0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie BMW Seria 3 Cabriolet (E36) 328 i Cabriolet 193  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 1720-2

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie BMW Seria 3 Cabriolet (E36) 328 i Cabriolet 193  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 1720-2
MANN

Pachet filtre revizie BMW Seria 3 Cabriolet (E36) 328 i Cabriolet 193 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 1720-2

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie BMW Seria 3 Cabriolet (E36) 328 i Cabriolet 193 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen CU 1720-2
242,00 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: C25114-WK5161-HU9254X-CU17202-c

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Bmw 3 Cabriolet (E36) 328 i Cabriolet 1995/03-1999/04 142KW 193CP 2793cmc, Cod Motor M52 B28 (286S1)

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C25114
filtru combustibil WK5161
Filtru ulei HU9254X
Filtru polen Mann CU 1720-2

Motorizare benzina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM BMW[=>]13721730449
BMW[=>]13721730946
BMW[=>]13721738462
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDA543
VALEO[=>]585074
BOSCH[=>]145743376044N
BOSCH[=>]1457433760
BOSCH[=>]1457433004
BOSCH[=>]S3004
BOSCH[=>]0986626805
PURFLUX[=>]A214
MAHLE FILTER[=>]LX343
CHAMPION[=>]U607
PUROLATOR[=>]A45105
PUROLATOR[=>]A27001
QUINTON HAZELL[=>]QAF592
FRAM[=>]CA5350
CHAMP[=>]AP161
CHAMP[=>]AF7885
HENGST FILTER[=>]E173L
TECNOCAR[=>]A411
FEBI BILSTEIN[=>]27030
MAPCO[=>]60493
SOFIMA[=>]S3991A
P.B.R.[=>]AI5078
CLEAN FILTERS[=>]MA1018
BALDWIN[=>]PA4048
COOPERS[=>]AG1126
CROSLAND[=>]8018
LAUTRETTE[=>]ELP3494
TEHO[=>]2499
WIX FILTERS[=>]46320
ALCO FILTER[=>]MD9204
FILTRON[=>]AP028
FILTRAK[=>]C823
A.L. FILTER[=>]ALA8431
UNICO FILTER[=>]AE2458
ARMAFILT[=>]P24317857
GUD FILTERS[=>]AG835
UFI[=>]3099100
UNIPART[=>]GFE2348
ACDelco[=>]PC2232E
SCT Germany[=>]SB035
ASAS[=>]HF8082
MEAT & DORIA[=>]16529
FIL FILTER[=>]HP2070
GIF FILTER[=>]GA191
LUBERFINER[=>]AF7885
MOTAQUIP[=>]VFA752
MOTAQUIP[=>]VFA519
MISFAT[=>]P991
BMW[=>]13321702633
BMW[=>]13321702632
BMW[=>]13321740986
BMW[=>]13321740985
BMW[=>]13321702635
GENERAL MOTORS[=>]25313804
VALEO[=>]587015
VALEO[=>]587014
BOSCH[=>]F5905
BOSCH[=>]0450905905
PURFLUX[=>]EP165
MAHLE FILTER[=>]KL66
CHAMPION[=>]CFF100238
CHAMPION[=>]L238
CHAMPION[=>]L425
PUROLATOR[=>]F79200
PUROLATOR[=>]F57678
FRAM[=>]G5774
CHAMP[=>]G6580
CHAMP[=>]FN35
HENGST FILTER[=>]H108WK
DELPHI[=>]FF0101
TECNOCAR[=>]B97
TECNOCAR[=>]B58
MAGNETI MARELLI[=>]FII33
MAGNETI MARELLI[=>]71760703
MAGNETI MARELLI[=>]FI33
FEBI BILSTEIN[=>]12650
MAPCO[=>]62651
SOFIMA[=>]S1569B
P.B.R.[=>]AG6035
CLEAN FILTERS[=>]MBNA989
COOPERS[=>]FIG7037
CROSLAND[=>]6807
LAUTRETTE[=>]ELE6000
TEHO[=>]61077
WIX FILTERS[=>]33228
ALCO FILTER[=>]SP2099
FILTRON[=>]PP8321
UNICO FILTER[=>]FI53001
FRAD[=>]173310130A
GUD FILTERS[=>]E63
UFI[=>]3156900
UNIPART[=>]GFE7111
KAYSER-FILTER[=>]AK10BL
ACDelco[=>]GF802
ACDelco[=>]FS9131E
SCT Germany[=>]ST379
MEAT & DORIA[=>]4135
HOFFER[=>]7790135
FIL FILTER[=>]ZP8011FL
LUBERFINER[=>]G6580
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FT5415
MOTAQUIP[=>]VFF342
MOTAQUIP[=>]VFF273
MOTAQUIP[=>]VFF270
MISFAT[=>]E569
