0377100941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

bujie-beru-4-electrozi-pentru-dacia-logan-sandero-lodgy-dokker-1-4-1-6-renault-audi-bmw-chevrolet-daihatsu-fiat-lancia-land-rover-lexus-mini-opel-porsche-saab-seat-skoda-toyota-vw

Mai multe vizualizări

  • bujie-beru-4-electrozi-pentru-dacia-logan-sandero-lodgy-dokker-1-4-1-6-renault-audi-bmw-chevrolet-daihatsu-fiat-lancia-land-rover-lexus-mini-opel-porsche-saab-seat-skoda-toyota-vw
Beru Germania

Bujie Beru 4 electrozi pentru Dacia Logan Sandero Lodgy Dokker 1.4/1.6 , Renault , Audi , Bmw , Chevrolet , Daihatsu , Fiat , Lancia , Land Rover , Lexus , Mini , Opel , Porsche , Saab , Seat , Skoda , Toyota , VW

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Bujie Beru 4 electrozi pentru Dacia Logan Sandero Lodgy Dokker 1.4/1.6 , Renault , Audi , Bmw , Chevrolet , Daihatsu , Fiat , Lancia , Land Rover , Lexus , Mini , Opel , Porsche , Saab , Seat , Skoda , Toyota , VW , , magazin online piese auto la cele mai mici preturi!
20,00 RON

Disponibilitate: În stoc

Mai este doar 1 produs in stoc comanda acum!

Cod Produs: 54459

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Bujie Beru 4 electrozi pentru Dacia Logan Sandero Lodgy Dokker 1.4/1.6 , Renault , Audi , BMW , Chevrolet , Daihatsu , Fiat , Lancia , Land Rover , Lexus , Mini , Opel , Porsche , Saab , Seat , Skoda , Toyota , VW .
  • Dimensiune filet: M 14x1,25
  • Deschidere cheie: 16 mm
  • Lungime filet [mm]: 19 mm
  • Bujie: 4-Electrod masa
  • Tipuri conectoare: SAE/M4
  • Moment strangere [Nm]: 25 Nm
  • Impachetare conform listei:

 

Aplicatie

Marca: AUDI Model: 100 (4A, C4) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 E 2.8 E quattro Model: 100 AVANT (4A, C4) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 E 2.8 E quattro Model: 80 (8C, B4) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: 80 AVANT (8C, B4) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: A2 (8Z0) Tip: 1.4 Model: A3 (8L1) Tip: 1.6 1.6 1.8 1.8 T Model: A3 (8P1) Tip: 1.6 Model: A3 KABRIOLET (8P7) Tip: 1.6 Model: A3 SPORTBACK (8PA) Tip: 1.6 Model: A4 (8D2, B5) Tip: 1.6 1.6 1.8 1.8 quattro 1.8 1.8 quattro 1.8 T 2.4 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: A4 (8E2, B6) Tip: 1.6 Model: A4 (8EC, B7) Tip: 1.6 Model: A4 AVANT (8D5, B5) Tip: 1.6 1.6 1.8 1.8 quattro 1.8 1.8 quattro 2.6 2.6 quattro Model: A4 AVANT (8E5, B6) Tip: 1.6 Model: A4 AVANT (8ED, B7) Tip: 1.6 Model: A6 (4A, C4) Tip: 1.8 1.8 quattro 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: A6 (4B2, C5) Tip: 1.8 1.8 T 1.8 T quattro 1.8 T 1.8 T quattro Model: A6 AVANT (4A, C4) Tip: 1.8 1.8 quattro 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: A6 AVANT (4B5, C5) Tip: 1.8 1.8 T 1.8 T quattro 1.8 T quattro Model: A8 (4D2, 4D8) Tip: 2.8 2.8 quattro Model: CABRIOLET (8G7, B4) Tip: 1.8 2.6 2.8 Model: COUPE (89, 8B) Tip: 2.6 2.6 quattro 2.8 2.8 quattro Model: TT (8N3) Tip: 1.8 T 1.8 T quattro 1.8 T quattro Model: TT ROADSTER (8N9) Tip: 1.8 T 1.8 T quattro

