0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Pachet filtre revizie Alfa Romeo Mito (955) 1.3 MultiJet hatchback 95  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Mai multe vizualizări

  • Pachet filtre revizie Alfa Romeo Mito (955) 1.3 MultiJet hatchback 95  cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen
MANN

Pachet filtre revizie Alfa Romeo Mito (955) 1.3 MultiJet hatchback 95 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Pachet filtre revizie Alfa Romeo Mito (955) 1.3 MultiJet hatchback 95 cai, filtre Mann, set filtru aer, ulei, combustibil, polen

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Preţ: 0,00 RON

Preţ: 0,00 RON

Cod Produs: C360061-WK85321-HU71211X-CU2243-a

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Set consumabile marca Mann pentru Alfa Romeo Mito (955) 1.3 MultiJet hatchback 2009/10-/ 70KW 95CP 1248cmc, Cod Motor 199 B1.000

Pachetul de filtre contine :
Filtru aer C360061
filtru combustibil WK85321
Filtru ulei HU71211X
Filtru polen Mann CU 2243

Motorizare Diesel/ Motorina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM FIAT[=>]55183265
FIAT[=>]71765453
FIAT[=>]51775324
FIAT[=>]71773165
FIAT[=>]55193849
FORD[=>]1706918
FORD[=>]1542778
OPEL[=>]834732
VAUXHALL[=>]95513354
VALEO[=>]585075
BOSCH[=>]S0002
BOSCH[=>]F026400002
PURFLUX[=>]A1227
PURFLUX[=>]A1162
MAHLE FILTER[=>]LX1502
MAHLE FILTER[=>]LX1920
CHAMPION[=>]U745
CHAMPION[=>]U746
PUROLATOR[=>]A29117
FRAM[=>]CA10116
FRAM[=>]CA9628
HENGST FILTER[=>]E704L
HENGST FILTER[=>]E704L01
TECNOCAR[=>]A2186
TECNOCAR[=>]A2107
MAGNETI MARELLI[=>]71760186
FEBI BILSTEIN[=>]34404
MAPCO[=>]60432
SOFIMA[=>]S3191A
SOFIMA[=>]S3265A
P.B.R.[=>]AI5347
CLEAN FILTERS[=>]MA1303
CLEAN FILTERS[=>]MA1365
COOPERS[=>]AG1717
COOPERS[=>]AG1583
CROSLAND[=>]8336
CROSLAND[=>]8477
LAUTRETTE[=>]ELP9141
LAUTRETTE[=>]ELP9067
ALCO FILTER[=>]MD8094
FILTRON[=>]AP0926
FILTRON[=>]AP0927
FILTRAK[=>]C2351
A.L. FILTER[=>]ALA18015
UNICO FILTER[=>]AE37471
FRAD[=>]10194120
GUD FILTERS[=>]AG1541
UFI[=>]3026500
UFI[=>]3019100
ACDelco[=>]PC3134E
ACDelco[=>]PC2992E
SCT Germany[=>]SB2260
ASAS[=>]HF8232F
ASAS[=>]HF8231
BLUE PRINT[=>]ADL142204
FIL FILTER[=>]HP2150A
GIF FILTER[=>]GA370B
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7506
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7417
MOTAQUIP[=>]VFA1057
MOTAQUIP[=>]LVFA1501
MISFAT[=>]P191A
MISFAT[=>]P191
CITROEN[=>]1444XK
CITROEN[=>]1606498480
CITROEN[=>]1609851280
FIAT[=>]51897086
FIAT[=>]51901760
FIAT[=>]51837082
FIAT[=>]51873070
FIAT[=>]51817708
FIAT[=>]51920958
FIAT[=>]51925027
FORD[=>]1745700
OPEL[=>]834736
PEUGEOT[=>]1609851280
PEUGEOT[=>]1444XK
PEUGEOT[=>]1606498480
VAUXHALL[=>]95513380
BOSCH[=>]S0346
BOSCH[=>]F026400346
PURFLUX[=>]A1455
MAHLE FILTER[=>]LX3465
FRAM[=>]CA11188
TECNOCAR[=>]A2394
MAGNETI MARELLI[=>]71760240
MAGNETI MARELLI[=>]71760239
FEBI BILSTEIN[=>]39839
SOFIMA[=>]S3478A
SOFIMA[=>]S3477A
CLEAN FILTERS[=>]MA3071
CLEAN FILTERS[=>]MA3068
LAUTRETTE[=>]ELP9210
LAUTRETTE[=>]ELP9345
ALCO FILTER[=>]MD8594
ALCO FILTER[=>]MD8524
FILTRON[=>]AP0782
FILTRON[=>]AP0781
A.L. FILTER[=>]ALA8242
UFI[=>]3047800
UFI[=>]3047700
ACDelco[=>]PC3350E
ACDelco[=>]PC3338E
BLUE PRINT[=>]ADZ92230
BLUE PRINT[=>]ADL142208
BLUE PRINT[=>]ADA102248
FIL FILTER[=>]HP2297
FIL FILTER[=>]HP2285
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PA7701
