0377100941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

bujie-bosch-fr7ld-pentru-dacia-logan-sandero-lodgy-dokker-1-4-1-6-renault-audi-bmw-chevrolet-daihatsu-fiat-lancia-land-rover-lexus-mini-opel-porsche-saab-seat-skoda-toyota-vw

Mai multe vizualizări

  • bujie-bosch-fr7ld-pentru-dacia-logan-sandero-lodgy-dokker-1-4-1-6-renault-audi-bmw-chevrolet-daihatsu-fiat-lancia-land-rover-lexus-mini-opel-porsche-saab-seat-skoda-toyota-vw
BOSCH

Bujie Bosch fr7ld+ pentru Dacia Logan Sandero Lodgy Dokker 1.4/1.6 , Renault , Audi , Bmw , Chevrolet , Daihatsu , Fiat , Lancia , Land Rover , Lexus , Mini , Opel , Porsche , Saab , Seat , Skoda , Toyota , VW

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Bujie Bosch fr7ld+ pentru Dacia Logan Sandero Lodgy Dokker 1.4/1.6 , Renault , Audi , Bmw , Chevrolet , Daihatsu , Fiat , Lancia , Land Rover , Lexus , Mini , Opel , Porsche , Saab , Seat , Skoda , Toyota , VW , , magazin online piese auto la cele mai mici preturi!

Cod Produs: 242235668

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Bujie Bosch fr7ld+ pentru Dacia Logan Sandero Lodgy Dokker 1.4/1.6 , Renault , Audi , BMW , Chevrolet , Daihatsu , Fiat , Lancia , Land Rover , Lexus , Mini , Opel , Porsche , Saab , Seat , Skoda , Toyota , VW .

Distanta dintre electrozi [mm] 0,9
Moment strangere [Nm] 28
Filet exterior (mm) 14
Pas filet [mm] 1,25
Lungime filet [mm] 19
Deschidere cheie 16
pozitia scanteii (mm) 5
Numar poli 2

Aplicatie

Marca: AUDI Model: 100 (4A, C4) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 E 2.8 E quattro Model: 100 AVANT (4A, C4) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 E 2.8 E quattro Model: 80 (8C, B4) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: 80 AVANT (8C, B4) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: A2 (8Z0) Tip: 1.4 Model: A3 (8L1) Tip: 1.6 1.6 1.8 1.8 T Model: A3 (8P1) Tip: 1.6 Model: A3 KABRIOLET (8P7) Tip: 1.6 Model: A3 SPORTBACK (8PA) Tip: 1.6 Model: A4 (8D2, B5) Tip: 1.6 1.6 1.8 1.8 quattro 1.8 1.8 quattro 1.8 T 2.4 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: A4 (8E2, B6) Tip: 1.6 Model: A4 (8EC, B7) Tip: 1.6 Model: A4 AVANT (8D5, B5) Tip: 1.6 1.6 1.8 1.8 quattro 1.8 1.8 quattro 2.6 2.6 quattro Model: A4 AVANT (8E5, B6) Tip: 1.6 Model: A4 AVANT (8ED, B7) Tip: 1.6 Model: A6 (4A, C4) Tip: 1.8 1.8 quattro 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: A6 (4B2, C5) Tip: 1.8 1.8 T 1.8 T quattro 1.8 T 1.8 T quattro Model: A6 AVANT (4A, C4) Tip: 1.8 1.8 quattro 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: A6 AVANT (4B5, C5) Tip: 1.8 1.8 T 1.8 T quattro 1.8 T quattro Model: A8 (4D2, 4D8) Tip: 2.8 2.8 quattro Model: CABRIOLET (8G7, B4) Tip: 1.8 2.6 2.8 Model: COUPE (89, 8B) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: TT (8N3) Tip: 1.8 T 1.8 T quattro 1.8 T quattro Model: TT ROADSTER (8N9) Tip: 1.8 T 1.8 T quattro