Marca: BMW Model: 3 (E30) Tip: 316 i 316 i 318 i 318 i 318 is Model: 3 (E36) Tip: 316 i 316 i 316 i 318 i 318 i 318 is 318 is 320 i 323 i 2.5 325 i 328 i Model: 3 (E46) Tip: 320 i Model: 3 COMPACT (E36) Tip: 316 i 316 g 318 ti 318 ti 323 ti Model: 3 COUPE (E36) Tip: 316 i 318 is 320 i 323 i 325 i 328 i Model: 3 KABRIOLET (E30) Tip: 318 i Model: 3 KABRIOLET (E36) Tip: 318 i 320 i 323 i 325 i 328 i Model: 3 TOURING (E30) Tip: 316 i 316 i 318 i 318 i Model: 3 TOURING (E36) Tip: 316 i 318 i 320 i 323 i 328 i Model: 5 (E34) Tip: 518 i 518 i 520 i 24V 525 iX 24V 530 i V8 540 i V8 Model: 5 (E39) Tip: 520 i 520 i 523 i 528 i 535 i 535 i Model: 5 TOURING (E34) Tip: 518 i 518 i 518 g 520 i 525 ix 530 i V8 540 i Model: 5 TOURING (E39) Tip: 520 i 520 i 523 i 528 i 540 i Model: 7 (E32) Tip: 730 i,iL V8 740 i,iL V8 750 i,iL V12 Model: 7 (E38) Tip: 728 i,iL 730 i,iL 730 i,iL 735 i,iL 740 i,iL Model: 8 (E31) Tip: 840 i 840 Ci Model: Z3 (E36) Tip: 1.8 1.9 2.0 Model: Z3 COUPE (E36) Tip: 2.8

Marca: CHERY Model: QIYUN Tip: 1.5

Marca: CHEVROLET Model: LACETTI (J200) Tip: 1.8 Model: NUBIRA KOMBI Tip: 1.8

Marca: DACIA Model: DOKKER Tip: 1.6 16V 1.6 LPG Model: DOKKER EXPRESS Tip: 1.6 16V 1.6 LPG Model: LODGY Tip: 1.6 1.6 LPG Model: LOGAN (LS_) Tip: 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 1.4 MPI LPG (LS0C) 1.6 MPI 85 1.6 Bifuel 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) Model: LOGAN EXPRESS (FS_) Tip: 1.4 1.6 MPI 85 1.6 Model: LOGAN MCV (KS_) Tip: 1.4 1.6 MPI 85 1.6 Bifuel 1.6 Model: LOGAN PICK-UP (US_) Tip: 1.6 MPI 85 1.6 Bifuel 1.6 Model: SANDERO Tip: 1.4 MPI LPG 1.4 1.6 MPI 85 1.6

