0377100941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Buson rezervor fara cheie Audi Skoda Seat Daewoo Vw Opel Mercedes Ford modele cu inchidere centralizata

Mai multe vizualizări

  • Buson rezervor fara cheie Audi Skoda Seat Daewoo Vw Opel Mercedes Ford modele cu inchidere centralizata
Polcar

Buson rezervor combustibil pentru Audi Alfa Romeo Fiat Chevrolet Citroen Seat Daewoo Honda Hyundai Jeep Kia Vw Opel Mercedes Ford Mazda Nissan ...fara cheie, modele cu inchidere centralizata

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Buson rezervor combustibil pentru Audi Alfa Romeo Fiat Chevrolet Citroen Seat Daewoo Honda Hyundai Jeep Kia Vw Opel Mercedes Ford Mazda Nissan ...fara cheie, modele cu inchidere centralizata , capac gura umplere rezervor, magazin online piese auto si accesorii dedicate!
40,00 RON

Disponibilitate: În stoc

Mai sunt doar 2 produse in stoc comanda acum!

Cod Produs: A6092BX

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Buson rezervor fara cheie Audi Seat Daewoo Vw Opel Mercedes Ford Honda Hyundai Alfa Romeo Kia Mazda Mithubishi Nissan ...

Producator : Polcar Polonia

Culoare : Negru 

Compatibilitati :

