0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie BMW Seria 3 Compact (E36) 318 ti hatchback 140  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 1006-2

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie BMW Seria 3 Compact (E36) 318 ti hatchback 140  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 1006-2
MANN

Pachet filtre revizie BMW Seria 3 Compact (E36) 318 ti hatchback 140 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 1006-2

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie BMW Seria 3 Compact (E36) 318 ti hatchback 140 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 1006-2
242,00 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: C2493-WK5161-HU7154X-CU10062-c

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Bmw 3 Compact (E36) 318 ti hatchback 1994/11-1995/08 103KW 140CP 1796cmc, Cod Motor M42 B18 (184S1)

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C2493
filtru combustibil WK5161
Filtru ulei HU7154X
Filtru polen Mann CU 1006-2

Motorizare benzina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM BMW[=>]13711247405
BMW[=>]13721247405
BMW[=>]13721247404
BMW[=>]13721247637
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDA872
VALEO[=>]585194
BOSCH[=>]145743376444N
BOSCH[=>]1457433764
BOSCH[=>]1457433697
BOSCH[=>]S3697
PURFLUX[=>]A368
MAHLE FILTER[=>]LX500
MAHLE FILTER[=>]LX501
CHAMPION[=>]U687
PUROLATOR[=>]A37622
FRAM[=>]CA5641
CHAMP[=>]AP166
CHAMP[=>]AF8191
HENGST FILTER[=>]E356L
DELPHI[=>]AF0323
TECNOCAR[=>]A468
MAGNETI MARELLI[=>]71758522
FEBI BILSTEIN[=>]27026
MAPCO[=>]60218
SOFIMA[=>]S3049A
P.B.R.[=>]AI5149
CLEAN FILTERS[=>]MA1092
COOPERS[=>]AG1234
CROSLAND[=>]8127
LAUTRETTE[=>]ELP3896
LAUTRETTE[=>]ELP3668
TEHO[=>]2541
WIX FILTERS[=>]42168
ALCO FILTER[=>]MD9300
FILTRON[=>]AP088
FILTRAK[=>]C9741
FILTRAK[=>]C974
UNICO FILTER[=>]AE2342
ARMAFILT[=>]P23823741
GUD FILTERS[=>]AG930
GUD FILTERS[=>]AD930
UFI[=>]3004900
ACDelco[=>]PC2225E
SCT Germany[=>]SB079
FIL FILTER[=>]HP2085
LUBERFINER[=>]AF8191
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7177
MOTAQUIP[=>]VFA857
MISFAT[=>]P049
BMW[=>]13321702633
BMW[=>]13321702632
BMW[=>]13321740986
BMW[=>]13321740985
BMW[=>]13321702635
GENERAL MOTORS[=>]25313804
VALEO[=>]587015
VALEO[=>]587014
BOSCH[=>]F5905
BOSCH[=>]0450905905
PURFLUX[=>]EP165
MAHLE FILTER[=>]KL66
CHAMPION[=>]CFF100238
CHAMPION[=>]L238
CHAMPION[=>]L425
PUROLATOR[=>]F79200
PUROLATOR[=>]F57678
FRAM[=>]G5774
CHAMP[=>]G6580
CHAMP[=>]FN35
HENGST FILTER[=>]H108WK
DELPHI[=>]FF0101
TECNOCAR[=>]B97
TECNOCAR[=>]B58
MAGNETI MARELLI[=>]FII33
MAGNETI MARELLI[=>]71760703
MAGNETI MARELLI[=>]FI33
FEBI BILSTEIN[=>]12650
MAPCO[=>]62651
SOFIMA[=>]S1569B
P.B.R.[=>]AG6035
CLEAN FILTERS[=>]MBNA989
COOPERS[=>]FIG7037
CROSLAND[=>]6807
LAUTRETTE[=>]ELE6000
TEHO[=>]61077
WIX FILTERS[=>]33228
ALCO FILTER[=>]SP2099
FILTRON[=>]PP8321
UNICO FILTER[=>]FI53001
FRAD[=>]173310130A
GUD FILTERS[=>]E63
UFI[=>]3156900
UNIPART[=>]GFE7111
KAYSER-FILTER[=>]AK10BL
ACDelco[=>]GF802
ACDelco[=>]FS9131E
SCT Germany[=>]ST379
MEAT & DORIA[=>]4135
HOFFER[=>]7790135
FIL FILTER[=>]ZP8011FL
LUBERFINER[=>]G6580
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5415
MOTAQUIP[=>]VFF342
MOTAQUIP[=>]VFF273
MOTAQUIP[=>]VFF270
MISFAT[=>]E569
PZL SEDZISZOW[=>]FPW33
BMW[=>]11421709514
