0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

fulie alternator ina 535005010 mercedes benz sprinter 5 t platou sasiu 906 sprinter 5 t caroserie 90

Mai multe vizualizări

  • fulie alternator ina 535005010 mercedes benz sprinter 5 t platou sasiu 906 sprinter 5 t caroserie 90
INA Germany

Fulie alternator INA 535005010 Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platou / Sasiu (906) Sprinter 5-T Caroserie (906) Sprinter 5-T Platou / Sasiu (905) Sprinter 4-T Caroserie (904) Sprinter 4-T Platou / Sasiu (

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Fulie alternator INA 535005010 Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platou / Sasiu (906) Sprinter 5-T Caroserie (906) Sprinter 5-T Platou / Sasiu (905) Sprinter 4-T Caroserie (904) Sprinter 4-T Platou / Sasiu (, magazin online piese auto noi la preturi accesibile!
172,00 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: INA-535005010

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Fulie alternator INA 535005010 Mercedes-Benz Sprinter 5-T Platou / Sasiu (906) Sprinter 5-T Caroserie (906) Sprinter 5-T Platou / Sasiu (905) Sprinter 4-T Caroserie (904) Sprinter 4-T Platou / Sasiu (904) Sprinter 3-T Platou / Sasiu (906) Sprinter 3-T Platou / Sasiu (903) Sprinter 4-T Bus (904) Sprinter 4,6-T Caroserie (906) Sprinter 4,6-T Platou / Sasiu (906) Vito / Mixto Caroserie (W639) Vito Bus (W639) Viano (W639) Vito Bus (638) Vito Caroserie (638) Sprinter 3-T Caroserie (906) V-Class (638/2) Sprinter Autobasculanta (905) Sprinter 3,5-T Bus (906) Sprinter 2-T Caroserie (901, 902) Sprinter 2-T Platou / Sasiu (901, 902) Sprinter 3,5-T Caroserie (906) Sprinter 2-T Bus (901, 902) C-Class T-Model (S203) Pt Cruiser (Pt) Grand Cherokee 2 (Wj, Wg) C-Class (W202) C-Class (W203) C-Class T-Model (S204) C-Class Combi (S202) E-Class (W210) E-Class Combi (S210) Sprinter 3-T Caroserie (903) Sprinter 3-T Bus (903) Sprinter 3-T Bus (906) C-Class Cupe (Cl203) Sprinter 3,5-T Platou / Sasiu (906)

ptr. numar producator : F-233197.XX
ptr. numar producator : F-559320.XX
Articol extins/Info extins 2 : Pt. montaj necesita scula speciala

MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 524 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 516 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 513 CDI (906.653, 906.655, 906.657) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 513 CDI (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 510 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (905) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 524 (906.653, 906.655, 906.657) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 516 CDI (906.653, 906.655, 906.657) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 413 CDI 4x4 caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 408 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 416 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 413 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 411 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 408 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 416 CDI 4x4 caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 416 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 416 CDI 4x4 platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 413 CDI 4x4 platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 413 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 411 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 411 CDI 4x4 caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 215 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 411 CDI 4x4 platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 510 CDI (906.653, 906.655, 906.657) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 316 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 313 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 311 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 308 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 316 CDI 4x4 platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 313 CDI 4x4 platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 311 CDI 4x4 platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 213 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t bus (904) 408 CDI bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 209 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 216 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 210 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t caroserie (906) 416 CDI (906.653, 906.655, 906.657) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t platou / sasiu (906) 416 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t bus (904) 416 CDI bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t bus (904) 413 CDI bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t bus (904) 411 CDI bus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 113 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 111 CDI bus
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 microbus
MERCEDES-BENZ VITO bus (638) 108 CDI 2.2 (638.194) bus
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 109 CDI 4x4 bus
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 116 CDI bus
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 109 CDI bus
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 113 CDI bus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 116 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 115 CDI bus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 109 CDi caroserie
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 120 CDI bus
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 115 CDI 4x4 bus
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 111 CDI (639.701) bus
MERCEDES-BENZ VITO caroserie (638) 112 CDI 2.2 (638.094) caroserie
MERCEDES-BENZ VITO caroserie (638) 110 CDI 2.2 (638.094) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 210 CDI (906.611, 906.613) caroserie
MERCEDES-BENZ VITO bus (638) 110 CDI 2.2 (638.194) bus
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 110 CDI bus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 115 CDI 4x4 caroserie
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 220 CDI (638.294) microbus
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 200 CDI (638.294) microbus
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic microbus
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic microbus
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 microbus
MERCEDES-BENZ VITO bus (638) 112 CDI 2.2 (638.194) bus
MERCEDES-BENZ VITO caroserie (638) 108 CDI 2.2 (638.094) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER autobasculanta (905) 616 CDI (905.612, 905.622, 905.623) autobasculanta
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 111 CDI 4x4 caroserie
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 120 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 111 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 115 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 110 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 211 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 216 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 213 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 216 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 211 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 213 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 208 CDI platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 316 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 324 (906.733, 906.735) bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 208 CDI bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735) bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 324 (906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735) bus
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 30 CDI AMG (203.218) combi
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 216 CDI (906.611, 906.613) caroserie
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 111 CDI 4x4 bus
CHRYSLER PT CRUISER (PT) 2.2 CRD combi
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 2.7 CRD Laredo autoturism de teren, inchis
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 2.7 CRD 4x4 autoturism de teren, inchis
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 CDI (202.134) limuzina
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 208 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 30 CDI AMG (203.018) limuzina
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 211 CDI bus
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CDI (204.203) combi
MERCEDES-BENZ C-CLASS combi (S202) C 200 T CDI (202.194) combi
MERCEDES-BENZ C-CLASS combi (S202) C 220 T CDI (202.193) combi
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 270 CDI (210.016) limuzina
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 216 CDI bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 213 CDI bus
MERCEDES-BENZ E-CLASS combi (S210) E 270 T CDI (210.216) combi
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 CDI (202.133) limuzina
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 316 CDI 4x4 caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 311 CDI 4x4 bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (906) 215 CDI (906.711, 906.713) bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (906) 211 CDI (906.711, 906.713) bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 224 (906.613) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 209 CDI (906.611, 906.613) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (906) 224 (906.713) bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (906) 210 CDI (906.711, 906.713) bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 313 CDI 4x4 bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 311 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 313 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 313 CDI 4x4 caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 311 CDI 4x4 caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 215 CDI (906.611, 906.613) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 213 CDI (906.611, 906.613) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 211 CDI (906.611, 906.613) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 315 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ C-CLASS cupe (CL203) C 30 CDI AMG (203.718) cupe
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 316 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 316 CDI 4x4 bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 324 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 308 CDI caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 316 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) caroserie
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) platou / sasiu
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 316 CDI bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 311 CDI bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 313 CDI bus
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) platou / sasiu

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM CHRYSLER : 5117591AA
JEEP : 5117591AA
MERCEDES-BENZ : 6111550715
MERCEDES-BENZ : 6111550315
MERCEDES-BENZ : 6111550515
BOSCH : F00M991099
BOSCH : F00M991190
BOSCH : F00M991303
BOSCH : F00M991125
CONTITECH : AP9010
DAYCO : ALP2354
FEBI BILSTEIN : 21683
GATES : OAP7057
HK : G1066
HUTCHINSON : DB0271
INA : F559320
INA : F55932001
INA : F2331975
INA : F2331974
INA : F2331972
INA : F2331973
INA : F23319705
INA : F23319704
INA : F233197
INA : F23319701
LUCAS ELECTRICAL : LOPA0034
QUINTON HAZELL : 1010101
RUVILLE : 55170
SKF : VKM03828
TRIPLE FIVE : 232624
TRIPLE FIVE : 335570
TRIPLE FIVE : Y2030
TRIPLE FIVE : PBT8654
VALEO : 588020
VALEO : 2549800
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register