUE PRINT[=>]ADL142204
FIL FILTER[=>]HP2150A
GIF FILTER[=>]GA370B
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7506
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7417
MOTAQUIP[=>]VFA1057
MOTAQUIP[=>]LVFA1501
MISFAT[=>]P191A
MISFAT[=>]P191
CITROEN[=>]1606267680
CITROEN[=>]190698
CITROEN[=>]1906C4
FIAT[=>]77362340
FIAT[=>]77363600
FIAT[=>]71746975
FIAT[=>]71753841
FIAT[=>]77365864
FIAT[=>]77365902
FORD[=>]1596790
OPEL[=>]4708795
OPEL[=>]4807214
OPEL[=>]818012
OPEL[=>]813569
OPEL[=>]8135690
PEUGEOT[=>]1906C4
PEUGEOT[=>]190697
PEUGEOT[=>]1606267680
SUBARU[=>]1541184E50
SUZUKI[=>]1541184E60000
SUZUKI[=>]1541184E60
SUZUKI[=>]1541184E50000
SUZUKI[=>]1541184E50
SUZUKI[=>]15411T84E60
VAUXHALL[=>]95599129
VAUXHALL[=>]93181377
GENERAL MOTORS[=>]96816473
GENERAL MOTORS[=>]93193621
VALEO[=>]587914
BOSCH[=>]1457070001
BOSCH[=>]N0001
PURFLUX[=>]C507A
PURFLUX[=>]C507
MAHLE FILTER[=>]KX208DECO
MAHLE FILTER[=>]KX208D
MAHLE FILTER[=>]KX208
CHAMPION[=>]CFF100409
CHAMPION[=>]L409
CHAMPION[=>]L409606
PUROLATOR[=>]F90002
PUROLATOR[=>]F59250
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1330905
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1338027
FRAM[=>]C10026A
FRAM[=>]C10026
HENGST FILTER[=>]E83KPD140
HENGST FILTER[=>]E83KP02D140
HENGST FILTER[=>]E83KP01D140
HENGST FILTER[=>]E83KP01
DELPHI[=>]HDF608
TECNOCAR[=>]N311
TECNOCAR[=>]N311A
SogefiPro[=>]FA7575
MAGNETI MARELLI[=>]71760866
FEBI BILSTEIN[=>]26336
MAPCO[=>]63236
SOFIMA[=>]S6H2ONE
AMC Filter[=>]SF9960
P.B.R.[=>]AG3405A
P.B.R.[=>]AG3405
CLEAN FILTERS[=>]MG1677
CLEAN FILTERS[=>]MG1609
BALDWIN[=>]PF9909
COOPERS[=>]FEM4238
CROSLAND[=>]4036
LAUTRETTE[=>]ELG5322
LUCAS CAV[=>]HDF608
JAPANPARTS[=>]FCECO016
ALCO FILTER[=>]MD577
FILTRON[=>]PE982
A.L. FILTER[=>]ALG7536
FRAD[=>]10261230
FILMAR[=>]EFF1072
ARMAFILT[=>]OBG67990
GUD FILTERS[=>]M99
UFI[=>]60H2O00
UFI[=>]60H2000
UNIPART[=>]GFE5495
ACDelco[=>]ACD8095E
SCT Germany[=>]SC7046
ASAS[=>]AS3529
ASHIKA[=>]30ECO016
MEAT & DORIA[=>]4499
NIPPARTS[=>]J1338031
HOFFER[=>]7690499
BLUE PRINT[=>]ADK82327
DIGÖMA[=>]DGMK200060
FIL FILTER[=>]MFE1558MB
FIL FILTER[=>]KFE1460V
FIL FILTER[=>]KFE1460
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5757A
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5757
MOTAQUIP[=>]VFF500
MISFAT[=>]F116
RYCO[=>]R2661P
PZL SEDZISZOW[=>]WP419X
PZL SEDZISZOW[=>]WP232X
CHRYSLER[=>]68102241AA
FIAT[=>]71765460
FIAT[=>]71773176
FIAT[=>]73500049
FORD[=>]1565248
OPEL[=>]5650342
OPEL[=>]650190
SUZUKI[=>]1651185C00000
SUZUKI[=>]1651185C00
SUZUKI[=>]1651185E00000
SUZUKI[=>]1651185E00
GENERAL MOTORS[=>]95516104
GENERAL MOTORS[=>]93177787
VALEO[=>]586516
BOSCH[=>]P9256
BOSCH[=>]1457429256
PURFLUX[=>]L330
MAHLE FILTER[=>]OX371D
MAHLE FILTER[=>]OX371DECO
CHAMPION[=>]COF100531E
CHAMPION[=>]XE531
PUROLATOR[=>]L19104
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318006
FRAM[=>]CH9713ECO
HENGST FILTER[=>]E60HD110
TECNOCAR[=>]OP246
MAGNETI MARELLI[=>]71760871
FEBI BILSTEIN[=>]26366
MAPCO[=>]64709
SOFIMA[=>]S5043PE
AMC Filter[=>]SO918
P.B.R.[=>]AC8053
CLEAN FILTERS[=>]ML1708
BALDWIN[=>]P9605
COOPERS[=>]G1590
CROSLAND[=>]2272