Marca: DAIHATSU Model: EXTOL AUTOBUS (S22_, S23_) Model: EXTOL NADWOZIE PELNE Model: SIRION (M1) Model: TERIOS (J1) Model: YRV (M2) Marca: FIAT Model: BARCHETTA (183) Model: BRAVA (182) Model: BRAVO I (182) Model: COUPE (FA/175) Model: DUCATO AUTOBUS (230) Model: DUCATO NADWOZIE PELNE (230L) Model: DUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (230) Model: MAREA (185) Model: MAREA WEEKEND (185) Model: PUNTO (188) Model: STILO (192) Marca: LANCIA Model: DEDRA (835) Model: DEDRA SW (835) Model: DELTA II (836) Model: KAPPA (838A) Model: KAPPA COUPE (838) Model: KAPPA SW (838B) Model: LYBRA (839AX) Model: LYBRA SW (839BX) Marca: LAND ROVER Model: RANGE ROVER III (LM) Marca: LEXUS Model: GS (UZS161, JZS160) Marca: MINI Model: MINI (R50, R53) Model: MINI KABRIOLET (R52) Marca: OPEL Model: OMEGA A (16_, 17_, 19_) Model: OMEGA A KOMBI (66_, 67_) Model: SENATOR B (29_) Model: VECTRA A (86_, 87_) Model: VECTRA A HATCHBACK (88_, 89_) Marca: PORSCHE Marca: RENAULT Model: CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Model: CLIO II NADWOZIE PELNE (SB0/1/2_) Model: KANGOO (KC0/1_) Model: KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) Model: KANGOO EXPRESS (FC0/1_) Model: KANGOO EXPRESS (FW0/1_) Model: LAGUNA I (B56_, 556_) Model: LAGUNA I GRANDTOUR (K56_) Model: LOGAN I (LS_) Model: LOGAN I KOMBI (KS_) Model: THALIA I (LB0/1/2_) Model: TWINGO II (CN0_) Tip: 1.2 (CN0D) Marca: SAAB Marca: SEAT Marca: SKODA Model: FABIA (6Y2) Tip: 1.0 1.4 1.4 16V 1.4 16V 2.0 Model: FABIA COMBI (6Y5) Tip: 1.4 1.4 16V 1.4 16V 2.0 Model: FABIA PRAKTIK Tip: 1.4 Model: FABIA SEDAN (6Y3) Tip: 1.4 1.4 16V 1.4 16V 2.0 Model: OCTAVIA (1U2) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.8 2.0 Model: OCTAVIA (1Z3) Tip: 1.4 1.6 1.6 LPG 1.6 MultiFuel Model: OCTAVIA COMBI (1U5) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.8 20V 2.0 2.0 4x4 Model: OCTAVIA COMBI (1Z5) Tip: 1.4 1.6 1.6 MultiFuel 1.6 LPG Model: SUPERB (3U4) Tip: 2.0 Marca: TOYOTA Model: CAMRY (_CV2_, _XV2_) Tip: 2.2 (SXV20_) 3.0 24V (MCV20_) Marca: VW Model: BORA (1J2) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.6 16V 1.8 1.8 4motion 2.0 2.0 4motion Model: BORA KOMBI (1J6) Tip: 1.6 1.6 1.6 16V 1.8 4motion 2.0 2.0 4motion Model: CADDY II KOMBI (9K9B) Tip: 1.4 16V Model: CADDY II NADWOZIE PELNE (9K9A) Tip: 1.4 Model: CADDY III KOMBI (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) Tip: 1.4 1.6 1.6 BiFuel Model: CADDY III NADWOZIE PELNE (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) Tip: 1.4 1.6 1.6 BiFuel Model: FOX (5Z1, 5Z3) Tip: 1.4 Model: GOLF III (1H1) Tip: 1.6 2.0 GTI 16V Model: GOLF III CABRIOLET (1E7) Tip: 1.6 Model: GOLF III VARIANT (1H5) Tip: 1.6 Model: GOLF IV (1J1) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.6 16V 1.8 1.8 4motion 2.0 2.0 4motion Model: GOLF IV CABRIOLET (1E7) Tip: 1.6 Model: GOLF IV VARIANT (1J5) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 1.6 16V 1.8 4motion 2.0 2.0 4motion Model: GOLF PLUS (5M1, 521) Tip: 1.4 16V 1.6 1.6 MultiFuel 1.6 BiFuel Model: GOLF V (1K1) Tip: 1.4 16V 1.6 Model: GOLF V VARIANT (1K5) Tip: 1.6 Model: GOLF VI (5K1) Tip: 1.6 1.6 BiFuel 1.6 MultiFuel Model: GOLF VI VARIANT (AJ5) Tip: 1.6 Model: JETTA III (1K2) Tip: 1.6 Model: LT 28-35 II AUTOBUS (2DB, 2DE, 2DK) Tip: 2.3 Model: LT 28-46 II NADWOZIE PELNE (2DA, 2DD, 2DH) Tip: 2.3 Model: LT 28-46 II PLATFORMA / PODWOZIE (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) Tip: 2.3 Model: LUPO (6X1, 6E1) Tip: 1.0 1.4 16V 1.4 16V 1.6 GTI Model: MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Tip: 2.0 Model: NEW BEETLE (9C1, 1C1) Tip: 1.6 1.6 2.0 Model: NEW BEETLE KABRIOLET (1Y7) Tip: 1.6 Model: PASSAT (3A2, 35I) Tip: 1.6 2.0 16V Model: PASSAT (3B2) Tip: 1.6 1.8 1.8 Syncro/4motion Model: PASSAT (3B3) Tip: 1.6 2.0 2.0 4motion Model: PASSAT (3C2) Tip: 1.6 Model: PASSAT VARIANT (3A5, 35I) Tip: 1.6 2.0 16V Model: PASSAT VARIANT (3B5) Tip: 1.6 1.8 1.8 Syncro/4motion Model: PASSAT VARIANT (3B6) Tip: 1.6 2.0 2.0 4motion Model: PASSAT VARIANT (3C5) Tip: 1.6 Model: POLO (6N1) Tip: 100 1.4 16V 120 1.6 16V GTI Model: POLO (6N2) Tip: 1.4 16V 1.4 16V 1.6 16V GTI Model: POLO (9N_) Tip: 1.4 16V 1.4 16V Model: POLO CLASSIC (6KV2) Tip: 75 1.4 16V 100 1.6 Model: POLO SEDAN (9A4) Tip: 1.4 Model: POLO VARIANT (6KV5) Tip: 1.4 16V 1.6 Model: SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) Tip: 2.0 2.0 LPG Model: TOURAN (1T1, 1T2) Tip: 1.6 Model: TRANSPORTER IV AUTOBUS (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) Tip: 2.5 2.5 Syncro Model: TRANSPORTER IV NADWOZIE PELNE (70XA) Tip: 2.5 2.5 Syncro Model: TRANSPORTER IV PLATFORMA / PODWOZIE (70XD) Tip: 2.5 2.5 Syncro Model: TRANSPORTER V AUTOBUS (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) Tip: 2.0 Model: TRANSPORTER V NADWOZIE PELNE (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Tip: 2.0 Model: TRANSPORTER V PLATFORMA / PODWOZIE (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, Tip: 2.0 Model: VENTO (1H2) Tip: 1.6

