0377 100 941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

fulie alternator ina 535000410 audi a4 avant 8d5 b5 a6 4b2 c5 a6 avant 4b5 c5 passat 3b2 passat vari

Mai multe vizualizări

  • fulie alternator ina 535000410 audi a4 avant 8d5 b5 a6 4b2 c5 a6 avant 4b5 c5 passat 3b2 passat vari
INA Germany

Fulie alternator INA 535000410 Audi A4 Avant (8D5, B5) A6 (4B2, C5) A6 Avant (4B5, C5) Passat (3B2) Passat Variant (3B5) A4 (8D2, B5)

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Fulie alternator INA 535000410 Audi A4 Avant (8D5, B5) A6 (4B2, C5) A6 Avant (4B5, C5) Passat (3B2) Passat Variant (3B5) A4 (8D2, B5), magazin online piese auto noi la preturi accesibile!
179,00 RON

Disponibilitate: In Stoc, livrare 2-3 zile

Cod Produs: INA-535000410

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Fulie alternator INA 535000410 Audi A4 Avant (8D5, B5) A6 (4B2, C5) A6 Avant (4B5, C5) Passat (3B2) Passat Variant (3B5) A4 (8D2, B5)

ptr. numar producator : F-225653.03/.04/.05
ptr. numar producator : F-225653.08/.09/.12
ptr. numar producator : F-225653.13
Articol extins/Info extins 2 : Pt. montaj necesita scula speciala

AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI combi
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro combi
AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI limuzina
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI combi
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion limuzina
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI combi
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI limuzina
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion combi
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI limuzina
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO combi
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro limuzina

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM AUDI : 028903119AN
AUDI : 028903119T
VW : 028903119AN
VW : 028903165
VW : 028903119T
BOSCH : 1127011847
BOSCH : F00M991390
BOSCH : 1126601566
BOSCH : 1126601534
CONTITECH : AP9032
DAYCO : ALP2328
FEBI BILSTEIN : 15252
GATES : OAP7041
HK : G008Z
HUTCHINSON : DB0245
INA : F2256539
INA : F2256535
INA : F2256538
INA : F2256534
INA : F2256533
INA : F22565312
INA : F22565313
IPD : 120008
LUCAS ELECTRICAL : LOPA0007
MS (Motor Service) : 3220100
QUINTON HAZELL : 1010045
RUVILLE : 55470
SKF : VKM03102
SNR : GA75402
SPIDAN : 0066470
SWAG : 30140007
TRIPLE FIVE : 0380345
TRIPLE FIVE : 230083
TRIPLE FIVE : Y2005
TRIPLE FIVE : TA20509
TRIPLE FIVE : RKT2061
TRIPLE FIVE : PBT8665
TRIPLE FIVE : 335220
TRIPLE FIVE : MBI28340
VALEO : 588051
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register