ALFA ROMEO 156 (932) 11.97-08.03
ALFA ROMEO 166 (936) 01.98-11.03
AUDI 100 (C4) + AVANT 12.90-5.94
AUDI 80 (B3) 10.86-8.91
AUDI 80 (B4) 9.91-94
AUDI 90/kupe (B3) 87-8.91
AUDI A2 (8Z) 01.00-12.05
AUDI A3 (8L) 01.96-12.99
AUDI A4 (B5) SDN 94-98/AVANT 94-98
AUDI A6 (C4) SDN 94-97/AVANT 94-98
AUDI A8 (D2) 06.94-12.02
AUDI kupe/CABRIO/80 (B4) 9.91-12.00
CHEVROLET CAPTIVA (KLAC) 05.06-07.11
CHEVROLET EPICA (KL1_/V250) 05.06-06.10
CHEVROLET LACETTI (KLAN/J200) 10.03-
CHRYSLER 300 M (LR) 07.98-12.03
CHRYSLER NEON (PL) 06.94-09.99
CHRYSLER STRATUS (JA) 12.95-04.01
CHRYSLER VOYAGER (GS / NS) 01.96-12.99
CITROËN C1 (PM / PN) 09.05-
DAEWOO LANOS (KLAT/J100) SDN / HB 01.97-
DAEWOO MATIZ (KLYA/M100) 01.98-12.08
DAEWOO NEXIA (KLETN) 01.95-06.98
DAEWOO NUBIRA II (KLAJ/J150) 06.99-12.03
DAIHATSU APPLAUSE (A101/A111) 01.88-12.97
FIAT BARCHETTA (183) 04.95-06.05
FIAT SEDICI (FY / GY) 03.06-
FIAT SIENA / PALIO combi (178) 01.97-12.01
FORD ESCORT (GAL / ALL / AVL) / ORION + combi / VAN 07.90-12.94
FORD FIESTA (JHS) 01.02-09.05
FORD FIESTA (JHS) 10.05-09.08
FORD FOCUS (DAW / DBW / DNW / DFW) 09.98-11.04
FORD FUSION (JUS) 08.02-09.05
FORD FUSION (JUS) 09.05-
FORD MONDEO (B4Y/B5Y/BWY) 10.00-03.07
FORD MONDEO (BAP / BFP / BNP) H-BACK/sedan/kombi 09.96-11.00
FORD MONDEO (GBP / BNP) H-BACK/sedan/kombi 03.93-08.96
HONDA ACCORD (CB / CC / CD) 01.90-12.95
HONDA ACCORD (CC / CD / CE / CF) SDN (EU) 10.95-10.98
HONDA ACCORD (CF / CG / CH / CL) SDN (EU) 11.98-12.02
HONDA ACCORD (CL / CM / CN) SDN / Combi (EU) 10.02-
HONDA ACCORD (CU2) 03.08-03.11
HONDA CITY (GD) 02.06-02.09
HONDA CIVIC (EP / EU / EV) 3/5-D HB (EU) 02.01-12.03
HONDA CIVIC (FD) SDN 10.05-
HONDA CIVIC (FN / FK) (HB) 10.05-
HONDA CIVIC (MA_/MB1) LB 5-D (EU) 01.95-12.96
HONDA CIVIC (MB_/MC2) LB 5-D/kombi (EU) 01.97-.04.01
HONDA CIVIC 3-D (EJ / EK) HB / SDN (JP) 01.99-07.01
HONDA CIVIC 3-D (EJ / EK) HB / SDN (JP) 10.95-12.98
HONDA CIVIC 4-D (ES) SDN (JP) 02.01-12.03
HONDA CIVIC HB (EP / EU / EV) 01.04-09.05
HONDA CIVIC Sedan (ES) 01.04-09.05
HONDA CRV (RD) 01.02-12.04
HONDA CRV (RD) 01.05-10.06
HONDA CRV (RD) 10.95-12.01
HONDA CRV (RE) 09.06-11.09
HONDA FRV (BE) 02.05-09.09
HONDA HRV (GH) 03.99-12.02
HONDA JAZZ (GD) 03.02-10.08
HONDA LEGEND (KA7) 01.91-01.96
HONDA PRELUDE (BB) 10.96-12.01
HONDA SHUTTLE (RN) 06.01-12.04
HYUNDAI ACCENT (LC) SDN / / HB 01.01-12.03
HYUNDAI ACCENT (LC) SDN / HB 08.02-08.06