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM BOSCH 0 242 232 501
BOSCH 0 242 232 502
BOSCH 0 242 235 748
BOSCH 23 Super Plus
NGK 3306
NGK 4388
NGK 4563
NGK BCP 6 ET
NGK BCPR 5 EIX-11
CHAMPION EON 2
BOSCH FGR 7 DQE
BOSCH FR 78
BOSCH FR 78 X
NGK V-Line 20
NGK ZFR 5 F-11
NGK ZFR 6 F-11
Cod Unic 200006
FALKE BUJII LOGAN/SANDERO 4E
BOSCH 0 242 235 666
Cod Unic 200006/S
DACIA 7700500155
DACIA 7700500168
RENAULT 7700856910
RENAULT 7700274154
SCT Germany BR51C
BERU Z 15
BERU Z 16
BERU Z 63
BOSCH F 7 DC
BOSCH F 7 DCX
BOSCH FR 7 DC
BOSCH FR 7 DCX
NGK BCP 6 ES
NGK BCP 6 ES-11
NGK BCPR 6 ES-11
NGK BKR 6 E
SCT Germany BR53C
BOSCH F 7 DTC
BOSCH FR 7 DTC
NGK BCPR 6 ET
NGK 6962
ACDelco FR2LS
ACDelco FR2LSK
ACDelco CFR2CLS
ALFA ROMEO 58 94 58 6
ALFA ROMEO 77 72 45 3
ALFA ROMEO 46480362
ALFA ROMEO 71 71 18 08
ALFA ROMEO 0046480362
ALFA ROMEO 9GY SSR
ALFA ROMEO 464803620
ALFA ROMEO 77 60 38 3
ALFA ROMEO 46 41 70 10
ALFA ROMEO 75 46 51 9
ALFA ROMEO 71 71 16 38
BERU 14F-7DUOR
BERU Z 105
BERU 14FR-6DU
BERU Z 13
BERU 0001335729
BERU 14FR-7DU
BERU 0001340806
BERU Z 23
BERU 0002340702
BERU Z 24
BERU 001340723
BERU 14F-6DSR
BERU 14F-6DUOR
BOSCH 0241240587
BOSCH FR7DC0
BOSCH 0242240605
BOSCH 0242235551
BOSCH FR7DC2
BOSCH F6DCOR
BOSCH 0242235556
BOSCH FR7DP
BOSCH F7DCOR
BOSCH 0242235579
BOSCH FR7LC2
BOSCH F7DER
BOSCH 0242235587
BOSCH FRDC4
BOSCH 0242235588
BOSCH 0242235597
BOSCH FR6DC2
BOSCH 0242235616
BOSCH FR6DC207
BOSCH 0242235624
BOSCH FR6DP
BOSCH 0242240526
BOSCH 0241235736
BOSCH FR7DC
BOSCH 0242240530
CHAMPION OE016/R04
CHAMPION OE016/T10
CHAMPION 2338
CHAMPION OE002
CHAMPION RC10YCC
CHAMPION OE002/R04
CHAMPION RC87YC
CHAMPION OE002/T10
CHAMPION RC9Y
CHAMPION OE005
CHAMPION RC9YC
CHAMPION OE005/R04
CHAMPION RC9YCC
CHAMPION OE005/T10
CHAMPION OE016
CITROËN 5962.2X
CITROËN 5962.TO
DACIA 77 00 500 168
DAIHATSU 90048-51151-000
DAIHATSU 90048-51152
DAIHATSU 90048-51152-000
DENSO K20PRUR
DENSO Q20PR-U
DENSO Q20PRU
DENSO 3333
DENSO 3424
DENSO K20PR-U
DENSO D 12
DENSO K20PRU
DENSO D 22
EYQUEM RFC58LS
FERRARI 46 41 70 10
FERRARI 75 46 51 9
FERRARI 71 71 16 38
FERRARI 58 94 58 6
FERRARI 77 72 45 3
FERRARI 46 48 03 62
FERRARI 71 71 18 08
FERRARI 9GY SSR
FERRARI 46 48 03 620
FERRARI 77 60 38 3
FIAT 71711638
FIAT 5894586
FIAT 7772453
FIAT 46480362