MOTAQUIP[=>]LVFA1460
CITROEN[=>]1606384980
CITROEN[=>]1901A3
FIAT[=>]77363657
FORD[=>]1729042
FORD[=>]BS519155A
OPEL[=>]818020
PEUGEOT[=>]1606384980
VAUXHALL[=>]95514995
VAUXHALL[=>]95513399
VALEO[=>]587536
BOSCH[=>]F026402076
BOSCH[=>]N2076
PURFLUX[=>]FCS722
MAHLE FILTER[=>]KL567
CHAMPION[=>]L502606
CHAMPION[=>]L502
CHAMPION[=>]CFF100502
PUROLATOR[=>]F90005
FRAM[=>]PS10042
HENGST FILTER[=>]H340WK
DELPHI[=>]HDF671
TECNOCAR[=>]RN260
MAGNETI MARELLI[=>]71760155
FEBI BILSTEIN[=>]30757
MAPCO[=>]63029
SOFIMA[=>]S1ONENR
CLEAN FILTERS[=>]DNW1999
LAUTRETTE[=>]ELG5327
FILTRON[=>]PP9663
A.L. FILTER[=>]ALG2298
FILMAR[=>]SF8712
GUD FILTERS[=>]MP36
UFI[=>]24ONE01
UNIPART[=>]GFE5524
ACDelco[=>]XD9320E
SCT Germany[=>]ST6120
ASAS[=>]SP7015
MEAT & DORIA[=>]4829
BLUE PRINT[=>]ADL142301
FIL FILTER[=>]ZP8083FM
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FP5759HWS
MOTAQUIP[=>]VFF551
PZL SEDZISZOW[=>]PDS749
CITROEN[=>]1109CJ
FIAT[=>]71751128
FIAT[=>]71777722
FIAT[=>]55206816
FIAT[=>]71751114
FIAT[=>]71751127
FIAT[=>]55207208
FIAT[=>]55214974
FORD[=>]1724214
PEUGEOT[=>]1109CJ
SUZUKI[=>]1651068L10000
SUZUKI[=>]1651068L10
SUZUKI[=>]16510M68L10000
SUZUKI[=>]16510M68L10
SUZUKI[=>]1651079J60000
SUZUKI[=>]1651079J60
VALEO[=>]586562
BOSCH[=>]P7096
BOSCH[=>]F026407096
PURFLUX[=>]L400
MAHLE FILTER[=>]OX553D
MAHLE FILTER[=>]OX553DECO
MAHLE FILTER[=>]OX553
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318007
HERTH+BUSS JAKOPARTS[=>]J1318013
FRAM[=>]CH10623ECO
HENGST FILTER[=>]E157HD227
TECNOCAR[=>]OP400
MAGNETI MARELLI[=>]71760218
FEBI BILSTEIN[=>]33470
FEBI BILSTEIN[=>]39837
MAPCO[=>]64308
SOFIMA[=>]S5061PE
AMC Filter[=>]SO925
CLEAN FILTERS[=>]ML4500
CROSLAND[=>]2341
LAUTRETTE[=>]ELH4390
JAPANPARTS[=>]FOECO095
ALCO FILTER[=>]MD637
FILTRON[=>]OE6822
A.L. FILTER[=>]ALO8187
FRAD[=>]10194210
GUD FILTERS[=>]M117
UFI[=>]2506100
ACDelco[=>]AC6316E
SCT Germany[=>]SH4060P
ASHIKA[=>]10ECO095
MEAT & DORIA[=>]14116
NIPPARTS[=>]N1318020
BLUE PRINT[=>]ADL142101
BLUE PRINT[=>]ADK82107
FIL FILTER[=>]MLE1538
GIF FILTER[=>]LI104
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]FA5919ECO
MOTAQUIP[=>]LVFL744
MISFAT[=>]L061
SAKURA Automotive[=>]EO65140
PZL SEDZISZOW[=>]WO1559X
CITROEN[=>]647960
CITROEN[=>]647984
FIAT[=>]55702456
FIAT[=>]71773192
FIAT[=>]71754151
OPEL[=>]6808622
PEUGEOT[=>]647984
PEUGEOT[=>]647961
GENERAL MOTORS[=>]55702456
VALEO[=>]715552
VALEO[=>]708552
BOSCH[=>]M2188
BOSCH[=>]1987432188
PURFLUX[=>]AH244
MAHLE FILTER[=>]LA306
CHAMPION[=>]CCF0119
QUINTON HAZELL[=>]WP9250
QUINTON HAZELL[=>]QAP420
FRAM[=>]CF10282
DENSO[=>]DCF202P
HENGST FILTER[=>]E2939LI
DELPHI[=>]TSP0325205
TECNOCAR[=>]E465
TECNOCAR[=>]E443
MAGNETI MARELLI[=>]BCF201
FEBI BILSTEIN[=>]27868
MAPCO[=>]65715
CORTECO[=>]CP1221
CORTECO[=>]80000541
SOFIMA[=>]S3124C
P.B.R.[=>]AH7203
CLEAN FILTERS[=>]NC2189
CROSLAND[=>]E443
LAUTRETTE[=>]ELR7187
MICRONAIR[=>]MP193
ALCO FILTER[=>]MS6339
FILTRON[=>]K1172
VEMO[=>]V40301004
A.L. FILTER[=>]ALC5380
UNICO FILTER[=>]AC2120
FRAD[=>]27445320
GUD FILTERS[=>]AC70
ZAFFO[=>]526F
UFI[=>]5312400
UNIPART[=>]GFE3246
ACDelco[=>]PU1194E
SCT Germany[=>]SA1204
3F QUALITY[=>]1634
ASAS[=>]HF6083
MEAT & DORIA[=>]17415K
MEAT & DORIA[=>]17415
BLUE PRINT[=>]ADZ92507
FIL FILTER[=>]HC7141
COOPERSFIAAM FILTERS[=>]PC8170
MOTAQUIP[=>]VCF364
MISFAT[=>]HB179
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register