HYUNDAI ACCENT (MC) 09.06-
HYUNDAI ACCENT (X-3) SDN / / HB 94-97
HYUNDAI ACCENT (X-3) SDN / / HB 98-00
HYUNDAI ATOS (MX) 09.97-12.02
HYUNDAI ATOS PRIME (MX) 04 -
HYUNDAI ATOS PRIME (MX) 08.99-12.03
HYUNDAI ELANTRA (HD) 10.06-08.10
HYUNDAI ELANTRA (XD) 01.04-09.06
HYUNDAI ELANTRA (XD) 06.00-12.03
HYUNDAI GETZ (TB) 09.05-
HYUNDAI GETZ (TB) 05.02-09.05
HYUNDAI LANTRA (J-1) 10.90-01.95 1.5 CAT
HYUNDAI MATRIX (FC) 01.01-08.06
HYUNDAI PONY (X-2) / EXCEL 90-91 1.3; 1.5 CAT
HYUNDAI S-Coupe (SLC) 90-96 1.5 CAT
HYUNDAI SANTA FE (CM) 04.06-06.09
HYUNDAI SANTA FE (SM) 02.01-03.06
HYUNDAI SONATA (Y-2) 88-93 2.0 16V CAT
HYUNDAI TERRACAN (HP) 01.04-09.06
HYUNDAI TERRACAN (HP) 12.01-12.03
HYUNDAI TRAJET (FO) 03.00-08
HYUNDAI TUCSON (JM) 06.04-10.09
HYUNDAI XG 12.98-03.03
JEEP CHEROKEE (XJ) 84-95
JEEP GRAND CHEROKEE (Z) 93-96 / / 96-98
JEEP WRANGLER (YJ / SJ) 84-95
KIA CARENS (FC) 11.00-07.02
KIA CARNIVAL (UP) 01.98-10.01
KIA CARNIVAL (UVP) 04.06-
KIA CARNIVAL 10.01-06.07
KIA CEE'D (ED) 10.06-08.09
KIA CERATO (FE) 04.04-
KIA CLARUS I (K9A) 07.96-08.99
KIA CLARUS II (GC) 08.99-09.01
KIA PICANTO (BA) 01.04-02.08
KIA PRIDE (DA) 01.90-12.00
KIA RIO (DC) 01.03-12.04
KIA RIO (DC) 08.00-12.02
KIA RIO (DE) 01.05-09.11
KIA SEPHIA (FA) 95-98
KIA SHUMA (FB) 98-00
KIA SHUMA II (FB) 01.01-05.04
KIA SORENTO (JC) 08.02-01.06
KIA SOUL (AM) 10.08-
LANCIA KAPPA (838) (SDN + KOMBI) 10.94-12.00
LAND ROVER DEFENDER 90/110 (LD) 01.90-
LAND ROVER DISCOVERY (LJ / LT) 94-98
LAND ROVER RANGE ROVER (LP) 11.94-05.02
MAZDA 121 (JASM / JBSM) 01.00-12.02
MAZDA 121 (JASM / JBSM) 03.96-12.99
MAZDA 2 (DE) 11.07-10.10
MAZDA 2 (DY) 04.03-10.07
MAZDA 3 (BK) 10.03-07.09
MAZDA 323 (BG) 01.90-05.94
MAZDA 323 (BH) 08.94-12.98
MAZDA 323 (BJ) 01.01-09.03
MAZDA 323 (BJ) 07.98-12.00
MAZDA 323 P (BA) 10.96-12.00
MAZDA 323F (BA) 08.94-08.98
MAZDA 323F (BJ) 01.01-09.03
MAZDA 323F (BJ) 09.98-12.00
MAZDA 5 (CR19) 04.05-
MAZDA 6 (GG / GY) 06.02-11.07
MAZDA 6 (GH) 11.07-
626 MAZDA (GD / GV) SDN / / HB / / coupe 88-91 / / Combi 88-96
MAZDA 626 (GE) SDN / / HB 92-96
MAZDA 626 (GF / GW) 01.01-05.02
MAZDA 626 (GF / GW) 05.97-12.00
MAZDA RX-8 (SE3P) 09.03-
MERCEDES ML-KLASSE (W163) 02.98-07.05
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 09.00-12.04
MITSUBISHI CARISMA (DA0) 95-99
MITSUBISHI COLT (CJO) 09.95-05.04
MITSUBISHI COLT (Z30) 05.04-10.08
MITSUBISHI GRANDIS 04.04-