PZL SEDZISZOW[=>]FPW33
BMW[=>]11421711560
BMW[=>]11421130389
BMW[=>]11421730389
BMW[=>]11421711568
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDL118
VALEO[=>]585635
BOSCH[=>]P9638
BOSCH[=>]1457429638
BOSCH[=>]1457429618
BOSCH[=>]145742961844N
PURFLUX[=>]L212
MAHLE FILTER[=>]OX68
MAHLE FILTER[=>]OX68D
CHAMPION[=>]X121
CHAMPION[=>]XE548
PUROLATOR[=>]L28812
FRAM[=>]CH5320
CHAMP[=>]P834
CHAMP[=>]LC115
HENGST FILTER[=>]E110HD24
HENGST FILTER[=>]E11028
HENGST FILTER[=>]D24E11028
DELPHI[=>]FX0109
TECNOCAR[=>]OP211
FEBI BILSTEIN[=>]26687
MAPCO[=>]64864
SOFIMA[=>]S5548PO
P.B.R.[=>]AC3351
CLEAN FILTERS[=>]ML490
COOPERS[=>]G1125
CROSLAND[=>]1030
LAUTRETTE[=>]ELH4165
TEHO[=>]5215
TEHO[=>]D215
WIX FILTERS[=>]86037
ALCO FILTER[=>]MD271
FILTRON[=>]OM522
UNICO FILTER[=>]EL81103X
FILMAR[=>]EF1024
ARMAFILT[=>]OB821080
DONIT FILTER[=>]411034
GUD FILTERS[=>]G1024
UFI[=>]2554800
MOTORCRAFT[=>]EFL486
ACDelco[=>]AC6223E
ACDelco[=>]AC208
SCT Germany[=>]SH409
SCT Germany[=>]SH409P
ASAS[=>]AS1526
BECK/ARNLEY[=>]0418103
MEAT & DORIA[=>]14042
HOFFER[=>]7584042
ELOFIC[=>]EXL608
FIL FILTER[=>]MLE1373A
FIL FILTER[=>]ML1296B
GIF FILTER[=>]LI311
LUBERFINER[=>]P834
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5156
MOTAQUIP[=>]VFL291
MISFAT[=>]L548
PZL SEDZISZOW[=>]WO1024X
BMW[=>]11427512301
BMW[=>]11427512300
BMW[=>]11427509430
BMW[=>]7509430
BMW[=>]11421740534
BMW[=>]11421427908
LUCAS ELECTRICAL[=>]EDL968
VALEO[=>]586527
BOSCH[=>]F026408731
BOSCH[=>]1457437003
BOSCH[=>]145742914844N
BOSCH[=>]1457429148
BOSCH[=>]P7003
BOSCH[=>]1457429102
PURFLUX[=>]L292
MAHLE FILTER[=>]OX1541D
MAHLE FILTER[=>]OX154D
MAHLE FILTER[=>]OX154DECO
MAHLE FILTER[=>]OX1541DECO
MAHLE FILTER[=>]OX154
CHAMPION[=>]XE504
CHAMPION[=>]XE504606
CHAMPION[=>]COF100504E
PUROLATOR[=>]L25247
PUROLATOR[=>]L27679
FRAM[=>]CH8081ECO
FRAM[=>]CH8081
CHAMP[=>]LC130
CHAMP[=>]P8170
HENGST FILTER[=>]E106HD34
HENGST FILTER[=>]E10643
HENGST FILTER[=>]D34E10643
DELPHI[=>]FX0188
TECNOCAR[=>]OP205
MAGNETI MARELLI[=>]71758808
FEBI BILSTEIN[=>]26686
MAPCO[=>]64860
SOFIMA[=>]S5004PE
P.B.R.[=>]AC8001
P.B.R.[=>]AC3363
CLEAN FILTERS[=>]ML1719
COOPERS[=>]G1306
CROSLAND[=>]1041
LAUTRETTE[=>]ELH4230
TEHO[=>]5506
JAPANPARTS[=>]JFOECO012
JAPANPARTS[=>]FOECO012
ALCO FILTER[=>]MD081
FILTRON[=>]OE649
UNICO FILTER[=>]EL81084X
UNICO FILTER[=>]EL81053X
FILMAR[=>]EF1006
ARMAFILT[=>]OB821040
GUD FILTERS[=>]M3
GUD FILTERS[=>]G1044
UFI[=>]2500400
ACDelco[=>]AC6222E
SCT Germany[=>]SH426P
SCT Germany[=>]SH426
ASAS[=>]AS1555
ASHIKA[=>]10ECO012
BECK/ARNLEY[=>]0418149
MEAT & DORIA[=>]14014
K&N Filters[=>]HP7007
HOFFER[=>]7584014
ELOFIC[=>]EXL626
FIL FILTER[=>]MLE1376
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5438ECO
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5438
MOTAQUIP[=>]VFL422
MOTAQUIP[=>]VFL385
MISFAT[=>]L004
SAKURA Automotive[=>]EO3009
PZL SEDZISZOW[=>]WO1548X
BMW[=>]64111393241
BMW[=>]64119404386
BOSCH[=>]M2104
BOSCH[=>]1987431104
BOSCH[=>]1987432104
DENSO[=>]DCF277P
HENGST FILTER[=>]E2900LI
FEBI BILSTEIN[=>]19474
CORTECO[=>]CP1158
CORTECO[=>]80000073
LAUTRETTE[=>]JLR7141
ALCO FILTER[=>]MS6385
FILTRON[=>]K12722X
VEMO[=>]20301002
VEMO[=>]V203010021
VEMO[=>]V20301002
MEAT & DORIA[=>]17230FX2
HOFFER[=>]8300230FX2
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register