FIAT 71711808
FIAT 0046480362
FIAT 9GYSSR
FIAT 464803620
FIAT 7760383
FIAT 46417010
FIAT 7546519
HONDA 98079-5685C
HYUNDAI 0K2AA-18110
INFINITI 22401-20J06
INFINITI 22401-20J16
ISUZU 8-97012928-0
ISUZU 8-9701-2930-0
KIA 0K2AA-18-110
LANCIA 75 46 51 9
LANCIA 71 71 16 38
LANCIA 58 94 58 6
LANCIA 77 72 45 3
LANCIA 46480362
LANCIA 71 71 18 08
LANCIA 0046480362
LANCIA 9GY SSR
LANCIA 464803620
LANCIA 77 60 38 3
LANCIA 46 41 70 10
LETRIKA SFE65PRS
LEXUS 90098-70053
LOTUS A 100 E 6277 S
MAGNETI MARELLI 061 830 086 304
MAGNETI MARELLI 061 830 254 304
MAGNETI MARELLI 7 LCR
MAGNETI MARELLI 7 LPR
MAGNETI MARELLI CW 7 LCR
MASERATI 9GY SSR
MASERATI 46 48 03 620
MASERATI 77 60 38 3
MASERATI 46 41 70 10
MASERATI 75 46 51 9
MASERATI 71 71 16 38
MASERATI 58 94 58 6
MASERATI 77 72 45 3
MASERATI 46 48 03 62
MASERATI 71 71 18 08
MAZDA 1A50-18-110
MAZDA BP49 18 110
MAZDA 1Y07-18-110
MAZDA BP50-18-110
MITSUBISHI MS 851 368
MITSUBISHI MS 851 382
MITSUBISHI MS 851 738
MOTORCRAFT AGPR22C
MOTORCRAFT AGPR22CD
MOTORCRAFT AGPR32C
MOTORCRAFT 1 Y 07
NISSAN 22401-20J06
NISSAN 22401-20J16
PAL DR15YC
PEUGEOT 5962.S2
RENAULT 77 00 273 462
RENAULT 77 00 500 168
RENAULT 77 01 042 816
SUBARU 22401KA080
SUBARU 22401-KA150
SUZUKI 09482-00427
SUZUKI 09482-00429
SUZUKI 09482-00429-000
SUZUKI 09482-00429-001
TOYOTA 90098-70053
UNIPART GSP4662
UNIPART GSP664
UNIPART GSP6652
UNIPART GSP6662
VOLVO 271 603
VOLVO 271 727
VOLVO 35 17 980
YAMAHA 94702-00412
NGK 4856
ALFA ROMEO 46 48 03 620
BERU 0001340716
BERU 0001340723
BERU 0002335707
BERU 14 FR-6DU
BERU 14 FR-7DU
BOSCH 0 242 240 850
BOSCH 8
BOSCH FR6DC
BOSCH 13
BOSCH FR7DC
BOSCH 0 242 235 912
BOSCH 0 242 240 593
CHAMPION OE034
CHAMPION OE034/T10
CHAMPION RC87YCC
CHAMPION RC8YCL
DENSO K 20 PR-U
DENSO K 20 PRUR
FIAT 77 60 38 3
FIAT 75 46 51 9
FIAT 9639814380
FIAT 71 71 16 38
FIAT 46 48 03 620
FIAT 77 72 45 3
FIAT 46 41 70 10
FIAT 9GY SSR
FIAT 71 71 18 08
FIAT 58 94 58 6
HYUNDAI 18814-08062
HYUNDAI 18814-08061
ISUZU 8-9701-2928-0
KIA 0K2AA-18110
LANCIA 46 48 03 620
MAZDA BP49-18-110
MERCEDES-BENZ 003 159 78 03
MERCEDES-BENZ A 003 159 78 03
NGK 3783
OPEL 90 336 461
OPEL 90 357 780
OPEL 90 423 215
PEUGEOT 5962.T8
PEUGEOT 5962.V7
PEUGEOT 5962.71
PEUGEOT 5962.C5
PEUGEOT 5962.C6
PEUGEOT 5962.H2
PEUGEOT 5962.J9
PEUGEOT 5962.K4
PEUGEOT 5962.K6