BMW[=>]11421727300
BMW[=>]11421709865
FORD[=>]5022737
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDL116
BOSCH[=>]P9760
BOSCH[=>]1457429761
BOSCH[=>]1457429760
BOSCH[=>]1457429304
PURFLUX[=>]L857
MAHLE FILTER[=>]OX91
MAHLE FILTER[=>]OX91D
CHAMPION[=>]COF100120C
CHAMPION[=>]XE502
CHAMPION[=>]X120
PUROLATOR[=>]L17810
PUROLATOR[=>]L17801
FRAM[=>]CH5151
CHAMP[=>]P833
CHAMP[=>]LC114
HENGST FILTER[=>]E88HD24
HENGST FILTER[=>]E8828
HENGST FILTER[=>]D24E8828
DELPHI[=>]FX0108
TECNOCAR[=>]OP210
MAGNETI MARELLI[=>]71758813
FEBI BILSTEIN[=>]26803
MAPCO[=>]64606
SOFIMA[=>]S5541PO
P.B.R.[=>]AC3318
CLEAN FILTERS[=>]ML488
COOPERS[=>]G853
CROSLAND[=>]1029
LAUTRETTE[=>]ELH4163
TEHO[=>]5205
TEHO[=>]D205
TJ FILTERS[=>]FP9767
WIX FILTERS[=>]85432
JAPANPARTS[=>]FOECO080
ALCO FILTER[=>]MD265
ALCO FILTER[=>]MD256
FILTRON[=>]OM523
UNICO FILTER[=>]EL888X
ARMAFILT[=>]OB82870
DONIT FILTER[=>]411036
GUD FILTERS[=>]G1014
UFI[=>]2554100
MOTORCRAFT[=>]EFL382
ACDelco[=>]AC6220E
ACDelco[=>]AC6019E
ACDelco[=>]AC207
SCT Germany[=>]SH410
SCT Germany[=>]SH410P
ASAS[=>]AS864
ASAS[=>]AS1521
ASHIKA[=>]10ECO080
BECK/ARNLEY[=>]0418088
MEAT & DORIA[=>]14047
HOFFER[=>]7584047
ELOFIC[=>]EXL606
FIL FILTER[=>]MLE1373
FIL FILTER[=>]ML1296A
GIF FILTER[=>]LI957
LUBERFINER[=>]P833
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5155
MOTAQUIP[=>]VFL307
MISFAT[=>]L541
PZL SEDZISZOW[=>]WO1022X
BMW[=>]11427619318
BMW[=>]11421743398
BMW[=>]11421716192
BMW[=>]11421716121
BMW[=>]11421432097
VALEO[=>]586533
BOSCH[=>]1457429108
BOSCH[=>]P9108
PURFLUX[=>]L308
MAHLE FILTER[=>]OX1271D
MAHLE FILTER[=>]OX127D
MAHLE FILTER[=>]OX1271DECO
MAHLE FILTER[=>]OX127
MAHLE FILTER[=>]OX1271
CHAMPION[=>]XE517
PUROLATOR[=>]L27738
FRAM[=>]CH8087
FRAM[=>]CH8087ECO
CHAMP[=>]P8445
CHAMP[=>]LC140
HENGST FILTER[=>]E104HD43
HENGST FILTER[=>]E10426
HENGST FILTER[=>]E10181
HENGST FILTER[=>]D43E10426
DELPHI[=>]FX0192
TECNOCAR[=>]OP207
MAGNETI MARELLI[=>]71758810
FEBI BILSTEIN[=>]26684
MAPCO[=>]64862
SOFIMA[=>]S5008PE
P.B.R.[=>]AC8004
CLEAN FILTERS[=>]ML494
COOPERS[=>]G1307
CROSLAND[=>]1039
LAUTRETTE[=>]ELH4229
TEHO[=>]5501
WIX FILTERS[=>]51240
WIX FILTERS[=>]51213
JAPANPARTS[=>]JFOECO004
JAPANPARTS[=>]FOECO004
ALCO FILTER[=>]MD343
FILTRON[=>]OE6494
A.L. FILTER[=>]ALO8106
UNICO FILTER[=>]EL61004X
FILMAR[=>]EF1011
ARMAFILT[=>]OB641020
GUD FILTERS[=>]M2
UFI[=>]2500800
ACDelco[=>]AC6197E
SCT Germany[=>]SH424P
SCT Germany[=>]SH424
ASAS[=>]AS1534
ASAS[=>]AS1533
ASHIKA[=>]10ECO004
MEAT & DORIA[=>]14015
HOFFER[=>]7584015
FIL FILTER[=>]MLE1375
LUBERFINER[=>]P8445
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5437ECO
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5437
MOTAQUIP[=>]VFL401
MISFAT[=>]L008
SAKURA Automotive[=>]EO3006
PZL SEDZISZOW[=>]WO1525X
BMW[=>]64318363274
BMW[=>]64118363274
BMW[=>]64312339892
BMW[=>]64319071933
VALEO[=>]698469
MAHLE FILTER[=>]LA615S
QUINTON HAZELL[=>]QAP298
DENSO[=>]DCF401P
HENGST FILTER[=>]E1946LI
HENGST FILTER[=>]E1946LI2
FEBI BILSTEIN[=>]21601
MAPCO[=>]65617
CORTECO[=>]CP1149
CORTECO[=>]80000022
SOFIMA[=>]S3073C
LAUTRETTE[=>]JLR7065
ALCO FILTER[=>]MS6351
FILTRON[=>]K10722X
VEMO[=>]20301003
VEMO[=>]V203010031
VEMO[=>]V20301003
UFI[=>]5307300
3F QUALITY[=>]15141
MEAT & DORIA[=>]17303FX2
HOFFER[=>]8300303FX2
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register