Marca: BMW Model: 3 (E30) Tip: 316 i 316 i 318 i 318 i 318 is Model: 3 (E36) Tip: 316 i 316 i 316 i 318 i 318 i 318 is 318 is 320 i 323 i 2.5 325 i 328 i Model: 3 (E46) Tip: 320 i Model: 3 COMPACT (E36) Tip: 316 i 316 g 318 ti 318 ti 323 ti Model: 3 COUPE (E36) Tip: 316 i 318 is 320 i 323 i 325 i 328 i Model: 3 KABRIOLET (E30) Tip: 318 i Model: 3 KABRIOLET (E36) Tip: 318 i 320 i 323 i 325 i 328 i Model: 3 TOURING (E30) Tip: 316 i 316 i 318 i 318 i Model: 3 TOURING (E36) Tip: 316 i 318 i 320 i 323 i 328 i Model: 5 (E34) Tip: 518 i 518 i 520 i 24V 525 iX 24V 530 i V8 540 i V8 Model: 5 (E39) Tip: 520 i 520 i 523 i 528 i 535 i 535 i Model: 5 TOURING (E34) Tip: 518 i 518 i 518 g 520 i 525 ix 530 i V8 540 i Model: 5 TOURING (E39) Tip: 520 i 520 i 523 i 528 i 540 i Model: 7 (E32) Tip: 730 i,iL V8 740 i,iL V8 750 i,iL V12 Model: 7 (E38) Tip: 728 i,iL 730 i,iL 730 i,iL 735 i,iL 740 i,iL Model: 8 (E31) Tip: 840 i 840 Ci Model: Z3 (E36) Tip: 1.8 1.9 2.0 Model: Z3 COUPE (E36) Tip: 2.8

Marca: CHERY Model: QIYUN Tip: 1.5

Marca: CHEVROLET Model: LACETTI (J200) Tip: 1.8 Model: NUBIRA KOMBI Tip: 1.8

Marca: DACIA Model: DOKKER Tip: 1.6 16V 1.6 LPG Model: DOKKER EXPRESS Tip: 1.6 16V 1.6 LPG Model: LODGY Tip: 1.6 1.6 LPG Model: LOGAN (LS_) Tip: 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 1.4 MPI LPG (LS0C) 1.6 MPI 85 1.6 Bifuel 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) Model: LOGAN EXPRESS (FS_) Tip: 1.4 1.6 MPI 85 1.6 Model: LOGAN MCV (KS_) Tip: 1.4 1.6 MPI 85 1.6 Bifuel 1.6 Model: LOGAN PICK-UP (US_) Tip: 1.6 MPI 85 1.6 Bifuel 1.6 Model: SANDERO Tip: 1.4 MPI LPG 1.4 1.6 MPI 85 1.6

