0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Dacia Logan Mcv (Ks_) 1.5 dCi (KS0W) combi 86  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Dacia Logan Mcv (Ks_) 1.5 dCi (KS0W) combi 86  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen
MANN

Pachet filtre revizie Dacia Logan Mcv (Ks_) 1.5 dCi (KS0W) combi 86 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Dacia Logan Mcv (Ks_) 1.5 dCi (KS0W) combi 86 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen
191,99 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: C3875-WK9007-W79-CU1829-b

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Dacia Logan Mcv (Ks_) 1.5 dCi (KS0W) combi 2007/09-/ 63KW 86CP 1461cmc, Cod Motor K9K 796

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C3875
filtru combustibil WK9007
Filtru ulei W79
Filtru polen Mann CU 1829

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM NISSAN[=>]1654600Q0D
RENAULT[=>]8200298074
RENAULT[=>]8200431081
RENAULT[=>]8200989933
VALEO[=>]585180
BOSCH[=>]F026400051
BOSCH[=>]S0051
PURFLUX[=>]A1282
PURFLUX[=>]A1183
PURFLUX[=>]A1246
MAHLE FILTER[=>]LX2039
MAHLE FILTER[=>]LX3144
MAHLE FILTER[=>]LX1849
CHAMPION[=>]U771
CHAMPION[=>]U771606
FRAM[=>]CA9621
FRAM[=>]CA10827
FRAM[=>]CA10314
HENGST FILTER[=>]E1164L
TECNOCAR[=>]A2139
TECNOCAR[=>]A2326
TECNOCAR[=>]A2209
MAGNETI MARELLI[=>]71758690
FEBI BILSTEIN[=>]31264
MAPCO[=>]60116
SOFIMA[=>]S9312A
P.B.R.[=>]AI5425
CLEAN FILTERS[=>]MA1328
COOPERS[=>]AG1737
COOPERS[=>]AG1616
CROSLAND[=>]8509
CROSLAND[=>]8371
LAUTRETTE[=>]ELP9102
LAUTRETTE[=>]ELP9086
FILTRON[=>]AP1346
FILTRAK[=>]C2092
FILTRAK[=>]C2091
UFI[=>]3032100
ACDelco[=>]PC3183E
ASAS[=>]HF8622F
BLUE PRINT[=>]ADR162201
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7662
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7527
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7424
MOTAQUIP[=>]VFA1109
MISFAT[=>]P429A
NISSAN[=>]1654600Q0E
NISSAN[=>]1654600QAK
NISSAN[=>]16546BN700
RENAULT[=>]8200431075
RENAULT[=>]7701477208
RENAULT[=>]8200023480
VALEO[=>]585003
BOSCH[=>]S3163
BOSCH[=>]1457433163
PURFLUX[=>]A1122
PURFLUX[=>]A1229
MAHLE FILTER[=>]LX1258
CHAMPION[=>]U739
PUROLATOR[=>]A19224
PUROLATOR[=>]A18317
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1321054
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1321061
FRAM[=>]CA10250
FRAM[=>]CA8847
HENGST FILTER[=>]E474L
DELPHI[=>]AF20083
TECNOCAR[=>]A2203
TECNOCAR[=>]A2038
MAGNETI MARELLI[=>]71760831
MAPCO[=>]60332
SOFIMA[=>]S8302A
AMC Filter[=>]NA2625
P.B.R.[=>]AI5421
P.B.R.[=>]AI5271
CLEAN FILTERS[=>]MA1177
COOPERS[=>]AG1710
COOPERS[=>]AG1492
LAUTRETTE[=>]ELP9101
LAUTRETTE[=>]ELP3972
JAPANPARTS[=>]JFA100S
JAPANPARTS[=>]JFA100
JAPANPARTS[=>]FA100S
JAPANPARTS[=>]FA100
ALCO FILTER[=>]MD9778
FILTRON[=>]AP1344
FILTRAK[=>]C209
UNICO FILTER[=>]AE3750
FRAD[=>]20377120
ARMAFILT[=>]P3778257
GUD FILTERS[=>]AG1144
UFI[=>]3018100
ACDelco[=>]PC2528E
SCT Germany[=>]SB2062
ASAS[=>]HF8126
ASAS[=>]HF8122
ASHIKA[=>]2001100
MEAT & DORIA[=>]18071
NIPPARTS[=>]J1321061
BLUE PRINT[=>]ADN12260
BLUE PRINT[=>]ADN12244
FIL FILTER[=>]HP2060
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7521
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7333
MISFAT[=>]P417
RENAULT[=>]7701066680
RENAULT[=>]7701064241
RENAULT[=>]8200619855
VALEO[=>]587544
BOSCH[=>]F026402019
BOSCH[=>]N2019
PURFLUX[=>]FCS733
MAHLE FILTER[=>]KL40417
MAHLE FILTER[=>]KL40425
CHAMPION[=>]CFF100591
CHAMPION[=>]L591606
FRAM[=>]P10292
DELPHI[=>]HDF583
TECNOCAR[=>]RN269
SOFIMA[=>]S5393GC
CLEAN FILTERS[=>]DN1959
LAUTRETTE[=>]ELG5403
LUCAS CAV[=>]HDF583
ALCO FILTER[=>]SP1326
A.L. FILTER[=>]ALG21423
UFI[=>]5539300
SCT Germany[=>]ST6086
