0377100941

Luni - Sâmbătă: 08.00 - 20.00

0item(s)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Bobina inductie Audi 80 1991-1996, Seat Alhambra , Arosa , Cordoba 1993-2002 , Ibiza 1993-2002 , Inca , Toledo 1991-1999 , Skoda Favorit , Felicia , Octavia 1 , VW Caddy 2 , Golf 3 , Golf 4 , Passat 1988-1996, Lupo , Polo 1981-1999 , T4 , Vento

Mai multe vizualizări

  • Bobina inductie Audi 80 1991-1996, Seat Alhambra , Arosa , Cordoba 1993-2002 , Ibiza 1993-2002 , Inca , Toledo 1991-1999 , Skoda Favorit , Felicia , Octavia 1 , VW Caddy 2 , Golf 3 , Golf 4 , Passat 1988-1996, Lupo , Polo 1981-1999 , T4 , Vento
  • Bobina inductie Audi 80 1991-1996, Seat Alhambra , Arosa , Cordoba 1993-2002 , Ibiza 1993-2002 , Inca , Toledo 1991-1999 , Skoda Favorit , Felicia , Octavia 1 , VW Caddy 2 , Golf 3 , Golf 4 , Passat 1988-1996, Lupo , Polo 1981-1999 , T4 , Vento
  • Bobina inductie Audi 80 1991-1996, Seat Alhambra , Arosa , Cordoba 1993-2002 , Ibiza 1993-2002 , Inca , Toledo 1991-1999 , Skoda Favorit , Felicia , Octavia 1 , VW Caddy 2 , Golf 3 , Golf 4 , Passat 1988-1996, Lupo , Polo 1981-1999 , T4 , Vento
  • Bobina inductie Audi 80 1991-1996, Seat Alhambra , Arosa , Cordoba 1993-2002 , Ibiza 1993-2002 , Inca , Toledo 1991-1999 , Skoda Favorit , Felicia , Octavia 1 , VW Caddy 2 , Golf 3 , Golf 4 , Passat 1988-1996, Lupo , Polo 1981-1999 , T4 , Vento
Best Auto Vest

Bobina inductie Audi 80 1991-1996, Seat Alhambra , Arosa , Cordoba 1993-2002 , Ibiza 1993-2002 , Inca , Toledo 1991-1999 , Skoda Favorit , Felicia , Octavia 1 , VW Caddy 2 , Golf 3 , Golf 4 , Passat 1988-1996, Lupo , Polo 1981-1999 , T4 , Vento

Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Vizualizare generală rapidă

Bobina inductie Audi 80 1991-1996, Seat Alhambra , Arosa , Cordoba 1993-2002 , Ibiza 1993-2002 , Inca , Toledo 1991-1999 , Skoda Favorit , Felicia , Octavia 1 , VW Caddy 2 , Golf 3 , Golf 4 , Passat 1988-1996, Lupo , Polo 1981-1999 , T4 , Vento , bobina aprindere, magazin online piese auto la cele mai mici preturi!
100,00 RON

Disponibilitate: În stoc

Mai este doar 1 produs in stoc comanda acum!

Cod Produs: E03-0015

  • Comanda minima este 30 RON
  • Livrarea se face doar prin serviciul de curierat rapid in 24-48h ore.(numai in zilele lucratoare)
  • Transportul este gratuit in orice localitate din Romania la comenzi de min. 200 RON
  • Taxa de transport este 20 RON la comenzi cu valoare mai mica de 200 RON

Detalii

Bobina inductie Audi 80 1991-1996, Seat Alhambra , Arosa , Cordoba 1993-2002 , Ibiza 1993-2002 , Inca , Toledo 1991-1999 , Skoda Favorit , Felicia , Octavia 1 , VW Caddy 2 , Golf 3 , Golf 4 , Passat 1988-1996, Lupo , Polo 1981-1999 , T4 , Vento .