Marca: DAIHATSU Model: EXTOL AUTOBUS (S22_, S23_) Model: EXTOL NADWOZIE PELNE Model: SIRION (M1) Model: TERIOS (J1) Model: YRV (M2) Marca: FIAT Model: BARCHETTA (183) Model: BRAVA (182) Model: BRAVO I (182) Model: COUPE (FA/175) Model: DUCATO AUTOBUS (230) Model: DUCATO NADWOZIE PELNE (230L) Model: DUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (230) Model: MAREA (185) Model: MAREA WEEKEND (185) Model: PUNTO (188) Model: STILO (192) Marca: LANCIA Model: DEDRA (835) Model: DEDRA SW (835) Model: DELTA II (836) Model: KAPPA (838A) Model: KAPPA COUPE (838) Model: KAPPA SW (838B) Model: LYBRA (839AX) Model: LYBRA SW (839BX) Marca: LAND ROVER Model: RANGE ROVER III (LM) Marca: LEXUS Model: GS (UZS161, JZS160) Marca: MINI Model: MINI (R50, R53) Model: MINI KABRIOLET (R52) Marca: OPEL Model: OMEGA A (16_, 17_, 19_) Model: OMEGA A KOMBI (66_, 67_) Model: SENATOR B (29_) Model: VECTRA A (86_, 87_) Model: VECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) Marca: PORSCHE Marca: RENAULT Model: CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Model: CLIO II NADWOZIE PELNE (SB0/1/2_) Model: KANGOO (KC0/1_) Model: KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) Model: KANGOO EXPRESS (FC0/1_) Model: KANGOO EXPRESS (FW0/1_) Model: LAGUNA I (B56_, 556_) Model: LAGUNA I GRANDTOUR (K56_) Model: LOGAN I (LS_) Model: LOGAN I KOMBI (KS_) Model: THALIA I (LB0/1/2_) Model: TWINGO II (CN0_) Tip: 1.2 (CN0D) Marca: SAAB Marca: SEAT Marca: SKODA Model: FABIA (6Y2) Tip: 1.0 1.4 1.4 16V 1.4 16V 2.0 Model: FABIA COMBI (6Y5) Tip: 1.4 1.4 16V 1.4 16V 2.0 Model: FABIA PRAKTIK Tip: 1.4 Model: FABIA SEDAN (6Y3) Tip: 1.4 1.4 16V 1.4 16V 2.0 Model: OCTAVIA (1U2) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.8 2.0 Model: OCTAVIA (1Z3) Tip: 1.4 1.6 1.6 LPG 1.6 MultiFuel Model: OCTAVIA COMBI (1U5) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.8 20V 2.0 2.0 4x4 Model: OCTAVIA COMBI (1Z5) Tip: 1.4 1.6 1.6 MultiFuel 1.6 LPG Model: SUPERB (3U4) Tip: 2.0 Marca: TOYOTA Model: CAMRY (_CV2_, _XV2_) Tip: 2.2 (SXV20_) 3.0 24V (MCV20_) Marca: VW Model: BORA (1J2) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.6 16V 1.8 1.8 4motion 2.0 2.0 4motion Model: BORA KOMBI (1J6) Tip: 1.6 1.6 1.6 16V 1.8 4motion 2.0 2.0 4motion Model: CADDY II KOMBI (9K9B) Tip: 1.4 16V Model: CADDY II NADWOZIE PELNE (9K9A) Tip: 1.4 Model: CADDY III KOMBI (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) Tip: 1.4 1.6 1.6 BiFuel Model: CADDY III NADWOZIE PELNE (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) Tip: 1.4 1.6 1.6 BiFuel Model: FOX (5Z1, 5Z3) Tip: 1.4 Model: GOLF III (1H1) Tip: 1.6 2.0 GTI 16V Model: GOLF III CABRIOLET (1E7) Tip: 1.6 Model: GOLF III VARIANT (1H5) Tip: 1.6 Model: GOLF IV (1J1) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.6 16V 1.8 1.8 4motion 2.0 2.0 4motion Model: GOLF IV CABRIOLET (1E7) Tip: 1.6 Model: GOLF IV VARIANT (1J5) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.6 16V 1.8 4motion 2.0 2.0 4motion Model: GOLF PLUS (5M1, 521) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 MultiFuel 1.6 BiFuel Model: GOLF V (1K1) Tip: 1.4 16V 1.6 Model: GOLF V VARIANT (1K5) Tip: 1.6 Model: GOLF VI (5K1) Tip: 1.6 1.6 BiFuel 1.6 MultiFuel Model: GOLF VI VARIANT (AJ5) Tip: 1.6 Model: JETTA III (1K2) Tip: 1.6 Model: LT 28-35 II AUTOBUS (2DB, 2DE, 2DK) Tip: 2.3 Model: LT 28-46 II NADWOZIE PELNE (2DA, 2DD, 2DH) Tip: 2.3 Model: LT 28-46 II PLATFORMA / PODWOZIE (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) Tip: 2.3 Model: LUPO (6X1, 6E1) Tip: 1.0 1.4 16V 1.4 16V 1.6 GTI Model: MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Tip: 2.0 Model: NEW BEETLE (9C1, 1C1) Tip: 1.6 1.6 2.0 Model: NEW BEETLE KABRIOLET (1Y7) Tip: 1.6 Model: PASSAT (3A2, 35I) Tip: 1.6 2.0 16V Model: PASSAT (3B2) Tip: 1.6 1.8 1.8 Syncro/4motion Model: PASSAT (3B3) Tip: 1.6 2.0 2.0 4motion Model: PASSAT (3C2) Tip: 1.6 Model: PASSAT VARIANT (3A5, 35I) Tip: 1.6 2.0 16V Model: PASSAT VARIANT (3B5) Tip: 1.6 1.8 1.8 Syncro/4motion Model: PASSAT VARIANT (3B6) Tip: 1.6 2.0 2.0 4motion Model: PASSAT VARIANT (3C5) Tip: 1.6 Model: POLO (6N1) Tip: 100 1.4 16V 120 1.6 16V GTI Model: POLO (6N2) Tip: 1.4 16V 1.4 16V 1.6 16V GTI Model: POLO (9N_) Tip: 1.4 16V 1.4 16V Model: POLO CLASSIC (6KV2) Tip: 75 1.4 16V 100 1.6 Model: POLO SEDAN (9A4) Tip: 1.4 Model: POLO VARIANT (6KV5) Tip: 1.4 16V 1.6 Model: SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) Tip: 2.0 2.0 LPG Model: TOURAN (1T1, 1T2) Tip: 1.6 Model: TRANSPORTER IV AUTOBUS (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) Tip: 2.5 2.5 Syncro Model: TRANSPORTER IV NADWOZIE PELNE (70XA) Tip: 2.5 2.5 Syncro Model: TRANSPORTER IV PLATFORMA / PODWOZIE (70XD) Tip: 2.5 2.5 Syncro Model: TRANSPORTER V AUTOBUS (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) Tip: 2.0 Model: TRANSPORTER V NADWOZIE PELNE (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Tip: 2.0 Model: TRANSPORTER V PLATFORMA / PODWOZIE (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, Tip: 2.0 Model: VENTO (1H2) Tip: 1.6