MITSUBISHI LANCER (CS) 09.03-09.07
MITSUBISHI LANCER (CY0) 03.07-
MITSUBISHI LANCER EVO VII (CP9A) 08.01-09.03
MITSUBISHI LANCER EVO VIII 09.03-/EVO IX 09.05-
MITSUBISHI LANCER SDN (CJO) 95-03 95-97/kombi
MITSUBISHI LANCER SDN (CK) 09.97-12.00
MITSUBISHI OUTLANDER (CW0) 03.07-10.09
MITSUBISHI PAJERO (V20) 01.97-12.99
MITSUBISHI PAJERO (V60/V70) 01.03-08.06
MITSUBISHI PAJERO (V80/V90) 09.06-
MITSUBISHI PAJERO / MONTERO (V60/V70) 04.00-12.02
MITSUBISHI SPACE GEAR/L400 (PA / B / D) 05.95-06.98
MITSUBISHI SPACE GEAR/L400 (PA / B / D) 07.98-12.01
MITSUBISHI SPACE STAR (DG0) 01.02-12.05
MITSUBISHI SPACE STAR (DG0) 06.98-12.01
MITSUBISHI SPACE WAGON (N50) 10.98-12.04
MITSUBISHI SPACEWAGON / SPACERUNNER (N30/N40) 10.91-08.99
NISSAN 100 NX (B13) 03.90-10.94
NISSAN ALMERA (N15) 96-99
NISSAN ALMERA (N16) 01.03-05.07
NISSAN ALMERA (N16) 03.00-12.02
NISSAN ALMERA TINO (V10) 08.00-01.06
NISSAN BLUEBIRD (U11/U12) 84-86 SDN/kombi/85-88
NISSAN CHERRY (N12) 9.82-86
NISSAN MAXIMA (J30) 89-94
NISSAN MICRA (K10) 12.82-07.92
NISSAN MICRA (K11) 02.98-02.03
NISSAN MICRA (K11) 93-97
NISSAN MICRA (K12) 01.03-11.10
NISSAN NOTE (E11) 04.06-02.09
NISSAN PATROL (160/K160/WG160/VG160) 81-90
NISSAN PRIMERA (P10) 91-96
NISSAN PRIMERA (P11) 07.96-09.99
NISSAN PRIMERA (P11) 10.99-04.02
NISSAN PRIMERA (P12) 10.01-12.07
NISSAN QASHQAI (J10) 03.07-04.10
NISSAN SUNNY (B11) 82-86
NISSAN TERRANO II (R20) (ESP) 03.93-08.99
NISSAN TERRANO II (R20) (ESP) 09.99-06.02
NISSAN X-TRAIL (T30) 07.01-08.03
NISSAN X-TRAIL (T30) 09.03-08.07
NISSAN X-TRAIL (T31) 09.07-
OPEL AGILA (H00) 07.00-01.08
OPEL AGILA (HB) 01.08-
OPEL ASTRA G 01.98-08.09
OPEL ASTRA H 04.07-
OPEL ASTRA H 10.03-04.07
OPEL CORSA D 07.06-01.11
OPEL CORSA / COMBO 01.93-10.01
OPEL CORSA / COMBO 07.00-10.03
OPEL CORSA / COMBO 10.03-10.10
OPEL FRONTERA 9.98-12.03
OPEL MERIVA 05.03-05.06
OPEL MERIVA 05.06-06.10
OPEL OMEGA B (SDN + combi) 94-09.99
OPEL SIGNUM 06.03-09.05
OPEL SIGNUM 09.05-08.08
OPEL TIGRA 10.94-12.01
OPEL VECTRA B (SDN + HB + combi) 02.99-02.03
OPEL VECTRA B (SDN + HB + combi) 95-98
OPEL VECTRA C 09.01-09.05
OPEL VECTRA C 09.05-09.08
OPEL ZAFIRA 01.99-05.05
OPEL ZAFIRA 05.05-01.08
PEUGEOT 107 (P) 09.05-
RENAULT 21 (K48/B48) (SDN / HB / combi) 87-95
SAAB 9-3 (YS3F) 07.07-
SAAB 9.3 (YS3D) 02.98-08.03
SAAB 9.3 (YS3F) 09.02-09.07
SAAB 9.5 (YS3E) 09.05-02.10
SAAB 9.5 (YS3E) 09.97-12.05
SAAB 900 79-98
SAAB 9000 (YS3C) 04.85-12.98