PEUGEOT 5962.R9
RENAULT 89 33 003 862
SUBARU 22401-KA080
VOLVO 2717 27
VOLVO 8642660
VOLVO 2716 03
ACDelco CFR 2CLS
ACDelco 25 108 074
ACDelco FR 1LS
ACDelco CFR 1CLS
ALFA ROMEO 46521529
ALFA ROMEO 7580102
ALFA ROMEO 6057 17 850
BERU UXF79
BERU 14- 7 DU0R
BERU 0 001 335 710
BERU 14F-7 DU
BERU 0 001 335 729
BERU 14F-7 DU0
BERU 0 002 335 708
BERU 14FR-7 DPU 3
BERU Z 193
BERU 0 002 335 912
BERU 14FR-7 DTU
BERU Z 224
BERU 14FR-7 DU
BERU 14FR-7 DU 2
BERU Z 64
BERU 14FR-7 DUX
BERU 14FR-7 KDU
BOSCH F7DC
BRISK D 15Y #
BRISK D 15YC #
BRISK DR 15TC
BRISK DR 15YC #
BUICK 3707010-02
CHAMPION OE124
CHAMPION RC 8YCC
CHAMPION OE136
CHAMPION RC 8YX4
CHAMPION 9 GYSR
CHAMPION RC 9YC
CHAMPION C 281YC
CHAMPION RC 9YC4
CHAMPION C 9YC
CHAMPION RC 9YCC
CHAMPION OE003
CHAMPION 9 GYSSR
CHAMPION C 9YCC
CHAMPION RC 9YCC4
CHAMPION C 9YCX
CHAMPION RC 9YXN4
CHAMPION OE023
CHAMPION 7 GBYSR
CHAMPION OE024
CHAMPION OE033
CHAMPION RC 87YCL
CHAMPION OE039
CHAMPION RC 8YC
CHANGAN (CHANA) SMS851387
CHERY A113707110CA
CHEVROLET 9482 00429
CHRYSLER 33003 862
CITROËN 5962 G5
CITROËN 5962 W1
CITROËN 96 068 447
CITROËN 5960 J2
CITROËN 5962 K4
CITROËN 5962 7P
CITROËN 5969 15
CITROËN 5962 H2
CITROËN 5962 7Q
CITROËN 96 081 424
CITROËN 5962 4G
CITROËN 5962 N1
CITROËN 96 009 090
CITROËN 5962 H9
CITROËN 5962 84
CITROËN 5926 6K
CITROËN 5962 5K
CITROËN 5962 R9
CITROËN 96 024 614
CITROËN 5962 J9
CITROËN 5962 C6
CITROËN MKP 000 97
CITROËN 5962 S0
CITROËN 5960 F0
CITROËN 5962 K0
CITROËN CF 11
CITROËN 5962 6L
CITROËN 5962 G3
CITROËN 96 064 066
CITROËN 5960 G5
CITROËN 5962 K2
CITROËN 5962 71
CITROËN 5962 W0
DACIA 77 00 500 155
DAIHATSU 90048 51100 000
DAIHATSU 90048 51152 000
DENSO K 16 PR-L11
DENSO K 16 PR-U
DENSO Q 20 PR-U
DENSO K 16 PR-U11
DENSO Q 20 PR-U11
DENSO K 16 P-U
DENSO Q 20 PR-UL11
DENSO Q 20 P-U
DENSO K 20 PR-U11
DENSO Q 20 R-U
DENSO Q 20-U11
EYQUEM FC58 LS
EYQUEM RFC 58LS
EYQUEM RFN 52LZK
EYQUEM RFN 58LZ
EYQUEM F54
EYQUEM FC52 LS
EYQUEM RFC 52LS
FIAT 7571576
FIAT 46521529
FIAT 46548478
FIAT 60571785
FIAT 7580102
FIAT 7683358
FIAT 9638105780
FORD 92OF 12405 EB
FORD 84AU 12405 B
FORD 92OF 12405 FB
FORD 1120830
FORD 88SF 12405 EA
FORD 1120831
FORD 89WF 12405 AA
FORD 800F 12405 LA
GMC 1214009
GMC 90442210
GMC 90487588
GMC 1214144
GMC 25108074
HELLA YM8RCP-11U
HONDA 98079-5614B