  • Produs Aftermarket
  • Numar poli 3
  • Tensiune 12V
  • Pentru modelele cu distribuitor
  • Cod OEM referinta 867905104 004050016 6N0905104

Aplicatie

  • Marca: AUDI
    Model: 100 (4A, C4)
    Tip: 2.0
  • Model: 100 AVANT (4A, C4)
    Tip: 2.0 E
  • Model: 80 (8C, B4)
    Tip: 1.6
    2.0
    2.0 E
    2.0 E quattro
  • Model: 80 AVANT (8C, B4)
    Tip: 2.0
    2.0 E
  • Model: CABRIOLET (8G7, B4)
    Tip: 2.0 E
  • Model: COUPE (89, 8B)
    Tip: 2.0
  • Marca: SEAT
    Model: ALHAMBRA (7V8, 7V9)
    Tip: 2.0 i
  • Model: AROSA (6H)
    Tip: 1.0
    1.4
  • Model: CORDOBA (6K1, 6K2)
    Tip: 1.0 i
    1.4 i
    1.4 i 16V
    1.6 i
    1.6 i
    1.8 i
    1.8 i 16V
    2.0 i
    2.0 i 16V
  • Model: CORDOBA (6K2)
    Tip: 1.6
  • Model: CORDOBA VARIO (6K5)
    Tip: 1.4 i
    1.6 i
  • Model: CORDOBA VARIO (6K5)
    Tip: 1.6
  • Model: CORDOBA VARIO (6K5)
    Tip: 1.6 i
  • Model: IBIZA II (6K1)
    Tip: 1.0 i
    1.0
    1.3 i
    1.4 i
    1.4 i 16V
    1.6 i
    1.6 i
    1.6 i
    1.8 i 16V
    2.0 i 16V
  • Model: IBIZA III (6K1)
    Tip: 1.6
  • Model: INCA (6K9)
    Tip: 1.4 i
    1.6 i
  • Model: TOLEDO I (1L)
    Tip: 1.6 i
    1.6 i
    1.6 i
    1.8 i
    2.0 i
    2.0 i 16V
  • Marca: SKODA
    Model: FAVORIT (781)
    Tip: 1.3 135 X,LX,GLX (781)
    1.3 135 (781)
    1.3 135L (781)
    1.3 135 (781)
    1.3 135 (781)
    1.3 (781)
  • Model: FAVORIT FORMAN (785)
    Tip: 1.3 (135 E)
    1.3
  • Model: FAVORIT PICK-UP (787)
    Tip: 1.3
    1.3
    1.3
  • Model: FELICIA I (6U1)
    Tip: 1.3
    1.3
    1.3
    1.6 LX
  • Model: FELICIA I FUN (797)
    Tip: 1.3
    1.3
    1.6
  • Model: FELICIA I KOMBI (6U5)
    Tip: 1.3 LX
    1.3
    1.3 LXI
    1.6 GLX
  • Model: FELICIA II (6U1)
    Tip: 1.3
    1.3
    1.3
    1.6
  • Model: FELICIA II KOMBI (6U5)
    Tip: 1.3
    1.6
  • Model: OCTAVIA (1U2)
    Tip: 1.6
  • Model: OCTAVIA COMBI (1U5)
    Tip: 1.6
  • Marca: VW
    Model: CADDY II KOMBI (9K9B)
    Tip: 1.4
    1.6
  • Model: CADDY II NADWOZIE PELNE (9K9A)
    Tip: 60 1.4
    75 1.6
  • Model: CORRADO (53I)
    Tip: 2.0 i
    2.0 i 16V
  • Model: GOLF II (19E, 1G1)
    Tip: 1.3 CAT
  • Model: GOLF III (1H1)
    Tip: 1.4
    1.4
    1.6
    1.6
    1.8
    1.8
    1.8 Syncro (1HX1)
    2.0
    2.0 Syncro (1HX1)
    2.0 GTI 16V
  • Model: GOLF III CABRIOLET (1E7)
    Tip: 1.6
    1.8
    1.8
    2.0
  • Model: GOLF III VARIANT (1H5)
    Tip: 1.4
    1.4
    1.6
    1.8
    1.8
    1.8 Syncro
    2.0
  • Model: GOLF IV CABRIOLET (1E7)
    Tip: 1.6
    1.8
    1.8
    2.0
  • Model: KAEFER
    Tip: 1600 i (Mexico)
  • Model: LUPO (6X1, 6E1)
    Tip: 1.0
  • Model: PASSAT (3A2, 35I)
    Tip: 1.6
    1.8
    1.8
    2.0
    2.0
    2.0 Syncro
    2.0 16V
  • Model: PASSAT VARIANT (3A5, 35I)
    Tip: 1.6
    1.8
    1.8
    2.0
    2.0
    2.0 Syncro
    2.0 16V
  • Model: POLO (6N1)
    Tip: 50 1.0
    45 1.0
    55 1.3
    55 1.4
    60 1.4
    100 1.4 16V
    75 1.6
  • Model: POLO (86C, 80)
    Tip: 1.0
    1.0 CAT
    1.3 CAT
    1.3 CAT
  • Model: POLO CLASSIC (6KV2)
    Tip: 60 1.4
    75 1.6
    100 1.6
    75 1.6
  • Model: POLO CLASSIC (86C, 80)
    Tip: 1.0
    1.3 CAT
  • Model: POLO COUPE (86C, 80)
    Tip: 1.0
    1.0 CAT
    1.3 CAT
    1.3 CAT
    1.3 G40
  • Model: POLO NADWOZIE PELNE (6NF)
    Tip: 1.4
  • Model: POLO NADWOZIE PELNE (86CF)
    Tip: 1.0
  • Model: POLO VARIANT (6KV5)
    Tip: 1.4
    1.6
    1.6
  • Model: SHARAN (7M8, 7M9, 7M6)
    Tip: 2.0
  • Model: TRANSPORTER IV AUTOBUS (70XB, 70XC, 7DB, 7DW)
    Tip: 1.8
    2.0
    2.5
    2.5 Syncro
    2.5
    2.5 Syncro
  • Model: TRANSPORTER IV   (70XA)
    Tip: 2.0
    2.5
    2.5 Syncro
    2.5
    2.5 Syncro
  • Model: TRANSPORTER IV  (70XD)
    Tip: 2.0
    2.5
    2.5 Syncro
    2.5
    2.5 Syncro
  • Model: VENTO (1H2)
    Tip: 1.4
    1.4
    1.6
    1.8
    1.8
    2.0