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM

BMW 12121344520
12121422087
12121704399
12121747061
12121748002
12124353679
12129063428
12129064619
CHERY 05033220AA
CITRO 59622J
59622K
5962R3
96265754
DACIA 7700500168
DAIHATSU 9004851133000
9004851137
9004851137000
9004851155000
9004851160000
9091901202000
FIAT 464720211
46463801
46472021
5894588
9626575480
GMC 96307729
OPEL 1214003
90357729
90442650
PEUGEOT 59622J
59622K
5962R3
96265754
PORSCHE 99917019990
RENAULT 7700109403
7700115827
7700500168
7700500252
RFC50LZ2E
SAAB 93188564
SCANIA 32025874
4501029
SSANGYONG 1621593103
TOYOTA 9091901198
VAUXHALL 90357729
VSP003
VW 101000033AA
101000033AC
101000033AF
101000041AC
101000051AA
10100031AA

BERU 1335107
BERU 1330119
BERU 1335732
BERU 2335500
BERU 2340702
BOSCH 0 242 236 564
CHAMPION OE032/T10
CHAMPION OE030/T10
CHAMPION OE014/T10
CHAMPION EON2/286
CHAMPION OE026/T10
DENSO K20PBR-S10
DENSO K16TNR-S9
DENSO K20TXR
DENSO K20TNR
DENSO Q22PR-U
DENSO K20TNR-S
DENSO K20TR11
NGK 6342
NGK 5461
NGK 6437
NGK 7998
NGK 2397
NGK 3045
NGK 2288
NGK 4388
NGK 2848
NGK 6895
NGK 3330
-50%
7
NGK 6992
BERU 2335503
BERU 2335709
BERU 2335137
CHAMPION EON2/287
CHAMPION OE085/T10
EYQUEM 911007299
EYQUEM 911007309
EYQUEM 911007311
NGK 2789
NGK 2213
AUTOMEGA 100000033101AA
BOSCH F 000 KE0 P06
BRISK 1372
BRISK 1349
BRISK 1345
BRISK 1329
BRISK 1366
BRISK 1373
CHAMPION OE032/R04
CHAMPION OE026/R04
FEBI BILSTEIN 13502
FEBI BILSTEIN 13503
FEBI BILSTEIN 13527
FEBI BILSTEIN 13518
FEBI BILSTEIN 13529
FEBI BILSTEIN 13530
FEBI BILSTEIN 13421
KLAXCAR FRANCE 43033z
KLAXCAR FRANCE 43018z
KLAXCAR FRANCE 43020z
KLAXCAR FRANCE 43028z
KLAXCAR FRANCE 43052z
KLAXCAR FRANCE 43026z
KLAXCAR FRANCE 43017z
KLAXCAR FRANCE 43036z
MAGNETI MARELLI 62110060304
MAGNETI MARELLI 62110060312
MAGNETI MARELLI 62110120304
MAGNETI MARELLI 62110120312
MAGNETI MARELLI 62110680312
MAGNETI MARELLI 62110690312
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-20
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-27
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-29
NGK 96723
NGK 91722
NGK 92610
NGK 3583
PATRON SPP3011
PATRON SPP3023
PATRON SPP206M
SCT Germany BR52LC
TOPRAN 108 955
VALEO 246869
VALEO 246850
VALEO 246852
VALEO 246492
VALEO 246498
VALEO 246895
VEMO V99-75-0007
VEMO V99-75-0023
VEMO V99-75-0046
VEMO V99-75-0016
WEEN 122-3446
WEEN 122-2412
WEEN 123-0001
WEEN 122-1411
WEEN 123-0003

  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register