SEAT ALTEA (5P1/5P5) 03.04-
SEAT AROSA (6H) 01.01-06.04
SEAT AROSA (6H) 05.97-12.00
SEAT IBIZA / CORDOBA (6K) 07.99-02.02
SEAT IBIZA / CORDOBA (6K) 5.93-08.99 + CORDOBA VARIO 01.98-
SEAT IBIZA / CORDOBA (6L) 02.02-05.06
SEAT IBIZA / CORDOBA (6L) 05.06-04.08
SEAT LEON (1M1) 11.99-05.05
SEAT LEON (1P1) 06.05-
SEAT MARBELLA / TERRA (28/24) 01.87-07.93
SEAT TOLEDO I (1L) 05.91-03.99 1.6
SEAT TOLEDO II (1M2) 04.99-09.04
SEAT TOLEDO III (5P2) 10.04-09.09
SKODA FABIA (6Y) 04.00-03.07
SKODA FELICIA (6U) HB + combi 10.94-06.01
SKODA OCTAVIA (1U2/1U5) LIM. 5D + KOMBI 01.01-11.10
SKODA OCTAVIA (1U2/1U5) LIM. 5D + combi 3.97-12.00
SKODA ROOMSTER (5J) 07.06-04.10
SKODA SUPERB (3U4) 02.02-06.08
SMART FORTWO / CITY coupe / CABRIO (MC01) 07.98-12.06
SUBARU FORESTER (SF) 97-02
SUBARU FORESTER (SG) 08.05-01.08
SUBARU FORESTER (SG) 10.02-07.05
SUBARU IMPREZA (GC / GF) 01.97-12.00
SUBARU IMPREZA (GC / GF) 93-96
SUBARU IMPREZA (GD / GG) 01.01-12.02
SUBARU IMPREZA (GD / GG) 01.03-10.05
SUBARU IMPREZA (GD / GG) 10.05-09.07
SUBARU JUSTY (G3X) 10.00-09.03
SUBARU LEGACY (BC / BJF) 01.89-09.94
SUBARU LEGACY (BD / BG) 09.94-03.99
SUBARU LEGACY (BE / BH) 10.98-08.03
SUBARU LEGACY (BL / BP / BPS) 09.03-04.09
SUBARU LEGACY OUTBACK (BH) 01.00-08.03
SUBARU OUTBACK (BP) 01.07-09.09
SUBARU OUTBACK (BP) 09.03-12.06
SUZUKI BALENO (EG) 95-99
SUZUKI IGNIS (FH) 09.03-
SUZUKI IGNIS (FH) 10.00-09.03
SUZUKI JIMNY (FJ) 09.98-
SUZUKI SWIFT (EA / MA / AH / AJ) HB + SDN 89-08.96
SUZUKI SX4 (EY / GY) 05.06-
SUZUKI VITARA (ET / TA) 07.88-03.98
SUZUKI VITARA GRAND (FT / GT) 09.97-09.05
SUZUKI WAGON R + (EM) 01.97-05.00
TOYOTA AVENSIS (T22) 01.00-03.03
TOYOTA AVENSIS (T22) 09.97-12.99
TOYOTA AVENSIS (T25) 04.03-06.06
TOYOTA AVENSIS (T25) 07.06-10.08
TOYOTA AVENSIS VERSO (M2) 08.01-05.04
TOYOTA AYGO (AB1) 09.05-
TOYOTA CAMRY (SXV10/VCV10) SDN / combi 92-96
TOYOTA CAMRY (SXV20/MCV20) 01.99-11.01
TOYOTA CAMRY (SXV20/MCV20) 08.96-12.98
TOYOTA CAMRY (XV30) 12.01-08.06
TOYOTA CAMRY 09.06-
TOYOTA CARINA E (T19) 04.92-09.97
TOYOTA CELICA (T20) 94-08.99
TOYOTA CELICA (T23) 09.99-04.06
TOYOTA COROLLA (AE110) 04.97-12.02
TOYOTA COROLLA (E10) SDN / HB / combi / LB 93-97
TOYOTA COROLLA (E11) SDN / HB / combi / LB 97-99
TOYOTA COROLLA (E11) SDN / HB / combi / LB 01.00-12.01
TOYOTA COROLLA (E12) SDN / HB / Combi (AE11) 01.04-
TOYOTA COROLLA (E12) SDN / HB / combi 01.02-12.03