HONDA 98079 569BE
HONDA 89079 5515J
HONDA 98079 5514J
HONDA 98079-56148
HONDA 98079-56149
HYUNDAI 18814 08061
ISUZU 8-97012-928-0
JEEP 33003 862
KIA 18814 08062
KIA OK2AA 18110
KIA 0K01C 18110
KIA 0K9A7 18110
LANCIA 7571576
LANCIA 60571785
LANCIA 7580102
LANCIA 9GYSSR
LANCIA 7760383
LANCIA 7683358
LANCIA 71711808
MAGIRUS-DEUTZ 4191 3850
MAZDA BP03-18-110
MAZDA BP47-18-110
MAZDA 0677 00 6270
MAZDA F220-18-110
MAZDA 8C0U-18-205
MAZDA B660-18-110
MAZDA BP01-18-110
MAZDA B695-18-110
MAZDA BP02-18-110
MERCEDES-BENZ 003 159 72 03
MERCEDES-BENZ A 003 159 16 03
MERCEDES-BENZ A 003 159 40 03
MERCEDES-BENZ A 003 159 60 03
MERCEDES-BENZ 003 159 16 03
MERCEDES-BENZ A 003 159 72 03
MERCEDES-BENZ 003 159 40 03
MERCEDES-BENZ 003 159 60 03
MG GSP 2001
MITSUBISHI MS851368
MITSUBISHI MS 851 721L
MITSUBISHI CA160021
MITSUBISHI MS851352
MOTORCRAFT AGP 32 C
MOTORCRAFT AGPR 32 C
MOTORCRAFT AGPR 32 C1
MOTORCRAFT AGPR 32 CD
MOTORCRAFT AGPR 32 CD1
MOTORCRAFT AGPS 22 C
MOTORCRAFT AGPS 32 C
MOTORCRAFT AGPS 32 C 1
NGK BKR 6E
NGK BCP 6E
NGK BKR 6E-11
NGK BCP 6ES
NGK BKR 6E-9S
NGK FR 5-1
NGK BCP 6ET
NGK BKR 6EKPA
NGK BCP 6EY
NGK BKR 6EN
NGK 5282
NGK V-LINE11
NGK BCPR 6E
NGK BKR 6E-N-11
NGK V-LINE12
NGK 6129
NGK BCPR 6E-11
NGK BKR 6ES
NGK V-LINE14
NGK 6237
NGK BCPR 6ES
NGK BKR 6ES-11
NGK V-LINE17
NGK 6465
NGK BCPR 6ES-11
NGK BKR 6EZ
NGK V-LINE28
NGK BCPR 6ET
NGK 4619
NGK V-LINE38
NGK BK 6E
NGK BC6ES
NISSAN 22401 20J06
NISSAN 22401 40V06
NISSAN 22401 85E16
NISSAN 22401 01P16
NISSAN 22401 AR015
NISSAN 22401 02P16
NISSAN 22401 10F16
NISSAN 22401 11200
NISSAN 22401 12E16
NISSAN 22401 V5016
NISSAN 22401 19V16
NISSAN 22401 19V66
OPEL 90297152
OPEL 1214804
OPEL 90336111
OPEL 90336461
OPEL 90357582
OPEL 1211273
OPEL 90357584
OPEL 1214001
OPEL 90369302
OPEL 1214009
OPEL 1214144
OPEL 91149455
OPEL 1214148
OPEL 25108074
PEUGEOT 5960 G5
PEUGEOT 5962 K2
PEUGEOT 5962 71
PEUGEOT 5962 G5
PEUGEOT 96 068 447
PEUGEOT 5960 J2
PEUGEOT 5962 K4
PEUGEOT 5962 H2
PEUGEOT 5962 7Q
PEUGEOT 96 081 424
PEUGEOT 5962 4G
PEUGEOT 5962 N1
PEUGEOT 96 009 090
PEUGEOT 5962 H9
PEUGEOT 5962 84
PEUGEOT 5960 15
PEUGEOT 5962 5K
PEUGEOT 5962 R9
PEUGEOT 96 024 614
PEUGEOT 5960 A2
PEUGEOT 5962 J9
PEUGEOT 5962 6K
PEUGEOT 5962 C6
PEUGEOT MKP 000 97
PEUGEOT 5962 S0
PEUGEOT 5960 F0
PEUGEOT 5962 K0