LAUTRETTE[=>]ELH4339
JAPANPARTS[=>]JFOECO044
JAPANPARTS[=>]FOECO044
ALCO FILTER[=>]MD537
FILTRON[=>]OE670
A.L. FILTER[=>]ALO8176
UNICO FILTER[=>]EL6831X
FRAD[=>]10192310
FILMAR[=>]EF1051
ARMAFILT[=>]OB64840
GUD FILTERS[=>]M68
UFI[=>]2504300
ACDelco[=>]AC6047E
SCT Germany[=>]SH4794P
SCT Germany[=>]SH4794
ASAS[=>]AS1523
ASHIKA[=>]10ECO044
MEAT & DORIA[=>]14069
NIPPARTS[=>]J1318013
HOFFER[=>]7584069
BLUE PRINT[=>]ADK82104
FIL FILTER[=>]MLE1424
GIF FILTER[=>]LI108
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5677ECO
MOTAQUIP[=>]VFL518
MISFAT[=>]L112
SAKURA Automotive[=>]EO1401
PZL SEDZISZOW[=>]WO1528X
FIAT[=>]55197218
FIAT[=>]55238304
FORD[=>]1565249
OPEL[=>]95517669
OPEL[=>]5650367
OPEL[=>]4708750
SUZUKI[=>]16510M86J20000
SUZUKI[=>]16510M86J20
SUZUKI[=>]1651185E10000
SUZUKI[=>]1651086J00000
SUZUKI[=>]1651185E10
SUZUKI[=>]16510N86J00000
SUZUKI[=>]1651086J000
SUZUKI[=>]16510N86J00
GENERAL MOTORS[=>]93186856
GENERAL MOTORS[=>]93193573
VALEO[=>]586530
BOSCH[=>]P7067
BOSCH[=>]F026407067
PURFLUX[=>]L377
MAHLE FILTER[=>]OX418DECO
MAHLE FILTER[=>]OX418
MAHLE FILTER[=>]OX418D
CHAMPION[=>]XE578606
CHAMPION[=>]COF100578E
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318008
FRAM[=>]CH10047ECO
HENGST FILTER[=>]E107HD166
TECNOCAR[=>]OP269
MAGNETI MARELLI[=>]71760874
FEBI BILSTEIN[=>]26365
MAPCO[=>]64708
SOFIMA[=>]S5031PE
AMC Filter[=>]SO920
P.B.R.[=>]AC8083
CLEAN FILTERS[=>]ML1730
COOPERS[=>]G1677
CROSLAND[=>]2307
LAUTRETTE[=>]ELH4351
JAPANPARTS[=>]FOECO065
ALCO FILTER[=>]MD547
FILTRON[=>]OE682
A.L. FILTER[=>]ALO8177
FRAD[=>]22393610
FILMAR[=>]EF1074
ARMAFILT[=>]OB691000
GUD FILTERS[=>]M147
UFI[=>]2503100
UFI[=>]2325031
ACDelco[=>]AC6298E
SCT Germany[=>]SH4797P
SCT Germany[=>]SH4797
ASAS[=>]AS1580
ASHIKA[=>]10ECO065
MEAT & DORIA[=>]14105
NIPPARTS[=>]N1318014
BLUE PRINT[=>]ADK82106
FIL FILTER[=>]MLE1425
GIF FILTER[=>]LI105
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5766ECO
MOTAQUIP[=>]VFL545
MISFAT[=>]L114
SAKURA Automotive[=>]EO65100
PZL SEDZISZOW[=>]WO1529X
FIAT[=>]77366065
FIAT[=>]46723321
FORD[=>]1557375
FORD[=>]1751197
VALEO[=>]698866
VALEO[=>]708866
BOSCH[=>]1987432106
BOSCH[=>]1987431106
BOSCH[=>]M2106
PURFLUX[=>]AH233
MAHLE FILTER[=>]LA1031
MAHLE FILTER[=>]LA241
CHAMPION[=>]N225
PUROLATOR[=>]C90001
QUINTON HAZELL[=>]QAP387
FRAM[=>]CF10025
DENSO[=>]DCF085P
DENSO[=>]DCF091P
AKS DASIS[=>]830001N
HENGST FILTER[=>]E1929LI
DELPHI[=>]TSP0325163
DELPHI[=>]TSP0325163C
TECNOCAR[=>]E432
MAGNETI MARELLI[=>]BCF191
FEBI BILSTEIN[=>]27873
MAPCO[=>]65609
CORTECO[=>]21653026
CORTECO[=>]CP1131
SOFIMA[=>]S3088C
CLEAN FILTERS[=>]NC2134
COOPERS[=>]ACE154
LAUTRETTE[=>]ELR7143
MICRONAIR[=>]MP163
ALCO FILTER[=>]MS6302
FILTRON[=>]K1122
VEMO[=>]V24301107
VEMO[=>]V24311107
VEMO[=>]24301107
A.L. FILTER[=>]ALC5377
ZAFFO[=>]487F
ZAFFO[=>]487
UFI[=>]5308800
UNIPART[=>]GFE3092
ACDelco[=>]PU1156E
SCT Germany[=>]SA1268
3F QUALITY[=>]1592
MEAT & DORIA[=>]17298
HOFFER[=>]8300298
BLUE PRINT[=>]ADL142501
FIL FILTER[=>]HC7119
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8159
MOTAQUIP[=>]VCF249
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register