TOYOTA COROLLA (E14) 03.07-
TOYOTA COROLLA VERSO (E12J) 01.02-05.04
TOYOTA COROLLA VERSO (ZER / ZZE) 06.04-03.09
TOYOTA HILUX SURF / 4-RUNNER 96-02
TOYOTA HILUX 01.02-
TOYOTA HILUX 01.05-
TOYOTA LAND CRUISER (FJ100) 01.98-11.07
TOYOTA LAND CRUISER (FJ120) 01.03-10.09
TOYOTA LAND CRUISER (FJ90) 06.96-12.02
TOYOTA PRIUS (NHW20) 10.03-05.09
TOYOTA RAV4 (ACA / ACE) 01.06-02.09
TOYOTA RAV4 (SXA) 06.94-06.00
TOYOTA RAV4 (XA2) 01.04-12.05
TOYOTA RAV4 (XA2) 06.00-12.03
TOYOTA YARIS (CP10) 04.99-03.02
VOLKSWAGEN BEETLE (1C/9C/1Y) 01.98-05.05
VOLKSWAGEN BEETLE (1C/9C/1Y) 06.05-05.10
VOLKSWAGEN BORA (1J5/1JM) 10.98-11.05
VOLKSWAGEN CADDY II (9U/9KV) 11.95-01.04
VOLKSWAGEN CORRADO (53i) 88-91
VOLKSWAGEN EOS (1F) 05.06-
VOLKSWAGEN FOX (5Z1) 04.05-
VOLKSWAGEN GOLF II (19E/1G) 83-92
VOLKSWAGEN GOLF III (1H) (HB + combined + CABRIO) 08.91-04.99
VOLKSWAGEN GOLF IV (1J) (HB + combi) 08.97-09.03
VOLKSWAGEN GOLF V (1K) 10.03-05.09
VOLKSWAGEN GOLF V PLUS (5M) 01.05-01.09
VOLKSWAGEN JETTA / GOLF KOMBI (1K5/1KM) 09.05-09.10
VOLKSWAGEN JETTA II (16E/19E / 1G2) 02.84-12.91
VOLKSWAGEN LUPO (6X1/6E1) 01.03-07.05
VOLKSWAGEN LUPO (6X1/6E1) 05.98-12.02
VOLKSWAGEN PASSAT SDN + KOMBI (B3 (35i)) 03.88-10.93
VOLKSWAGEN PASSAT SDN + KOMBI (B4 (3A)) 10.93-10.96
VOLKSWAGEN PASSAT SDN + KOMBI (B6 (3C)) 01.05-07.10
VOLKSWAGEN PASSAT SDN + combi (B5 (3B GP)) 11.00-01.05
VOLKSWAGEN PASSAT SDN + combi (B5 (3B)) 97-00
VOLKSWAGEN POLO (6KV) CLASSIC / combi 11.95-06.01
VOLKSWAGEN POLO (6N) HB 10.94-08.99
VOLKSWAGEN POLO (6N2) HB 10.99-09.01
VOLKSWAGEN POLO (9N) HB 10.01-04.05
VOLKSWAGEN POLO (9N3) HB 04.05-08.09
VOLKSWAGEN TOUAREG (7L) 10.02-12.06
VOLKSWAGEN TOUAREG (7L2) 01.07-04.10
VOLKSWAGEN TOURAN (1T) 02.03-12.06
VOLKSWAGEN TOURAN (1T2) 01.07-07.10
VOLKSWAGEN TRANSPORTER (T5) / MULTIVAN 04.03-10.09
VOLKSWAGEN VENTO (1H2/1H5/1HM) 01.92-10.98
VOLVO 240 (P2__) SDN / combi 81-93
VOLVO 440/460 (445/464) 89-96
VOLVO 740/760 (7__) 82-89
VOLVO 850 (LS / LW) SDN / combi 06.91-12.96
VOLVO S40 / V40 (VS / VW) 01-03
VOLVO S40 / V40 (VS / VW) 96-00
VOLVO S60 (RS) 03.04-03.09
VOLVO S60 (RS) 11.00-03.04
VOLVO S70/V70/C70/CABRIO (LS / LW) 01.97-12.05
VOLVO S80 (AS) 04.06-
VOLVO S80 (TS / XT) 05.98-04.06
VOLVO V70 (P80) 04.00-06.04
VOLVO XC70 (BW) 03.07-
VOLVO XC70 (SW) 03.00-05.04
VOLVO XC70 (SW) 05.04-09.07
VOLVO XC90 (C_) 10.02-
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register