PEUGEOT CF 11
PEUGEOT 5962 6L
PEUGEOT 5962 G3
PEUGEOT 96 064 066
PROTON 96 081 424
PROTON 96 089 220
PROTON 96 024 614
PROTON 96 040 824
PROTON 5962 S0
PROTON 77 00 50 01 55
PROTON MS851353
RENAULT 77 00 500 180
RENAULT 77 00 856 910
RENAULT 77 01 414 139
RENAULT 77 00 274 154
RENAULT 77 00 500 155
RENAULT 82 00 020 796
RENAULT 82 00 307 688
ROVER XHM 281
ROVER NLP 0000 40
ROVER GSP 2001
SAAB 88 19 294
SKODA 101 000 060 AA
SKODA 199 917 764
SKODA 335 017 040
SKODA 441 0 4081 163 6
SUBARU 22401 AA310
SUBARU 22401 KA080
SUBARU 22401 KA100
SUBARU 22401 KA430
SUZUKI 09482-00426
SUZUKI 09482 00429 000
SUZUKI 09482 00429 001
SUZUKI 09482 00429 LCP
SUZUKI 09482 00510 LCP
TOYOTA 90919 01149
TOYOTA 90098 70047
UNIPART GSP 7662
UNIPART GSP 4562
UNIPART GSP 4662
UNIPART GSP 664
UNIPART GSP 665
UNIPART GSP 6662
VALEO RF74H
VALEO F74H
VALEO RF80H
VALEO RF80H11
VAUXHALL VSP 144
VAUXHALL 90357582
VOLVO 271727
VW 101 000 060 AA
VW 199 917 764
VW 000 397 970 5
VW 441 0 4081 163 6
ALFA ROMEO 0046548478
ALFA ROMEO 465484780
ALFA ROMEO 96 39 81 43 80
ALFA ROMEO 46548478
BOSCH FR6KDC
BOSCH FR7DE
BOSCH FR7KDC
BOSCH 0242235609
BOSCH 0242235640
BOSCH 0242240562
BOSCH 0 242 240 648
BOSCH 53
BOSCH FR 6 KDC
CHAMPION OE033/T10
CHAMPION OE 102
CHAMPION OE 102 /T10
CHAMPION RC87YCL
CITROËN 59627S
CITROËN 59625G
DACIA 82 00 020 791
EYQUEM RFC58LSP
FERRARI 46 54 84 78
FERRARI 46 54 84 780
FERRARI 96 39 81 43 80
FIAT 0046548478
FIAT 465484780
LANCIA 46548478
LANCIA 0046548478
LANCIA 465484780
LANCIA 96 39 81 43 80
MASERATI 46 54 84 78
MASERATI 46 54 84 780
MASERATI 96 39 81 43 80
PEUGEOT 59625G
PEUGEOT 59627S
RENAULT 82 000 207 91
ASAM 30530
ASAM ROMANIA 30529
BERU 0002335717
CHAMPION OE033/R04
DENSO IK20
EYQUEM 0911007315
FALKE BUJII LOGAN/SANDERO 1E
NGK 6717
RENAULT 6001544293
VALEO 246487
VEMO V99-75-0014
ALFA ROMEO 962 800 028 0
BERU 0001335732
BMW 12 12 9 063 428
BMW 12 12 9 064 619
BMW 12 12 9 059 162
BMW 12 12 9 059 794
BMW 12 12 9 061 811
BOSCH 0 242 235 668
FLENNOR FSP10013
LANCIA 9628000280
RENAULT 77 00 109 403
RENAULT 7700107916
RENAULT 77 00 500 252
RENAULT 7700115827
RENAULT RFC 50LZ2E
SCT Germany BR52LC
VALEO 246492
ASAM 30529
BOSCH FR78X
BOSCH 0 242 232 802
DACIA 7700274154
DACIA 7700856910
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register