Informaţii adiţionale

COD ORIGINAL OEM Beru 40402001
BOSCH 0 986 221 000
NGK 48000
DELPHI CE10023-12B1
FEBI BILSTEIN 17194
HELLA 5DA 006 623-621
HÜCO 138415
HÜCO 138419
HÜCO 138701
HÜCO 138702
MAGNETI MARELLI 60717005012
MAGNETI MARELLI 60717008012
MEAT & DORIA 10308
VALEO 245092
ACI - AVESA ABE-001
ACI - AVESA ABE-059
AUTOMEGA 3090501046N0
BBT IC03100
BOSCH 0 221 601 006
BOUGICORD 155026
BREMI 11893
BSG BSG 90-835-003
BUGIAD BSP22177
ERA 880001
ERA 880002
ERA 880022
EUROCABLE DC-1080
FAE 80200
FISPA 85.30106
FISPA 85.30105
FISPA 85.30138
HELLA 5DA 006 623-711
HERTH+BUSS ELPARTS 19020001
HOFFER 8010308
HOFFER 8010306
HÜCO 138418
JANMOR JM5046
JANMOR JM5209
JP GROUP 1191601509
JP GROUP 1191601500
JP GROUP 1191601502
KAGER 60-0049
KAGER 60-0055
MAGNETI MARELLI 60717004012
MAGNETI MARELLI 60717006012
MAGNETI MARELLI 60717007012
MAPCO 80885
MAXGEAR 13-0068
MAXGEAR 13-0099
MEAT & DORIA 10306
METZGER 880100
MEYLE 100 905 0007
OSSCA 258
PATRON PMI1001
PATRON PCI2001
PATRON PCI2002
QUINTON HAZELL XEI73
SIDAT 85.30106
SIDAT 85.30105
SIDAT 85.30138
STANDARD 12916
STANDARD CP004
STANDARD CU1071
STANDARD IIS078
STANDARD CU1496
STANDARD 12621
STANDARD IIS133
SWAG 30 91 7194
TESLA CL001
TOPRAN 104 033
VEMO V10-70-0010
VPM VPM6N0905104
WAIglobal CUF916
WAIglobal SCP916
  1. Fiţi primul care scrie un comentariu acestui produs

Scrieţi propriul comentariu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register