0377100941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Lamela stergator luneta Citroen Berlingo Daewoo Matiz Ford Focus 1 Hyundai Atos Opel Agila Corsa B Skoda Octavia 1 Combi Vw Golf 3 4 Bosch H341 340mm

Mai multe vizualizări

  • Lamela stergator luneta Citroen Berlingo Daewoo Matiz Ford Focus 1 Hyundai Atos Opel Agila Corsa B Skoda Octavia 1 Combi Vw Golf 3 4 Bosch H341 340mm
BOSCH

Lamela stergator luneta Bosch 340mm pentru Citroen Berlingo Daewoo Matiz Ford Focus 1 Hyundai Atos Opel Agila Corsa B Skoda Octavia 1 Combi Vw Golf 3 4

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Lamela stergator luneta Bosch 340mm pentru Citroen Berlingo Daewoo Matiz Ford Focus 1 Hyundai Atos Opel Agila Corsa B Skoda Octavia 1 Combi Vw Golf 3 4 , lamele stergatoare, magazin online piese auto noi si accesorii auto dedicate!
24,20 RON

Disponibilitate: În stoc

Mai este doar 1 produs in stoc comanda acum!

Cod Produs: 3397004755

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Lamela stergator luneta Citroen Berlingo Daewoo Matiz Ford Focus 1 Hyundai Atos Opel Agila Corsa B Skoda Octavia 1 Combi Vw Golf 3 4 Bosch H341 340mm

Producator BOSCH H341

Dimensiune 14" 340mm

Cod Referinta 1J6955427 09195157 6426HF 6426CN 574107

Aplicatii

Citroen Berlingo M49 M59 07.1996->

Daewoo Matiz 04.1998->

Ford Escort VII Turnier 01.1995-09.2001

Ford Focus 1 08.1998-05.2005

Ford Mondeo 2 Turnier 08.1996-09.2000

Ford Transit 08.1994-08.2000

Ford Transit Connect 05.2002->

Hyundai Atos 09.1997-12.2003

Hyundai Getz 09.2002->

Hyundai Matrix 08.2001->

Mercedes Seria A W168 10.1997-08.2004

Mitsubishi Spacestar DG 06.1998->

Nissan Terrano II DG 06.1998->

Opel Agila A 06.2000-02.2008

Opel Astra F Caravan 09.1991-08.1998

Opel Corsa B 03.1993-09.2000

Opel Omega B 09.1993-

Opel Vectra B 09.1995-09.2003

Opel Vectra B Caravan 09.1995-09.2003

Opel Vivaro 03.2001->

Peugeot Partner M4 M5 07.1996->

Renault Kangoo FC KC 10.1997->

Seat Ibiza 6K 6L 03.1993->

Skoda Octavia 1 Combi 1U5 10.1996->

Smart Fortwo Coupe 02.2004-03.2007

Smart Coupe 07.2008-01.2004

Toyota Avensis Wagon T22 10.1997-01.2003

Vw Golf 3 Variant 1H5 07.1993-02.1999

Vw Golf 4 1J1 10.1997-12.2005

  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register