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5797
MISFAT[=>]M503
RENAULT[=>]8200619849
SUZUKI[=>]1541084A51
SUZUKI[=>]1541084A51000
BOSCH[=>]N2072
BOSCH[=>]F026402072
PURFLUX[=>]FCS749
MAHLE FILTER[=>]KL40416
CHAMPION[=>]L494
CHAMPION[=>]L494606
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1338028
FRAM[=>]PS10395
DELPHI[=>]HDF581
TECNOCAR[=>]RN308
SOFIMA[=>]S5392GC
AMC Filter[=>]SF9958
CLEAN FILTERS[=>]DN1984
LAUTRETTE[=>]ELG5388
LUCAS CAV[=>]HDF581
JAPANPARTS[=>]FC122S
ALCO FILTER[=>]SP1328
A.L. FILTER[=>]ALG20973
UFI[=>]5539200
ACDelco[=>]XD9309E
MEAT & DORIA[=>]4867
NIPPARTS[=>]N1338035
BLUE PRINT[=>]ADK82334
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5878
MISFAT[=>]M588
MERCEDES-BENZ[=>]2811800310
NISSAN[=>]1520800Q0G
NISSAN[=>]1520800Q0D
NISSAN[=>]15208AW300
NISSAN[=>]1520800QAF
OPEL[=>]4415442
OPEL[=>]4434962
RENAULT[=>]8200768927
RENAULT[=>]8671002274
RENAULT[=>]8200867980
RENAULT[=>]8200274858
SUZUKI[=>]1651067JG0
SUZUKI[=>]1651084A12000
SUZUKI[=>]1651084A12
SUZUKI[=>]1651084A11000
SUZUKI[=>]1651084A11
SUZUKI[=>]1651084A10000
SUZUKI[=>]1651084A10
SUZUKI[=>]1651067JG0000
GENERAL MOTORS[=>]93198441
GENERAL MOTORS[=>]93181255
VALEO[=>]586003
BOSCH[=>]P7022
BOSCH[=>]F026407022
PURFLUX[=>]LS933
PURFLUX[=>]LS926
MAHLE FILTER[=>]OC727
MAHLE FILTER[=>]OC471
PUROLATOR[=>]L90004
FRAM[=>]PH9739
HENGST FILTER[=>]H221W
TECNOCAR[=>]R928
TECNOCAR[=>]R283
SogefiPro[=>]FT1590
MAGNETI MARELLI[=>]71758768
FEBI BILSTEIN[=>]32398
SOFIMA[=>]S3820R
P.B.R.[=>]BC1364
CLEAN FILTERS[=>]DO1836
COOPERS[=>]Z1638
LAUTRETTE[=>]ELH4392
LAUTRETTE[=>]ELH4333
JAPANPARTS[=>]JFO122
JAPANPARTS[=>]FO122S
JAPANPARTS[=>]FO122
ALCO FILTER[=>]SP939
ALCO FILTER[=>]SP1321
FILTRON[=>]OP6434
FILTRON[=>]6434N
FILMAR[=>]SO8548
GUD FILTERS[=>]Z559
VIC[=>]C232
UFI[=>]2348100
UNIPART[=>]GFE584
ACDelco[=>]X4285E
SCT Germany[=>]SM1421
ASHIKA[=>]1001122
MEAT & DORIA[=>]15243
BLUE PRINT[=>]ADN12121
FIL FILTER[=>]ZP3107
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5901
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5688
MOTAQUIP[=>]VFL526
MISFAT[=>]Z455A
MISFAT[=>]Z692
CHRYSLER[=>]71775179
NISSAN[=>]27891AX010
NISSAN[=>]27891AX01A
RENAULT[=>]272775374R
RENAULT[=>]7701059997
RENAULT[=>]8201153808
RENAULT[=>]7701062227
VALEO[=>]708753
VALEO[=>]698753
BOSCH[=>]1987432120
BOSCH[=>]M2120
PURFLUX[=>]AH207
MAHLE FILTER[=>]LA665
MAHLE FILTER[=>]LA230
MAHLE FILTER[=>]LA1032
CHAMPION[=>]CCF0310
CHAMPION[=>]N181
PUROLATOR[=>]C18337
PUROLATOR[=>]I19208
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1341015
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1341035
QUINTON HAZELL[=>]QAP373
FRAM[=>]CF9691
DENSO[=>]DCF057P
HENGST FILTER[=>]E2905LI
DELPHI[=>]TSP0325178C
DELPHI[=>]TSP0325178
TECNOCAR[=>]E411
MAGNETI MARELLI[=>]BCF209
FEBI BILSTEIN[=>]23795
MAPCO[=>]65531
CORTECO[=>]80000074
CORTECO[=>]CP1159
SOFIMA[=>]S3104C
AMC Filter[=>]NC2008
P.B.R.[=>]AH7174
P.B.R.[=>]AH7142
CLEAN FILTERS[=>]NC2195
COOPERS[=>]ACE112
CROSLAND[=>]E411
LAUTRETTE[=>]ELR7157
JAPANPARTS[=>]JFAANS6
JAPANPARTS[=>]JFAAN6
JAPANPARTS[=>]FAANS6
JAPANPARTS[=>]FAAN6
MICRONAIR[=>]MP179
ALCO FILTER[=>]MS6283
FILTRON[=>]K1152
VEMO[=>]46301068
VEMO[=>]V46301073
VEMO[=>]V46301068
UNICO FILTER[=>]AC2243
FILMAR[=>]AC9083
GUD FILTERS[=>]AC73
ZAFFO[=>]480F
UFI[=>]5310400
UNIPART[=>]GFE3022
ACDelco[=>]PU1184E
SCT Germany[=>]SA1185
3F QUALITY[=>]1561
ASHIKA[=>]21NSNS6
MEAT & DORIA[=>]17327F
NIPPARTS[=>]J1341015
HOFFER[=>]8300327F
BLUE PRINT[=>]ADN12506
FIL FILTER[=>]HC7163
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8128
MOTAQUIP[=>]VCF222
MISFAT[=>]HB170
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register